Şimdi Ara

Sigarayı Bıraktım Bırakmak isteyene ÜCRETSİZ bir yöntem BUNU SİZDE DENEYİN...! Bırakan 863 Üye (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.714
Cevap
373
Favori
228.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugraloj, güzel haberlerini bekliyor olacağız.
  • aslında öyle bi döngü varki. mesela ben bırakmak istemiyorum acaba bunun nedeni bağımlılıkmı yoksa gerçekten bırakmamam mı. bunu anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalkıyısı

aslında öyle bi döngü varki. mesela ben bırakmak istemiyorum acaba bunun nedeni bağımlılıkmı yoksa gerçekten bırakmamam mı. bunu anlayamadım

Videoyu izledikten sonraki düşüncelerin mi ? Eğer videoyu izlemediysen tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForZ4

quote:

aslında öyle bi döngü varki. mesela ben bırakmak istemiyorum acaba bunun nedeni bağımlılıkmı yoksa gerçekten bırakmamam mı. bunu anlayamadım

Videoyu izledikten sonraki düşüncelerin mi ? Eğer videoyu izlemediysen tavsiye ederim.

yarısını izledim devamını izlicem zamanım olunca. sanmıyorum beni vazgeçireceğini
  • konuyu açan arkadaşa ve güzel yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.

ben de bir kaç kez denedim bırakmayı (özellikle ramazanda) ama beceremedim.

tüm yorumları okudum. benden daha bağımlıları var. ben günde bir paket içiyorum.

videoyu ve kitabı en kısa zamanda okuyacağım. tek korkum iradem. çok zayıftır kendileri.

bırakmak istemediğini söyleyenler (bende böyle söylerdim) sanırım bırakamayacaklarını bildikleri (korktukları) için bu işe bulaşmak istemiyor.

sanırım denemenin bir zararı yok. getirecekleri faydaları düşündüğünüzde.....
  • dostum birakmak isteyip bi turlu bu kararı uygulamayanlarin en buyuk korkularindan biride iradesi....
    videoyu izleyince hersey yerine oturuyor....
    Sanırım 17 seneye yakin bi suredir içiyordum... bu sabah 5 itibari ile sigarayi birakma karari aldim.
    konuyu acan arkadasa tesekkurler
    Birakmam umidiyle
  • su anda arkadasın kullanıcıdan gırdım bende gunde 2.5 paket ıcıyordum vıdeoyu ızledıkten sonra 1.5 pakete dustum su anda cebımde 5 kuruus yok ama yakınzmanda bırakırım zaten benım ırademı kıramazlar b en ole bı vıdeoyoyla sıgara bırakacak adam deılım
  • 1-2 gün oldu heralde..1 fırt bile almadım..bıraktıktan sonraki gündeki kahvaltıdan sonra çok zorladı beni birde ondan sonra waffle yedim ordada çok zorlandım içecektim valla ama içmedim..

tam hatırlamamakla beraber uzun zamandır kalktığımda boğazım inanılmaz kuruyordu leş gibi oluyordu illa sabah yıkamam gerekiyordu ağzımı balgam falan..alışkanlığım vardı yatmadan önce kesinlikle 1 adet sigara içerdim..içmedim bu sabah kalktığımda ilk defa ağzımın bu kadar temiz olduğunu fark ettim etkisini göstermeye başlıyor gibi..sporada başladım ama zorlanıyorum açıkçası..bu sabah 06-07.30 arası eskişehirde ta anadolu üni. nin ordan valiliğe kadar koştum..Gelirkende porsuğun orda kesildim yürüyerek geldim ama geliştirecem yaz da gelsin yüzme falan derken fazla kilolarımı vericem hayata kaç kere geliyoruz anasını satayım hem para verip hem kendimizi öldürüyoruz mal gibi..Yaşasın yeşilaycı hareket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bugraloji -- 21 Nisan 2010; 13:49:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: paRTon

su anda arkadasın kullanıcıdan gırdım bende gunde 2.5 paket ıcıyordum vıdeoyu ızledıkten sonra 1.5 pakete dustum su anda cebımde 5 kuruus yok ama yakınzmanda bırakırım zaten benım ırademı kıramazlar b en ole bı vıdeoyoyla sıgara bırakacak adam deılım

