DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Sigarayı Bıraktım Bırakmak isteyene ÜCRETSİZ bir yöntem BUNU SİZDE DENEYİN...! Bırakan 863 Üye
Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir Kullanıcı
1.564
Cevap
388
Favori
166.414
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sigarayı Bıraktım Bırakmak isteyene ÜCRETSİZ bir yöntem BUNU SİZDE DENEYİN...! Bırakan 863 Üye
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      795 Mesaj
      30 Mart 2010 03:53:06

Sigarayı Bırakan Arkadaslar isimlerini Yazdırırlarsa Listeye eklerim Ayrıca referans olurlarsa sevinirim.
      Liste başlangıç tarihi 9 Nisan 2010 - 25 ARALIK 2015 toplam forumda bu yöntemle bırakan 984 kişi

Arkadaşlar merhaba; Sigara Fanatiği bir insandım bundan bu yöntemle tanışana kadar...
      BİR ANDA BIRAKMAMI SAĞLAYACAK KOLAY BİR YÖNTEM İLE TANIŞTIM ...

Tütün ve Sigara türlerinin ucuz pahalı çesitlerini yaklasık 10 sene düzenli ve giderek daha bir sempati ile içiyordum.
      Sigara içmeyenleri anlayamıyordum. Hatta bir bar, kafe veya parka gittigimde bile ilk yaptığım;
      hemen bir sigara yakıp OHH diyip keyfini cıkarmaktı. Sigara yasağı çoktığı zaman cok canımı sıkmıştı Bu yasağı protesto eden guruplarla haber bültenlerine mailler atmıştım bu yasak KALKMALI diye.

Size dürüst olcam bu sigara ictigim süreç icerisinde bilinç altımda bana zarar verdigini ve bırakmam gerektigini biliyordum.
      fakat hiçbir zaman tam ve kesin bir iradeyle bırakmaya karar veremedim nedeni ise bunu yaptıgımda bırakamazsam birdaha asla bırakamayacagım düsüncesiydi belkide.

Sigaraya beraber başladığımız çoçukken gizli saklı kuytu köse yerlerde sigara içtiğim arkadasım bir video izledim bıraktım dedi.
      Önce güldüm sonra dalga gectim sonra len yak bi sigara dedim baktım içmiyor. O an onun akıl sağlığından süphe ettim tabi 20-21 yıllık arkadaş olmanın rahatlığıyla nekadar dalga gectiğimide tahmin edemezsiniz :) bir videodan nasıl bukadar etkilenirdiki normal piskolojide ve akıl ergenliginde bir insan diye düsündüm..
      Sonra merak ettim sordum

- Zararlarınımı anlatıo videoda *HAYIR
      -içersen söyle olur böyle olurmu diye * PAKETİN ÜSTÜNDEDE YAZIYOR ONLAR OKUMUYORMUSUN ONLARI OKUR BIRAKIRDIN DEDİ
      -Sigara icen insanın cigerinni dalagını böbreginimi gösteriyo * Hayır
      -Evliliği özel ve cinsel hayatını etkiledigini yada cocuklarınımı gösteriyo? * HAYIR

-Şukadar paranız olur tasarruf edersinizmi diyo ?? * Tasarrufa ihtiyacımmı var benim alakası yok dedi.

konusmanın ardından videoyu indirdik Kitabıda varmıs video kitaptan uyarlanmış zaten ama o gece alkollüydük, arkadaşım bu gece videoyu izle sende dedi "S.... VİDEOSUNU nasılsa sonra izlerim" deyip izlemek istemedim sabaha kadar gırgır şamata. Aradan 1-2 ay geçti arkadasım hala sigara icmiyordu. Bir gece kendi kendime şu videoyu izleyim bakalım ne keramet varmıs dedim YAKTIM bir sigara ve film bitene kadar 2 sigara içtim.

Filmin bitmesine 10 15 dk kala 2. sigaramı yarıda söndürdüm. Ve o günden beri sadece 2 kez ciddi sigara krizi yaşadım ikisindede kendimi tutum bu krizler toplam 3-5 dk kadar sürdü ve su an SİGARAYI ARAMIYORUM. Kullanmıyorum.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Sigarayı Bırak Video İzle

Sigarayı Bırak Kitap TIKLA İndir Oku

EVET VİDEO BU, iZLEYİP DENEMEKTE KAYBEDİCEK BİRSEYİNİZ YOK...
      YAKIN SİGARANIZI ;

1 BASKA HİÇBİRSEYLE İLGİLENMEYİN
      2 AÇIK BİR ZİHİN VE ALGI İLE İZLEYİN
      3 SİGARA İCMEK İSTİYORSANIZ İÇİN
      4 iZLERKEN NEDEN İCİYORUM SORUSUNUN CVBINI ARAYIN ANLAMAYA CALISIN. NE KAZANDINIZ ŞİMDİYE KADAR.
      5-Sigarara ARTIK ÜSTÜNÜZDEKİ HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ

YORUMLARINIZI BU KONUDAN ESİRGEMEYİN ARKADAŞLAR...

