Şimdi Ara

Diadora Eşofman Takım - 39 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
13.500
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de 1 nisanda almıştım ama herhangi bir hareket yok. Ne zaman göndericeksiniz acaba?
  • Gerçekten çok şık duruyo
  • sayın yetkili bir cevap bekliyoruz, sisteminizden de mesaj attım hala bir yanıt yok...
  • Biz de iş arkadaşları olarak toplu siparişler verdik aynı sepette aynı üründen yalnızca bir adet seçilebildiği için üçe bölünüp siparişleri verdik. Umarım memnun kalırız
  • Ben de 6.4.2010 da verdim siparişi 7.4.2010 da kargoya verildi bilgisi geldi. Bu gün de gelir heralde ürün

Edit on 10:35 am: Şu an geldi ürünüm arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hk -- 8 Nisan 2010; 10:36:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karateboy

sayın yetkili bir cevap bekliyoruz, sisteminizden de mesaj attım hala bir yanıt yok...

Merhaba,
    Sorunuza geç cevap verdiğimiz için özür dileriz.
    Probleminiz çözüldü mü? Sizin için yapabileceğimiz birşey var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matto

Ben de 1 nisanda almıştım ama herhangi bir hareket yok. Ne zaman göndericeksiniz acaba?

Geç cevap verebildiğiniz için özür dileriz...
    Siparişinizle ilgili halen bir gelişme yoksa bize sipariş numaranızı özel mesaj yoluyla bildirebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muh_75

Gerçekten çok şık duruyo

İyi günlerde kullanmanızı dileriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Biz de iş arkadaşları olarak toplu siparişler verdik aynı sepette aynı üründen yalnızca bir adet seçilebildiği için üçe bölünüp siparişleri verdik. Umarım memnun kalırız

Aynı sepette aynı üründen sadece 1 adet seçebiliyorsanız bu ilgili üründen yalnızca 1 adet kaldığı içindir. 1 adet sipariş verip hemen üstüne 1 adet daha sipariş verdiyseniz sistemimiz stok güncellemesi yapmadan bu sipariş alınmış olmalı. Bu nedenle ürünleriniz stoklarmızda olmadığından tedarik edilemeyebilir.
    Sipariş numaranızı bilemediğimiz için size bu konuda net bir cevap veremiyoruz ancak eğer siparişinizle ilgili bir problem varsa ilgili arkadaşlarım sizi arayıp konuyla ilgili bilgilendirecektir...

• quote:

Orijinalden alıntı: hk

Ben de 6.4.2010 da verdim siparişi 7.4.2010 da kargoya verildi bilgisi geldi. Bu gün de gelir heralde ürün

Edit on 10:35 am: Şu an geldi ürünüm arkadaşlar.

İyi günlerde kullanmanızı dileriz...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.