Video kesmiyorsa kitabı okuyun (sağ tıkla kaydet şeklinde çalışıyor)
  • quote:

quote:

quote:

yarısını izledim devamını izlicem zamanım olunca. sanmıyorum beni vazgeçireceğini

Olumlu düşünmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anime -- 20 Nisan 2010; 20:06:42 >
  • quote:

quote:

quote:

tabiki de seni vazgeçirmez dinlemek istemiyorsun bile. Bu yöntem bırakmak isteyipte iradesine hakim olmakta zorlananlar yada denemekten korkanlar içindir.(bence)

videoyu çok önceden izlemiştim yanlışım varsa uyarın ama benim bildiğim videoyu tek seferde rahatsız edilmeden vede açık bir fikirle izlemek gerekiyor.

İşin özeti şu, ben bile oturupta kitap okuyarak sgarayı bırakabildiysem herkes bırakabilir.

• Bravo vallahi. İçmiyorum, içenlere de uyuz oluyorum.

Bu yöntem hakikaten algısı açık bir insana olayı gayet açık şekilde ortaya koyuyor. Bütün bahanelerin balon olduğunu gösteriyor...

İzlesem mi diye düşünenler, lütfen kafanızı çalıştırarak izleyin. Hatta bir yandan da sigara için izlerken buna yardımcı olmak için...
  • bu yöntem tekrar sigara yakmamayı sağlıyor sinirlendiğimde bazen sigara istiyorum ama artık biliyorum ki sigara yaktığımda daha da sinirli olucam yöntem bana bu gerçeği gösterdi sigara beni rahatlatmıyor aksine beynimi uyusturup rahatlamıs hissi verip beni daha bi sinirin sitresin içine sokuyor 10 gün oldu bırakalı rahatım çok şükür bir dahada asla baslamam kendime güveniyorum çok azimliyim artık sigara aklıma gelmiyor
  • Arkadaşlar kurallara uymadıgım ve yanlış imza kulandıgım için verilen 4 gün uzaklastırma cezam sonunda bitti ve aranızdayım :)

Burada olmadıgım zaman bırakn arkadaslarıda listeye ekledim...

Yeniden kaldığımız yerden devam edelim.[/
    b]
  • Bi şey sorcam konu başlığında yazılar kişiler bu videoyu izledikten sonra sigarayı bırakanlar mı yoksa zaten daha önce bırakmış olanlar mı? Ben de mutlaka izliycem videoyu ama şu banka sınavı geçsin bi.
  • %70 VİDEOYU BU KONUDAN GÖRÜP İZLEYİP BIRAKANLAR

%15 VİDEOYU DAHA ÖNCE AYNI VİDEOYU İZLEYİP BIRAKANLAR

%10 BAŞKA YÖNTEMLERLE BIRAKMIŞ OLANLAR

%5 BIRAKIP GERİ BAŞLAYANLAR

GÖZ KARARI BİR CVP VERMEK GEREKİRSE.... YAKLASIK ORANLAR BU SEKİLDE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NosWagen -- 22 Nisan 2010; 13:48:11 >
  • % 70 süper bi oran. haftasonu ben de izliycem, umarım işe yarar 12 senedir içiyorum mereti!
  • %85 oluyor oran kardeş toplamda videoyla bırakanların oranı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NosWagen

%85 oluyor oran kardeş toplamda videoyla bırakanların oranı.

doğru söylüyorsun
  • Elimde filmi indirmek isteyenler için linkler mevcut. Konu içinde verildi mi bilmiyorum ama verildiyse özür dilerim. İsteyenlere linkleri pm ile yollayabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.