Forumdaki bu paylaşım daha çok insana ulaşsın ve sigarayı daha çok insan bıraksın istiyorsanız.Profilinize lütfen
      ForZ4 ARKADASIN YAPMIŞ OLDUĞI SİGARAYI BIRAK LOGOLU ekteki imzayı ekleyin.Teşekkürler.

[***center][***image]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6b/No_Smoking.svg/45px-No_Smoking.svg.png[***/image]
      [***link=http://forum.donanimhaber.com/m_38787811/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38787811/][***b]Tıkla Sigarayı Bırak ![***/b][***/link][***/center]

PS: EKLEMEDEN ÖNCE *** İŞARETLERİNİ kaldırmanız gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NosWagen -- 9 Temmuz 2016; 5:00:15 >

• Yüzbaşı
      384 Mesaj
      30 Mart 2010 03:55:40
      Nereden bulabiliriz peki bu filmleri ? Elinde varsa Upload etmek gibi bir şansın var mıdır acaba?

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      30 Mart 2010 03:58:28
      Dostum link falan bir şeyler ver valla booooool boooooooool dua ederim sana. Bu aralar niyetleniyorum vesile olursun

• Yüzbaşı
      572 Mesaj
      30 Mart 2010 04:00:56
      ama sende şu videoyu koy bizde indirelim , belki 1 ay sonra bizde izleriz ...

az değil ayda 100-150 lira

KAHROLSUN BAĞZI ŞEYLER
    • Yüzbaşı
      795 Mesaj
      30 Mart 2010 04:00:58

... Sigarayı bırakan Arkadaşlar ...

(Bu liste 9Nisan itibariyle oluşturulmaya Baslandı)

1-NosWaGen (BEN )
      2-OnurCelebi >>> Kankam <<<
      3-ASiLKaN88
      4-ForZ4 >>> Onur Üyesi KONU İMZASI İÇİN TEŞEKKÜRLER....
      5-ReservoirDogs
      6-HellLord_gs
      7-Virtus
      8-legen.(WFI).dary
      9-self_control
      10-JoomlaPerest
      11-Lord Sıth
      12- Death Time
      13-girmiyor
      14-blackenedd
      15-SIRLI
      16-mAh0
      17-octavarium
      18-Remain2Live
      19-İlkerDiyeBiri
      20-ysfxx
      21-SaW331
      22-STVxVTS
      23-ilkdostun
      24-rasim888
      25-Ogzhn_
      26-Bimba
      27-epsis
      28-.:BBR:.
      29-Grimmjow JeagerJaques
      30-Minoksidil_satış
      31-exnadia
      32-talip333
      33-Bimba
      34-HellSinG_AlucarD
      35-RandoLF >>>Onur Üyesi
      36-CRimiNaLs
      37- rnk.
      38-WaLe06
      39-gladyo38
      40-vtecpower >>>Onur Üyesi
      41-NitroWar
      42-i.karadag
      43-spider003
      44-crazyonur
      45-stifflers
      46-Augias
      47-black jack >>>Onur Üyesi
      48-rbcntechnic
      49-Engin.K
      50-sariemir06
      51-iloveyouhagi
      52-earthofdevil
      53-Nuri_abi
      55-yedikeresekiz
      56-supermanTr
      57-Bugraloji
      58-rbcntechnic
      59-TheFade0ut
      60-freedom36
      61-verag
      62-caesz
      63-TWiST_oF_FaCe >>> Onur Üyesi
      64-_2FAST4U_
      65-ilkdostun
      66-eFhiaLte`s
      67-MMORAPGAME
      68-Cém
      69-Sing_a_song
      70-SLeePWaLKeR_
      71-HellSinG_AlucarD
      72-kozdil
      73- hugosan_tr
      74-IValessi
      75-Sedat. >>> Onur Üyesi
      76-darendeli
      77-yasaluyari
      78-Pretender
      79-thelayka
      80-E A
      81-hsntkn
      82-ravenous
      83-krocker09
      84-mustaac
      85-rbcntechnic
      86-canyucekaya
      87-yasaluyari *
      88- by_MuKa
      89-oguzhan1992
      90-_2FAST4U_
      91-Hyperchondriac
      92-hetfield
      93-- murderuo >>> Onur Üyesi
      94-reLo
      95- ReservoirDogs
      96- - S0N3R >>> Onur Üyesi
      97- tubul
      98- [ QzMéN ]
      99- w0s3ra
      100- ASiLKaN88
      101- birisi_98
      102- leo
      103- griefofsoul
      104-XR9
      105- aeka
      106- muhacir
      107-Jack Sniff
      108-silverscreen
      109- RomeodL.
      110- AlicanNalbat
      111-@desertrain@
      112-Denizuga
      113- Aybars Mert
      114- Opinion
      115- Hobar
      116 - Dabb Escobar >>> Onur Üyesi
      117- GökhanS34
      118- zed
      119- aeka
      120- _rayman_
      121- jebote
      122- olizvel
      123- jebote
      124- BmCpRo827
      125- Cehennemden_Cennete
      126- guRizingo
      127- bayro91
      128- Kobrakai
      129- Sodalayn
      130- T-K-Y
      131- *Whisky
      132- Shiftlenbik
      133- ayaz19
      134- sezing
      135- mc_avalon
      136- ekrem.kolu
      137- Just In Time
      138- serfiraz72
      139- Kharoon
      140- cafein34
      141 -KRİZANTEM >>> Onur Üyesi
      142- -SoloTurk-
      143- _Heisenberg_
      ...

