Şimdi Ara

EN İYİ UYKU KAÇIRMA YÖNTEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
143.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ! SpiDeR !

Yoğurt da laktik asit vardır. Kaslardaki gibi bu da uykuyu getirir saçmalamayalım . Ayrıca bir arkadaş susan coffey fotosu koymuştu kaldırılmış. Yönetime burdan selamlar. Bu konu dışına biraz anarşi şart...

O zaman bu da benden gelsin bakalım..

Umarım banlanmam.(değil mi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrbK -- 28 Mart 2010; 2:04:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rasim888

aspirin+(çay,kahve,kola) miden hassassa delinebilir dikkatli olmalısın

O iş sakat iş diyorlar yapmayın diyorlar.
  • Tuvalete gir bi arka tarafı yika soğuk soğuk arka taraf genelde sıcak olduğu için soğuk su olunca ayikirsin birde elini yüzünü soğuk soğuk yika iyi olur
  • Arkadaşlar uykum var fakat uyumak istemiyorum.Uyumamak için ne yapmalıyım.Mesela ne yiyip içmeliyim.

• kayfee iç neskayfee
  • Yok ya denedim.3 kupa içtim banamısın demedi.İnanmıyorum zaten kahvenin uyku kaçırdığına.
  • hafif soğuk suyla kafanı, yüzünü yıka
  • Nescafe . Miğde sağlamsa 3 fincan götür arka arkaya, kafein manyağı ol.

Edit: Denemiş zaten .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ! SpiDeR ! -- 28 Mart 2010; 1:02:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Yok ya denedim.3 kupa içtim banamısın demedi.İnanmıyorum zaten kahvenin uyku kaçırdığına.

Al benden de okadar...
    Bugüne kadar hiç uykusuzluk yapmadı bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

hafif soğuk suyla kafanı, yüzünü yıka

en iyi öneri bu dene bence bunu
  • 4 sene boyunca gece çalıştım pastacıyım diye.
    Benim uykum geldiğinde dışarı çıkardım soguksa hava bıde sıgara yakardım üşürdüm gelirdim uykum kaçardı.
    Bide imalathane sıcak ya soguk direk etki yapardı uykum kaçardı.

Senın yapabielcegin bişey yok belki ama içine bir ürperti gelirse yada korkarsan uykun kaçabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDKAYA

4 sene boyunca gece çalıştım pastacıyım diye.
    Benim uykum geldiğinde dışarı çıkardım soguksa hava bıde sıgara yakardım üşürdüm gelirdim uykum kaçardı.
    Bide imalathane sıcak ya soguk direk etki yapardı uykum kaçardı.

Senın yapabielcegin bişey yok belki ama içine bir ürperti gelirse yada korkarsan uykun kaçabilir

Gece ayazında kısa kollu tişört ve çok ince bir pjama var üstümde.Masus sıcak tutacak şeyler giymedim.
  • buz gibi su dök kafana uyuyamazsın
  • uykun gelicek gibi oluyorsa tualete git uykun açılıyor gör bak tualete girip 2-3 dakika durman yeterli
  • Kafanı soguk suyun içine sokabilirsin,Elma yiyebilirsin nescafeden daha etkilidir Ayrıca yogurt yiyebilirsin birazda istekli olursan tamamdır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellLord_gs

Kafanı soguk suyun içine sokabilirsin,Elma yiyebilirsin nescafeden daha etkilidir Ayrıca yogurt yiyebilirsin birazda istekli olursan tamamdır..

yoğurt uyku getirmiyor muydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellLord_gs

Kafanı soguk suyun içine sokabilirsin,Elma yiyebilirsin nescafeden daha etkilidir Ayrıca yogurt yiyebilirsin birazda istekli olursan tamamdır..

yoğurt daha çok uyku getirir.
    Ama elma ve kafeinli içecekler uyku açar.
  • Yoğurt da laktik asit vardır. Kaslardaki gibi bu da uykuyu getirir saçmalamayalım . Ayrıca bir arkadaş susan coffey fotosu koymuştu kaldırılmış. Yönetime burdan selamlar. Bu konu dışına biraz anarşi şart...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ! SpiDeR ! -- 28 Mart 2010; 1:51:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: ! SpiDeR !

Yoğurt da laktik asit vardır. Kaslardaki gibi bu da uykuyu getirir saçmalamayalım . Ayrıca bir arkadaş susan coffey fotosu koymuştu kaldırılmış. Yönetime burdan selamlar. Bu konu dışına biraz anarşi şart...

O zaman bu da benden gelsin bakalım..

Umarım banlanmam.(değil mi)

Yok artık . Arkadaşın ki daha açık gibiydi ondandır.

• 2 ceza puanım var zaten,onuda bugün yedim.3 ceza puanı daha alırsam tatile giderim,ondan sordum.
    Aslında çok süper bi foto var elimde,ama yemiyo işte..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.