Şimdi Ara

Sigarayı Bıraktım Bırakmak isteyene ÜCRETSİZ bir yöntem BUNU SİZDE DENEYİN...! Bırakan 863 Üye (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.714
Cevap
373
Favori
228.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • black jack bende merakla bekliyorum sonucu....
  • quote:

Orijinalden alıntı: NosWagen

black jack bende merakla bekliyorum sonucu....

NosWagen, bence bir yoklama yapalım güncel liste çıksın bırakan,devam eden,tekrar denemeyi düşünen gibi
  • Ben bu yöntemle yılbaşından beri içmiyorum (hatta daha öncesinden) listeye giriyorsam benide yazın
  • Akilli, mantikli, sevindirici bir paylasim daha... Eve gidince mutlaka izleyecegim...
  • 15 yaşımdan beri sigara içiyorum. (13 yıldır) 3-5 ay önce bırakma adına bir girişimim oldu ve yaklaşık 3 hafta hiç içmedim ve daha sonra tekrar kaldığım yerden devam ettim. Şimdi bu videoyu kendime bahane ederek ve tekrar bırakıcam. Bu sefer inancım daha sağlam. İnşallah faydası olur.
  • quote:

Suan kalktım ve sigaranın en nefret ettiğim şeye her kalktıgımda hırıltının ve balgamın olması ...
    Bu gün işyerınde kesinlikle izlyeceğim ...
    Sigarayı sadece 3 gün bırakmıstım oda kendım için değil kız arkadasımı kıramamıstım ama bu sefer kendım için bırakmak istiyorum ...
    Dün aksam yatınca düşündüm ne yararı var bir hiç zararı cok neden içiyorum bilmiyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: black jack

quote:

Suan kalktım ve sigaranın en nefret ettiğim şeye her kalktıgımda hırıltının ve balgamın olması ...
    Bu gün işyerınde kesinlikle izlyeceğim ...
    Sigarayı sadece 3 gün bırakmıstım oda kendım için değil kız arkadasımı kıramamıstım ama bu sefer kendım için bırakmak istiyorum ...
    Dün aksam yatınca düşündüm ne yararı var bir hiç zararı cok neden içiyorum bilmiyorum ...

üSTAD BİR NEDENİ YOK SADECE içiyorsun işte videoyu izleyince farkediceksin :)

• Evdekilere izleteyim.
  • hocam video gerçekten çok güzel bende sigara içiyordum bırakmaya çalışıyodum günde 1 paket içerken 6-7 taneye indirdim ama yinede bırakamadım şimdi bırakmakta kararlıyım ve evdekilere de bıraktırmakta kararlıyım
    paylaşımın için çok teşekkürler herkese büyük bi yarar sağladığının farkındasındır umarım
  • Vallahi videoyu izlemekten korkuyorum ...
    Suan sigaramı içiyorum bürodakilere atar gider yapıyorum bakın bu son gününüz bir daha benı sigara içerken göremeyceksınız diye kimse inanmıyor :)
  • Daha öncede konuda yazdığım gibi salı gecesi görüntüyü izleyip bırakacağımı söylemiştim , az önce izledim yeni aldığım paketi ve çakmaklarımı attım.Daha önce defalarca bırakmaya çalışmıştım hiçbirinde başarılı olamadım , bu sefer kesinlikle tekrar başlamayacağıma inanıyorum.
  • evet arkadaşlar filmi izlemeye suan baslayacam bakalım su an sigara içiyorum 1 saat sonra ne olacak
  • Film bittiiii

Ve gerçekten benı etkiledi filmi izler 5 tane sigara içtim filmin sonlarına dogru son sigaranızı yakın dediğinde zoraki yaktım resmen ve o sigarayı bitirmek için debelendım kalktım lavobaya gittim, aynanın karsısına geçip sacımla oynadım bir an önce bitsin istedim o sigara
    Artık rahatımmm 1 gün sonrada gidip vucud geliştirmeye yazılacam kesinlikle ... Artık halaı sahada tıkanmak yok , belkı tekrardan eskı oynadıgım klübe geri bile dönebilirim ...
    Burdan iznizle içimdeki nikotun canavarına seslenmek istiyorumm..
    Oglum bu sefer harbi boku yedinn ....

Gerçekten suan çokkk mutluyum ...

• quote:

Orijinalden alıntı: black jack

Film bittiiii

Ve gerçekten benı etkiledi filmi izler 5 tane sigara içtim filmin sonlarına dogru son sigaranızı yakın dediğinde zoraki yaktım resmen ve o sigarayı bitirmek için debelendım kalktım lavobaya gittim, aynanın karsısına geçip sacımla oynadım bir an önce bitsin istedim o sigara
    Artık rahatımmm 1 gün sonrada gidip vucud geliştirmeye yazılacam kesinlikle ... Artık halaı sahada tıkanmak yok , belkı tekrardan eskı oynadıgım klübe geri bile dönebilirim ...
    Burdan iznizle içimdeki nikotun canavarına seslenmek istiyorumm..
    Oglum bu sefer harbi boku yedinn ....