864 kişi oldu. Yogunluğumdan dolayı tek tek isimleri yazamıyorum özelden ismim yazılsın diyenleri eklicem (9 EKİM 2013)

Forumdaki bu paylaşım daha çok insana ulaşsın ve sigarayı daha çok insan bıraksın istiyorsanız.Profilinize lütfen
      ForZ4 ARKADASIN YAPMIŞ OLDUĞI SİGARAYI BIRAK LOGOLU ekteki imzayı ekleyin.Teşekkürler.

[***center][***image]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6b/No_Smoking.svg/45px-No_Smoking.svg.png[***/image]
      [***link=http://forum.donanimhaber.com/m_38787811/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38787811/][***b]Tıkla Sigarayı Bırak ![***/b][***/link][***/center]

PS: EKLEMEDEN ÖNCE *** İŞARETLERİNİ kaldırmanız gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NosWagen -- 23 Ekim 2013; 11:13:54 >

• Yarbay
      4014 Mesaj
      30 Mart 2010 04:01:20

• Teğmen
      184 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Munky Online

30 Mart 2010 04:01:53
      Valla bende niyetliyim yanımda biri içmedikçe hatırmıyorum bu ara

Ben,ben oldugum sürece yaşarım.
    • Yüzbaşı
      795 Mesaj
      30 Mart 2010 04:04:26
      Evet arkadaşlar Videolar eklendi. İZLEYENLER görüş bildirirse sevinirim Konu ayakta kalır daha çok insan bırakır.

quote:

Orijinalden alıntı: vtecpower

31 martta izledim videoyu ve 1 nisanda bıraktım sigarayı. ilk gun yanımda camel içinde son 1 sigara olan paketimi taşıdım cebimde. iş yaparken cebimdeydi aklımda ordaydı ama içimdeki nikotin canavarı tırmalıyordu gögsümde kaşıntı hissi veriyordu. içmedim dayandım canavarla savaştım. 2.ci gun paketi evde bıraktım işe gittim. 3.cü gun son paketimin fotografı çekip çöpe attım. 2004 yılında aldıgım zippomu kutusuna koyup sakladım

5.gune kadar ara ara strese girdim agresif oldum. ama şimdi 10.cu gun hiç canım çekmiyor nikotin canavarı can çekiştiğini hissediyorum. şimdi kendime soruyorum devam etseydim ne olcaktı? kokacaktım cigerlerim hırıltı yapıyor olacaktı öksürüyor olacaktım. uyuşuk olacaktım.

sigarayi bıraktıktan sonra neler oldu?

1)uyku kalitesi arttı daha rahat uyuyorum ve çok rahat kalkıyorum hergun 7 de kalkıyorum 5 dk olmadan kendime gelip kahvaltımı hazırlıyorum uykusuz. eski hayatta uyuşuk oluyordum yataktan çıkamıyordum. kahvaltımı hazırlayamayıp geç kalıp dısardan kumru alıyordum.

