Şimdi Ara

LPG Bağlantı Kablosu / LPG Ayar Kablosu / LPG Interface (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
5
Favori
54.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Atiker ayar kablosu kargo, kdv dahil Cd hediyeli fiyatı sadece 39.99TL
    Atiker ayar kablosu incele, satınal
    Bütün lpg ayar programlarını sitemizden indirebilirsiniz.
    www.lpgkablo.com
  • Merhabalar, ben de insignia 180hp aracında romano lpg kullanıyorum. Kablo alıp, ince ayarlarını kendim yapmak istiyorum. Teknik konularda; Nozul çapı, basınç, ince ayar konusunda yardımcı oluyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, evet yardımcı oluyoruz.
  • Merhaba elinizde voltran vogas plus için lpg ayar kablosu var mı
  • arkadaşlar elimde brc lpg kablosu var. atiker kablo ile değiştirmek istiyorum. değişim talep edenler varsa iletişime geçebilir.
  • Kolay gelsin, BRC kablosu lazım, sıfır veya 2. el uygun fiyatlı bişey arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Atiker lpg kablosu var elimde. Daha önce eski aracımda (Safefast olması lazım) kullandım, gayet güzel çalışıyordu. Şimdiki aracımda Lovato var (sanırım Smart kit), aynı kabloyu burada kullanabilir miyim? Bir de kabloyu öylesine taktım bilgisayara, Windows 10 yüklü, kablo çalışmadı, üstündeki kırmızı led de yanmıyor. Araca bağlamak mı gerek?
  • umera kullanıcısına yanıt
    tamamıyle çöpsünüz. ttl to usb dönüştürücüyle bu kablo alınıp aynıayar kablosundan yapılabilir.Bu değimi şahsen yapıp kendi ayarımı 3 senedir yapıyorum. gerek yok bunların çöp kablolarına yalandan yere bayılmayın o kadar para. isteyen herkesi yönlendirebilirim kendi ayar kablonuzu nasıl yapacağınıza dair.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostcoast -- 23 Haziran 2019; 21:22:48 >
  • lostcoast kullanıcısına yanıt
    Varsa bir bilgi paylaşımı yapılan yer yönlendirin lütfen, benim de LPG de sıkıntım var.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.