Şimdi Ara

Dardanel büyük dilim TON balık 160x2 + 80gr 4.95 TL TANSAŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
10.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar buna benzer bir konu daha önce açılmıştı ama o Tonton balıktı. Bu Dardanel Ton balık 4.95TL Fiyat uygun bence

• Hangi Tansaş'tan aldınız ? Tüm Tansaşlar'da geçerli mi ?
  • güzel fiyat, yalnız skt dikkat edin bu tip kampanyalarda.
  • 2015'e kadar devam ediyordu Tonton'da. Zaten bu kadar süre rafta kalmaz bu ürünler, 5 yılda hayli hayli tükenir.
  • iyi fiyat
  • Ben milastan aldım ama herhalde her tansaşta vardır.. SKT 2015 yani güvenle alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anexilea -- 29 Mart 2010; 18:30:04 >
  • ton ton mudur markası ?
  • Arkadaşlar Şok marketlerde 160x2 li Şok marketin kendi ton balığını 2 hafta önce 3.30TL den almıştım ki indirim yada kampanya fiyatı değildi. Ürünler kerevitaş tarafından migros adına şok marketlerde satılmak amaçlı üretilmiştir diyor. Üzerindeki resimde dilimlenmiş olarak görünüyor ancak herhangi bir "kıyılmış" yada"dilimlenmiş" ibaresi yok. Kıyılmış olması pek birşey farkettirmiyor, ancak aradaki fiyat farkı bence önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

ton ton mudur markası ?

Hayır bildiğimiz Dardanel ton, yan markalardan biri değil...

Ayrıca 7 KG Ariel konsantre matik deterjan da 16.50 TL idi, güzel fiyat bence.
  • 3 kğ Pankristal toz şeker 5.75 TL
    Dardanel Ton balık 160x2 + 80gr = 4.95TL (sanırım tüm tansaşlarda geçerli)
  • bim'de sürekli bu fiyattan satılıyor.

DERYA mı ne öyle bi marka ancak dardanel üretiyor. pakedin arkasına bakın görürsünüz. geçen gün poşet ton balığı aldım yedim, aynısıydı. boşuna 2 katı para ödemeyin migros tansaşta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helldancer

Arkadaşlar Şok marketlerde 160x2 li Şok marketin kendi ton balığını 2 hafta önce 3.30TL den almıştım ki indirim yada kampanya fiyatı değildi. Ürünler kerevitaş tarafından migros adına şok marketlerde satılmak amaçlı üretilmiştir diyor. Üzerindeki resimde dilimlenmiş olarak görünüyor ancak herhangi bir "kıyılmış" yada"dilimlenmiş" ibaresi yok. Kıyılmış olması pek birşey farkettirmiyor, ancak aradaki fiyat farkı bence önemli.

bugun bakıcam 3.30 mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

bim'de sürekli bu fiyattan satılıyor.

DERYA mı ne öyle bi marka ancak dardanel üretiyor. pakedin arkasına bakın görürsünüz. geçen gün poşet ton balığı aldım yedim, aynısıydı. boşuna 2 katı para ödemeyin migros tansaşta.

dardanel üretiyor diye , dardanel ton kadar kaliteli olcak anlamına gelmiyor

ünlü markalar ucuz marketler için kendi markalarının aksinesine 2.kalite ürünleri ucuz üretip gönderirler bazen

(özsütün kendi dükkanında satılan tatlılarıyla bimde satılanların farkına bakınız)

dolayısyla derya ton da 2.sınıftır
    kıyılmıştır
    fiyatı 3 lira olması ucuz değil, değeridir

karıştırmayalım diye hatırlatayım dedim

indirim için de bornova stadyum tansaşa bakmaya gidicem şimdi ,geçen seferki indirimde yoktu bakalım bu sefer var mı indirim buralarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owin -- 30 Mart 2010; 10:38:12 >

• evet arkadaşlar az önce gittim aldım ve gereçekten süper fiyat kangurum da 9,75 olan paket 4,95 e zaten fiyat tabelasındada yazıyor eski fiyatı.
  • bimde ilginç bir durum var en son gittiğimde tenekede zeytinyağlı ve ayçiçek yağlı ton balığını superfresh üretiyordu, kağıtta derya ton balığını dardanel üretiyordu. ben superfresh'in ton balıklarını daha çok sevdiğim için fiyat performansı daha kötü olmasına rağmen tenekedekilerden almıştım. Superfresh'in derya ton balıkları iri kıyılmış değil, normal ve güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norpitiyan

quote:

Arkadaşlar Şok marketlerde 160x2 li Şok marketin kendi ton balığını 2 hafta önce 3.30TL den almıştım ki indirim yada kampanya fiyatı değildi. Ürünler kerevitaş tarafından migros adına şok marketlerde satılmak amaçlı üretilmiştir diyor. Üzerindeki resimde dilimlenmiş olarak görünüyor ancak herhangi bir "kıyılmış" yada"dilimlenmiş" ibaresi yok. Kıyılmış olması pek birşey farkettirmiyor, ancak aradaki fiyat farkı bence önemli.

bugun bakıcam 3.30 mu

sanırım kampanya bitmiş gittim baktım 2 tane 160 lık 4.50 ye satılıyor

• Benim aldığım yerde daha reyon baya bir doluydu.. fiyat gerçekten güzel ben 2 tane aldım ama gidip 2 tane daha alacağım
  • quote:

quote:

quote:

bugun bakıcam 3.30 mu

sanırım kampanya bitmiş gittim baktım 2 tane 160 lık 4.50 ye satılıyor

Dostum ben aldığımda kampanya değildi ama

Hatta olay şöyle gelişti, Ankara' da bir arkadaşıma ziyarete gittiğimde ŞOK markete girdik benim gözüme takıldı ürün 3.30TL olunca. Aradan 2 gün geçti ben memlekete geldiğimde tesadüfen yine şok markete girdim ve aklıma geldi ürün gittim baktım halen 3.30TL ayrıca kampanya falan da yazmıyordu hiçbiryerde.

Demekki ürüne zam gelmiş..

• Bende biraz önce aldım 4,95 'e . Son kul.tar.2015 .
    Ayrıca Nutella 3,30 olmuş , sevenler için bunu da yazayım.
  • tansas yok
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.