2)kokular yok oldu. her sabah kalkışta agzımdaki koku yok oldu. hırıltısız ve bogazın açılmış olması sebebiyle rahat nefes almak. ve oksijenin ne oldugunu anlamak

3)izmirde oturuyorum hataydan üçyola metroya eski hayatımda 20 dk da yaya olarak gidiyordum her sabah. ve terleyip yoruluyordum üstelik hızlı tempoda sigarada içiyordum. şimdi yeni hayatta 20 dk değil 10 ile 15 dk arasında metroya varıyorum terlemeden yorulmadan.

4)tepkilerim arttı çabuk tepki veriyorum. ok gibi fırlıyorum :)

5)konuşmam düzeldi sesim berraklaştı. eski hayatta borazan gibi sesim vardı boguk pütürlü tip sesim varken şimdi çok net çıkıyor. insanlar beni daha iyi anlamaya başlıyorlar. tekrar etmeye gerek kalmıyor

6)işitmede değişti. sigara içerken östaki borusu tıkanması yuzunden boguk duyma yerine daha berrak duyuyorsun.

7)iş yaparken eski hayatta sürekli sigara isteği yuzunden işimi yapamıyordum dikkati sigaraya verince gecikiyorsun. yeni hayatta sigaraya değil işe odaklanıyorsun iş yaparken daha duzenli kontrolli dikkatli iş yapıyorsun. iş yerinde sigara içmek mola verdim sanıyorsun ama yanıldıgını çok iyi anlıyorum. kendime nescafe yapar bitinceye kadar yayılırım patron bişey demez bakar ama bişeyi farkeder sigara yok ! ama o fokur fokur içer 2 paket içiyor. ona rağmen patrona acıyorum kendini uyuşturuyor ve yakışını çok dikkat ediyorum gözlerinden okunuyor oh sonunda yaktım der gibi bakıyor.

8)sosyal hayatım yavaş yavaş değişime ugruyor. kokusuz ve sigarasız bi insana dönüştüğüm için arkadaşlarım hep yanımda. eski hayatta dışarda oturalım vs deyip dururdum hoşlarına gitmezdi.

9) kapalı alanlarda çok rahatsın dert etmiyorsun

10)kız arkadaşlara ve akrabalarıma daha rahat sarılıp öpebiliyorum artık

11) maddi durumun kaliteli olmaya başlıyor. 2 gun de bi paket içerdim. şimdi 2 gunde bi 5 lira kumbaraya atıyorum bi yandan sürekli cebinde paran oluyor. sigara parası niyetine arkadaşa kokoreç ısmarlıgım oluyor

sigara sadece uyuşturucu bagımlısıdır bu kadar basit listeye benide yazın !

vtecpower
      Çook Güzel bir şekilde anlatmıssın içten anlatmıssın 3. sayfadaki yazını buraya alıntı yaparak ekliyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NosWagen -- 10 Nisan 2010; 22:59:33 >

• Yüzbaşı
      795 Mesaj
      30 Mart 2010 04:07:11
      http://video.google.com...id=-7032825356513183711#

EVET VİDEO BU SİZDEN TEK RİCAM İZLERKEN ;

1 BASKA HİÇBİRSEYLE İLGİLENMEYİN
      2 AÇIK BİR ZİHİN VE ALGI İLE İZLEYİN
      3 SİGARA İCMEK İSTİYORSANIZ İÇİN
      4 FİLMİ DEGİL NEDEN İCİYORUM SORUSUNUN CVBINI ARAYIN ANLAMAYA CALISIN.

BIRAKANLAR BURADAN YAZSIN :)

• Yarbay
      7476 Mesaj
      30 Mart 2010 04:07:16
      Allen Carr, Kitabıda olur Videosuda!

GENS UNA SUMUS
    • Yüzbaşı
      773 Mesaj
      30 Mart 2010 04:07:38

malum site
      ..............
      linkler konuyu açan arkadaşın isteğiyle silinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 9 Nisan 2010; 17:33:29 >

• Binbaşı
      1388 Mesaj
      30 Mart 2010 04:09:59
      Daha ayrıntılı okuyucam daha sonra bu konuyu... Teşekkürler emek, paylaşım için.

06-600RR
    • Çavuş
      69 Mesaj
      30 Mart 2010 04:25:20
      Aynı yöntemle Ben bıraktım benim zamanımda daha FİLMİ çıkmamıştı. Kitabını 3 sigara içerek okudum ve 9 aydır sigara içmiyorum. Bana hiçbir güç bıraktıramaz düsüncesindeydim kız arkadasımla sorunlarım vardı evde işte huzurum yoktu. Tek arkadasım sırdasım sigaramdı günde 1.5 paket bazen 2 paket içtigim oluyordu.

