Şimdi Ara

Sabiha Gökçen-Taksim arası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
45.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • e-10 ile Sabiha Gökçen'den Kadıköy'e,oradan da 110 ile Taksim'e...iyi yolculuklar..
  • 16-s'yle metrobüs'e-metrobüsle m.köy'e - m.köyden de metroyla taksim'e en fazla 45 dakka
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuzbing

Taksiyle gidersen uçaktan daha fazla parayı taksiye verirsin. Bunun yerine e10 ile kadıköye yarım saatte gelirsin, oradan da 110 ile taksime geçersin. 110 normalde yarım saatte götürür fakat köprüde trafik varsa 1 saate de çıkabilir yolculuk süresi.

9,5 TL civarına hallolmuş oluro 1 saat zaten keyifli geçer boğazdan falan geçer zaten 110'un güzergahı iyidir :)
  • Konu başlığını en kolay ulaşım yolları olarak değiştiricem
  • 9 Nisan da İstanbul a gitmem gerekiyor arkadaşlar ancak Atatürk ten biletler daha pahalı oluyor.
    Sabiha Gökçen den Taksim e ulaşım konusunda zorluk çeker miyim?(tahminen evet )

Atatürk ten taksiye binsem,ya da Sabiha Gökçen den taksiye binsem tahmini ne kadar tutar?

Ya da otobüsle ulaşım kolay mdır

• Teşekkür ederim arkadaşlar
  • taksiye bin en iyisi
  • havaş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldenet

taksiye bin en iyisi

tahminen taksi ne kadar tutar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

quote:

Orijinalden alıntı: goldenet

taksiye bin en iyisi

tahminen taksi ne kadar tutar?

Sabiha Gökçen'den baya bi tutar. Şehrin bir ucundan diğer ucuna neredeyse. Şöyle söyleyeyim sana; Sabiha Gökçen - Pendik feribot iskelesi arası yaklaşık 15TL. Ki bu dediğim Sabiha - Taksim arası mesafenin 1/10 u

Sen tahmin et artık ne kadar tutar...
     Sabiha Gökçen-Taksim arası?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0x2a -- 29 Mart 2010; 13:48:49 >

• Taksiyle gidersen uçaktan daha fazla parayı taksiye verirsin. Bunun yerine e10 ile kadıköye yarım saatte gelirsin, oradan da 110 ile taksime geçersin. 110 normalde yarım saatte götürür fakat köprüde trafik varsa 1 saate de çıkabilir yolculuk süresi.
  • ucaktan iner inmez havaş ile 13 liraya taksime gelirsin tecrübeyle sabittir...

edit: E10 saatte bir falan kalkıyor ve kadıköy rıhtıma yaklasık bir saatte varıyor...ayrıntılar için iett nin sitesine bakabilirsin aynı sekilde havaş için de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaspaz -- 29 Mart 2010; 14:58:10 >
  • hocam taksim de mc donald ın ordan HAVAŞ servisleri var. 10 lira. Direk S.G e gider.

Otobüsle gitme ömründen ömür gidiyor insanın. Yani yapacağın uçak yolculuğunun konforunu nötürlüyor çektiğin eziyet..
  • Şimdi yeni konu açmayayım. Arkadaştan 3 gün önce de benim gitmem gerekiyor. Fakat uçak 6:40'ta. O saate nasıl gidebilirim? Ya da biraz erken gitsem...
  • http://www.iett.gov.tr/saat/orer.php?hid=hat&hatcode=E-10&BtnSaatler.x=22&BtnSaatler.y=9

E10 sabaha kadar var gozukuyor. Otobus soferleri para da alıyor. Akbile falan gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilist

Şimdi yeni konu açmayayım. Arkadaştan 3 gün önce de benim gitmem gerekiyor. Fakat uçak 6:40'ta. O saate nasıl gidebilirim? Ya da biraz erken gitsem...

Uçak sabah 6:40 da ise en geç 5:40'ta bilet işlemlerini halletmeniz lazım. Hangi semttesiniz bilmiyorum ama kadıköy'den gece de e10 seferleri var. Gece 12 gibi gidip havaalanında sabahlayabilirsiniz.
  • Bende tecrübesizdim daha ucuz diye Sabiha Gökçen'e almıştım bileti. İzmir'den İstanbul'a 45 dk da vardım, Sabiha Gökçen'den Taksim'e ise 2 saat 10 dk'da. O yüzden hiç çile çekmemek için Atatürk'e al biletini oradan Taksime metro varmış sanırım rahat rahat gidersin.
  • herkes bişey yazmış karışmış

1-havaş taksime 13 liraya gider
    2- E-10 a binersin 3liraya kadıköye gidersin(expresse 45 dakika normalse eziyet olur 1.30 saat).ordan otobüsle falan uğraşmaz vapura biner 1.5 liraya beşiktaşa gelirsin.ordan zaten taksim yakın otobüsle 3 dakika.

bana sorarsan ne yap ilk gidişinse uğraşma havaşa bin.öğrendikte sonra E-10 a binersin

3-yok benim param fazla dersen taksi kadıköye 60 lira yazıyo.taksim 100ü geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legen.(WFI).dary -- 29 Mart 2010; 15:49:34 >
  • sabiha gökçen den avcılara en kolay nasıl gidilir? (otobüs, metrobüs ...)
  • hortlatalım konuyu

yarın sabah sabiha gökçendeyim beşiktaşa gitmem gerekiyor ve işim acil havaş ile mümkün mü
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.