Gerçekten suan çokkk mutluyum ...

Tebrikler black jack

• Sigara içmeyen biriyim, hiç kullanmadım. Yinede girip videoyu izledim. Sigara içenleri anlamam konusunda bana yardımcı oldu, neler düşündüklerini, neler hissettiklerini daha iyi anladığımı düşünüyorum.
    Videoda çok özel bir yöntem yok. Sadece bilimsel gerçeklerle hazırlanmış tüm gerçekleri ortaya koyan bir video. Özellikle bırakma konusunda tereddüt yaşayanların bırakmasına yardımcı olabilir.

Bu videoyu izlemeden önce sigara içenlerin sigarayı yaktıklarında bir keyif aldıklarını ve bundan vazgeçmedikleri için içtiklerini sanıyordum. Şimdi daha iyi anladımki ortada alınan bir keyif falan yok. Sadece nikotin krizine giren bir kişinin nikotini vucuduna çektiğinde rahatlamasından başka birşey değil. Sigara içmeyen kişiler bu krize zaten girmiyorki rahatlasın. Peki o nikotini vucuduna keyif almak için mi çekiyorlar? Hayır zayıf oldukları ve karşı koyamadıkları için. Nikotin krizine sebep olan şeyde sigaranın kendisi. Yani bu sonsuz bir döngü. Kendini nikotin krizine önce sokmak için sigara içiyor sonrada çıkartmak için sigara içiyor. Her yakılan sigara bir sonraki sigaranın yerini hazırlıyor ve krize sokuyor.
    Sonuç olarak Sigara içmek, parandan sağlığından ödün vermek sadece zayıflık ve saçmalık.
    Kendinize şu iki soruyu sorun;
    Sigara içerek bu güne kadar ne kazandınız?
    Bir HİÇ
    Peki neler kaybettiniz?

• benide ekleyin yeni aldığım zippo çakmağımı gümüş sigara tabakamı ve içinden 2 tane içilmiş yeni winston paketimi bıraktım Alican ILTAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

benide ekleyin yeni aldığım zippo çakmağımı gümüş sigara tabakamı ve içinden 2 tane içilmiş yeni winston paketimi bıraktım Alican ILTAR

Bana versene onları kullanmayacaksan

Sigaradan dolayı tek korkum akciğer kanseri olarak ölmek, başka bir korkum yok, normal insana göre akciğer kanseri olma ihtimalim daha yüksek bunu biliyorum ama kesin olarak olucaksın diye birşey yok tabiki.
    Kimse yanlış anlamasın ama ben sigarayı bırakırsam kendimi eksik hissederim;
    Örneğin güzel bi tatil yapıyorsun,
    Alkol kullnan varsa, ara sıra olsa bile yani, yanında o olmadan olmuyor, boş geliyor. Sigarayı bırakan onuda bırakır bence
    Canın sıkıldığında en azından can sıkıntını alıyor
    Çoğu zaman alışkanlıkdan dolayı içmiş olsam bile, keyifle içtiğim çok zamanda oluyor.
    Sigara içenlerin %83 ü boy kilo orantısındaymış, bıraktıkdan sonra oluşan boşluktan dolayı bolca besin tüketenlerin yüksek kolestrolle karşılaştığına çok şahit oldum =)
    Bırakmak isteyenlere kolay gelsin, umarım istediğini yapabilir, şu an için öyle bir düşüncem yok

Nikotin ihtiyacı bir bağımlılık değildir, kriz değildir, bulamayınca çıldırmazsın, içmeyince ölmezsin, düşünmezsen aklına bile gelmez, uyuşturucu yada eroinle kıyaslama yapmayın. Eğer bağımlılık olsaydı Nikotin bantları, nikotin sakızları, nikotin hapları, nikotin içeren yiyecekler %100 olarak olumlu etki gösterirdi, onun için bu tez çok mantıksız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mert107

ben hic sigara kullanmadim kullanmama ragmen kullaniyor diye lise'den atildim basima daha baska bir sürü şey geldi ! en son olarakda kuruma gelen müfettiş iftira atti personeliniz sigara iciyo diye bana demekki icsem seri katil muamalesi görcem ...
    İnsallah hepiniz birakirsiniz saglikli nesiller gelir hepinizden ....

Basına gelmeyen kalmamıs :)

spider003 senide ekliyorum listeye ..

eyw.
  • Kül tablalarını kırdım,içinde 6 tane sigara olan paketi kırıp attım

Az önce yemekten kalktım çayımı içtim şimdi kriz yavaş yavaş gelmeye başladı
  • mesajım bulunsun başlarsam burdan bırakırım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.