MADDİ olarak düsünürsek 9 aylık sigara param ile sıfır bir LCD tv yada PS3 alabiliyorum. Manevi olarak ise rengim elim yüzüm acıldı sabahları ağzımda koku olmuyor. Kolay yorulmuyorum. Cinsel olarakda cok cok daha güclüyüm. 9 ay sürecinde düzenli DİŞLERİMİ FIRCALAMIYORUM ama beyazlık herkezin dikkatini ceker oldu.

En sevdigim yönü ise sigara uzattıklarında bıraktım içmiyorum demek oluyor insanlar sasırıyor.
      Filminide merak ettim onuda şimdi izlicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wale06 -- 30 Mart 2010; 4:28:54 >

Ölmek felaket değildir.Asıl felaket öldükten sonra başlar...

• Yarbay
      4594 Mesaj
      30 Mart 2010 04:31:22
      bende izledim bir faydasını görmedim ama herkes gormucek diye bir kaide yok bak arkadal bırkamış hatta izlerken adam diyor yakın yakın bi sigara yakın diyor izlerken ama güzel bir içeriğe sahip.

Logitech Z506 // Logitech G510 Keyboard // Logitech G930 Headset // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C310 Webcam // Galiathus Speed Alpha Mouse Pad //Intel i5 2500K 3.3GHz // Asus Maksimum IV Gene-Z // Corsair 8GB (2x4)Vengeance Pro 2133MHz // Sandisk 120GB SSD Extreme // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // AMD HD6870 // XigmaTek Tauro 600W // Windows 7 Ultimate // Samsung SA7003D 24'' Monitör // Note 3 White/Gold
    • Yarbay
      3667 Mesaj
      30 Mart 2010 04:39:18

quote:

Orijinalden alıntı: NosWagen

Hocam ben Netten indirmiştim Rapit kaynaklı linkler vardı. Fakat bir arkadasımla denedik aradık buldugumuz linkler silinmişti. Ben elimdeki CD den kendisine temin ettim.

http://video.google.com...id=-7032825356513183711#

oNLİNE İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN AMA mUTLAKA aCIK BİR ALGI İLE İZLESİNLER

Burdada Kitabı var kİTAPTAN UYARLANAN VİDEOYU İSTEYENDE VİDEOYU İZLESİN.

Sigarayı Bırak Kitap Oku

günde 1 bazen 1.5 paket içen biriyim şimdi sen bu videoyu filmi yani izleyince bıraktın dimi yanlış anlamıyorum yarın ilk işim izlemek kardeşim umarım yarar işe

"BenÇokAyrılıklarYaşadımOYüzdenBitişikYazdımHerşeyi"

• Yüzbaşı
      773 Mesaj
      30 Mart 2010 04:43:22
      Sigaramı yaktım izliyorum bakalım.Çok iddialı konuşuyor adam.

• Yarbay
      2900 Mesaj
      30 Mart 2010 04:45:24
      izledim daha önce birkaç ay içmedim problemlerim nedeniyle yine başladım sigaraya ot alıyorum daha ucuza geliyor kilosu 30 ytl 2 ay götürüyor en azından şuan için öyle görünüyor ama tabi ki sağlıklı değil ve bırakmak gerçekten zor dediğim gibi birkaç ay içmedim sonunda yine başladım.
      Sorun sizin gerçekten ne istediğinizle alakalı.

• Binbaşı
      1241 Mesaj
      30 Mart 2010 05:31:27
      Sigara içmediğim halde sıkılmadan izledim ve sonuç olarak sigara içenlere artık daha fazla acıyorum.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Mart 2010 09:37:47
      Alen carr ı aslında sabit konu yaptırmak lazım

• Android Beta Kullanıcısı
      988 Mesaj
      30 Mart 2010 09:45:37
      Benimde bırakalı 4 ay oldu.

• Yüzbaşı
      476 Mesaj
      30 Mart 2010 09:47:51
      evet bunu izleyip bende bırakmıştım...ama sadece 4 ay sürdü.size tek tavsiyem bi doktora gdin kafada bitmeyince 30 sene geçse ah bi sigara olsada içsem diyeceksiniz....neyse bi sigara sarayımda içim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legen.(WFI).dary -- 30 Mart 2010; 9:49:32 >

bir hunterin yaşadıkları: http://realhunterofturkey.blogcu.com

Willst du eine Frau nehmen, so zieh die Ohren mehr als die Augen::
    • Yüzbaşı
      795 Mesaj
      31 Mart 2010 00:53:15
      Yapılan araştırmalara göre zaten 6 ay içinde başlamaz ise %96 birdaha başlamıyormuş. Ben başlamayı düsünmüyorum hayatımın geri kalanında sigara içmezsem brsey kaybetmem ve 30 sene daha yasayacagım ömrüm var ise bu süre icerisinde sigaraya verecegim para ile SIFIR KİLOMETRE mercedes alabiliyorum ve bu arabayla 2 yıl gezicek kadar benzin param kalıyor cebimde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NosWagen -- 31 Mart 2010; 0:54:24 >

• Teğmen
      169 Mesaj
      31 Mart 2010 01:09:54
      hocam çok güzel bir konu açmışsınız kendi adıma teşekkür ederim. ayrıca sizi de tebrik ederim 20 gündür içmiyormuşsunuz inşallah bir daha içmezsiniz. ben de 98'den beri sigara kullanıyorum. ne yalan söyliyim aklımda da pek yoktu bırakmak ama verdiğiniz bilgilerden sonra ben de bir bakacağım paylaştığınız kaynaklara. herkes aynı şeyden aynı ölçüde etkilenmez ama belli de olmaz belki bana da bıraktırır sigarayı. bıraktırırsa büyük hayır duası alırsınız:) tekrar teşekkürler.

• Yarbay
      8558 Mesaj
      31 Mart 2010 01:15:18
      TEBRİK EDERİMBu konuyu çevremdekilere yayıcam

www.facebook.com/heywatchthis
      Lenovo Y50-70 i70 4710HQ
    • Yüzbaşı
      795 Mesaj
      31 Mart 2010 01:15:27
      Admin arkadaşlar konuyu kapatmaz ise gercekten yararlı bir konu açtıgımı düsünüyorum. Yol yakınken sizede bırakın derim. Cünki gercekten akıl işi degil yakıyoruz içimize cekip havaya üflüyoruz bunu bana birisi içtigim günlerde söyleseydi onun akıl sağlıgından süphe ederdim.

Bugun 21. Gün ve son 10 gündür kesinlikle canım istemiyor. Aklıma gelmiyor özellikle kokusu itici ve rahatsız edici geliyor. İlk 10 gün kokusu hani bitanede ben icsem dedirtebiliyordu ama boşver ne icicem nikotin canavarınımı beslicem :)) dedim

SİGARAYI BIRAKMANIN EN KEYİFLİ YÖNÜ İKRAM EDİLDİGİNDE BIRAKTIM DEMEK :) size bakan 2 çift göz ve şaşkın İRADENİZE hayran yerinizde olmak isteyen bugu görmek icin bile bırakabilir insan.

• Yüzbaşı
      993 Mesaj
      31 Mart 2010 01:22:23

quote:

Orijinalden alıntı: diabrek

Sigaramı yaktım izliyorum bakalım.Çok iddialı konuşuyor adam.

GamerTag : driftist

• Yüzbaşı
      297 Mesaj
      31 Mart 2010 01:30:18
      bunu okuyup 'izleyip' , gaza gelip sigarayı bırakmıştım.Hiç de canım istemiyordu,
      Fakat 6 ay sonra yine başladım
      Size tavsiyem, aman bişey olmaz deyip nargile falan da içmeye kalkmayın zate kitapta da belirtiyor.

tam da mesajımın altı, birde sayfa ortası
      31 Mart 2010 01:31:24
      sen sigara deyince kalkıp bi sigara daha yaktım (H)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Binbaşı
      1148 Mesaj
      31 Mart 2010 01:32:26
      Tebrikler umarım sizin gibi insanların sayısını çoğaltırsınız

31 Mart 2010 01:33:24
      quote:

Orijinalden alıntı: erenkurt
      Tebrikler umarım sizin gibi insanların sayısını çoğaltırsınız

rica ederim.. umarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLüRüK -- 31 Mart 2010; 1:34:09 >
    • Yarbay
      2757 Mesaj
      31 Mart 2010 01:36:14
      mesajım bulunsun sonra bakarım

`
    • Onbaşı
      23 Mesaj
      31 Mart 2010 01:41:38
      ben de uzun zamandır bırakmak istiyordum ama herhangi bi girişimim olmamıştı. konu ilgimi çekti teşekkür ederim. şu video yu bide ben izleyeyim umarım banada sizin gibi faydası dokunur, bırakmama vesile olursunuz:)

Nereye Kadar Böyle...
    • Yarbay
      4165 Mesaj
      31 Mart 2010 01:43:08
      http://www.facebook.com...hp?v=120632424378&ref=mf

Facebook'u olanlar izlesin. Youtube'da vardır büyük ihtimal...

2001 FIAT BRAVO 1.6 SX
    • Yarbay
      5476 Mesaj
      31 Mart 2010 01:47:02
      5-6 tane iç noolacak yaw vur deyince öldürmekmi lazım sanki kokain eroin içiyoz

''ahmağa verilecek cevap sükuttur'' mevlana
    • Yüzbaşı
      375 Mesaj
      31 Mart 2010 02:21:45
      Yeni bitti video, Mutlu yaşama hoşgeldim Paketi yırtıp attım, açıyorum lan size eyyy içenler....

• Yarbay
      3728 Mesaj
      31 Mart 2010 02:36:59
      Bu saatte kafam almıyor yarın kesinlikle izleyeceğim çok teşekkürler

Yennefer of Vengerberg

• Yüzbaşı
      912 Mesaj
      31 Mart 2010 02:37:34
      Bende yakın zamanda bırakmak istiyorum gerçi bir düşündümde yaklaşık 3-4 yıldır bu cümleyi kuruyorum inşallah bu sefer bırakacam ve yazacam kocaman harflerle buraya bıraktım diye ;;) Allah bırakmak isteyen herkese yardımcı olsun ...

Kendi Rızasıyla hataya girene MERHAMET edilmez ve layık değildir...

• Yüzbaşı
      795 Mesaj
      31 Mart 2010 03:18:14
      Hadi hayırlısı ozaman :)

• iOS Beta Kullanıcısı
      2188 Mesaj
      31 Mart 2010 04:04:20
      bu gece efkarlıyım bıraz sıgara ıcıyım yarın ayık kafayla ızlerım :D

Intel i7 4790K - Silverstone TD-02 Lite - Asus Z87 Gryphon - Msi GTX1070 Gaming X - 4x4GB Crucial Ballistix Tactical Tracer 1866Mhz - OCZ Vertex 3 60GB - Samsung 750 EVO 250GB - Seagate Barracuda 500GB - Philips 27" 273E3LHSB/00 1ms @ 75Hz - Zalman ZM700-TX 80+ - Thermaltake Core V21 - Razer Blackwidow Ultimate 2013 - Logitech G500s
      iPhone 6s 64GB Gold
      PlayStation 4 1TB Star Wars Battlefront Ltd. Edt.
    • Yarbay
      2046 Mesaj
      31 Mart 2010 05:26:12
      Abi süper,vallahi süper, odamda sigara da içirmiyorum artık,o canavarın çekeceği var benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sıth -- 3 Nisan 2012; 5:46:43 >

Frostmourne hungers...
    • Yüzbaşı
      375 Mesaj
      31 Mart 2010 05:30:35

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sıth

Abi süper,vallahi süper, odamda sigarada içirmiyorum artık,o canavrın çekiceği var benden

Canavar zorluyor şuan beni, elini açtı ve duman bekliyor ama avcunu yalasın...

• Yüzbaşı
      309 Mesaj
      31 Mart 2010 05:42:20
      İndirmiştim zaten ama izlememiştim.Şu başlığı gördükten sonra izledim ve kaldırdım çöpe attım hepsini. Sanada teşekkür ederim...

• Yüzbaşı
      355 Mesaj
      31 Mart 2010 06:06:18

quote:

Orijinalden alıntı: PokerPeekFace

Bu saatte kafam almıyor yarın kesinlikle izleyeceğim çok teşekkürler

★★★ Fenerbahçe 2011-2012 ★★★
      1 Volkan Demirel 3 Reto Ziegler 4 Bekir İrtegün 5 Emre Belözoğlu 6 Joseph Yobo 7 Moussa Sow 8 Sezer Öztürk 9 Miroslav Stoch
      10 Alex de Souza 14 Gökay İravul 15 Henri Bienvenu 16 Cristian Baroni 20 Özer Hurmacı 23 Semih Şentürk 34 Fehmi Mert Günok 35 Hasan Erbey
      38 Mehmet Topuz 53 Serdar Kesimal 54 Erten Ersu 58 Fabio Da Silva Bilica 60 Özgür Çek 62 Selçuk Şahin 67 Orhan Şam
      77 Gökhan Gönül 85 Serkan Kırıntılı 88 Caner Erkin 92 Issiar Dia 95 Recep Niyaz
      Aykut Kocaman
      31 Mart 2010 06:08:53
      Bende nargile hastasıyım bırakmayıda düşünmüyorum BÖHÖHÖHÖHÖhö

• Yarbay
      4636 Mesaj
      31 Mart 2010 08:18:31
      15 senelik tiryakiydim ve yaşım da 27. Günde 1 paket sigara içiyordum. Ben de zyban isimli bir hapın yardımıyla bıraktım. Yaklaşık 10 gün oluyor ve hiç içmedim. Artık aramıyorum bile. Mutluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 31 Mart 2010; 14:38:23 >

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.

Fuzuli
    • Yüzbaşı
      964 Mesaj
      31 Mart 2010 08:19:03
      @ diabrek kardeşim okadar indirmekle uğraştım fakat 3. dosya sorunlu düzeltme şansın varsa tekrar deneyeyim.

• Yarbay
      3725 Mesaj
      31 Mart 2010 08:48:19

quote:

Orijinalden alıntı: keremg

İndirmiştim zaten ama izlememiştim.Şu başlığı gördükten sonra izledim ve kaldırdım çöpe attım hepsini. Sanada teşekkür ederim...

Ne kadar kolaymış.

31 Mart 2010 08:54:59

quote:

Orijinalden alıntı: ACND

Alıntıları Göster

Ne kadar kolaymış.

Valla ben okudum bıraktım o kadar kolay merak etme. Yeterki bırakmak iste ve açık fikirli ol kitabi okurken/yada video izlerken. Ben kitabı öneririm vakti olana daha iyi kavrıyosun.

• Yüzbaşı
      279 Mesaj
      31 Mart 2010 09:24:52
      Şimdi sigara yaktım olmazsa söndürdükden sonra izlerim gerçi iki paket aldım sabah onlar bitince izlim en iyisi

• Yarbay
      6543 Mesaj
      31 Mart 2010 10:08:41
      pazar günü 6 hafta olacak içmiyorum mutluyummmm:)

• Yarbay
      2111 Mesaj
      31 Mart 2010 10:16:38
      Ben de mart ayı ile birlikte bıraktım, bazen aramıyor değilim ama tek bir dal bile içersem yeniden başlayacağımı, sigara bataklığına saplanacağımı bildiğim için bulaşmıyorum...

• Yüzbaşı
      393 Mesaj
      31 Mart 2010 10:31:54
      ben bırakalı 2 sene oldu. şimdi bu videoyu izlesem ömrübillah içmem o zaman akşam izliyimde bari garantiye alalım

• Yüzbaşı
      587 Mesaj
      31 Mart 2010 10:35:16
      akşam evde dikkatlice bakacağım, bulamam falan mesaj dursun şimdilik...

• Yüzbaşı
      734 Mesaj
      31 Mart 2010 10:58:43
      Hadi gidin ve bir sigara daha yakın

"Ne güzeldir anarak Tunga Er efsanesini Yürümek… Ruh olup, ordu olup Tanrıdağ'ın çevresini Bürümek...''
    • Yüzbaşı
      906 Mesaj
      31 Mart 2010 11:38:10
      babama izletyim

• Yarbay
      2055 Mesaj
      31 Mart 2010 11:40:09
      şuan vaktim yok ama akşam ilk işim izlemek olacak

• Yüzbaşı
      606 Mesaj
      31 Mart 2010 11:54:58
      Bende akşam izleyeyim.

• Binbaşı
      1549 Mesaj
      31 Mart 2010 11:58:25

quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

Hadi gidin ve bir sigara daha yakın

obama değil mi bu

• Yüzbaşı
      253 Mesaj
      31 Mart 2010 11:59:31
      ya bırak hocam sigara içmeseydin yok şu araba yok şu ev senin olurdu derler sanki senin evin araban varda bana konuşuon alakası yok sigara içmekle ekonominin o olmasa gidecen o parayı yiyecen gene

ÖN TARAF TAARRUZ LEFEVER NİŞANI

• Teğmen
      175 Mesaj
      31 Mart 2010 12:09:10
      Altyazılımı yoksa turkcemı filmi indiriyorum ama ...

HAYDİ DESTEKLEYİN BENİİ
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sigarayı Bıraktım Bırakmak isteyene ÜCRETSİZ bir yöntem BUNU SİZDE DENEYİN...! Bırakan 863 Üye
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.