Şimdi Ara

PTT Kargo cumartesi çalışıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
78.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

new yorkdan cikan urun once new jerseye sonra parise sonra istanbula 2 gunde geliyor istanbuldan ankaraya 4 gunde getiriyo ptt
  • öglen 12 de paydos ediyor cumartesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

hafta icide calismiyo ptt

new yorkdan cikan urun once new jerseye sonra parise sonra istanbula 2 gunde geliyor istanbuldan ankaraya 4 gunde getiriyo ptt

biraz da şans işi sanırım bana hep 1 günde geliyor
  • Konu dışında bu kadar eski konuyu hortlatmak helal olsun
  • Arkadaşlar cumartesi dağıtım yapıyorlar mı?

• Yok mu hiç bilen?
  • Her şehirde farklı oluyor saatler.Mesela bizim burda Lüleburgaz'da Cumartesi günü yine 17.30'a kadar açık.Alttaki linke gir bulunduğun ili seç veya bulunduğun yerin bağlı olduğu ili ordan görebilirsin mesai saatlerini.

http://www.ptt.gov.tr/tr/genel/mesaisyerleri.php

• 5 e kadar açıktır
  • quote:

Bugün 6-7 km lik mesafeyi sabahtan beri getiremediler maalesef,y.dışından 4 günde İzmir'e gelen paketi...
  • quote:

Malesef aynen böyle
  • Yaa hay ben bu kargoların..
    2 gün önce Yurtiçi anamı ağlattı, şimdi de PTT.
    Dün almam gereken ürün gelmedi, cumartesi de kapalı.
    Kafalarına göre iş yapıyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdaisY -- 24 Ekim 2010; 14:25:48 >
  • çalışıyor da çok zorda kalmadığınız sürece bulaşmayın kendilerine. babam ptt'de çalışmasa öss giriş belgemi bile getirmiyorlardı 2008'de. 2 senede bir gelişme kaydettiklerini sanmıyorum.
  • ben baktım bazı şubelere netten. kapalı genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freddia -- 3 Aralık 2011; 16:02:40 >
  • yurtiçi kargo c.tesi çalışıyor mu?
  • tam adamına sordun, daha bugün PTT'den kargomu aldım

Ama ne yazık ki evine getirmezler c.tesi günü, kargon hangi şubedeyse gider oradan kendin teslim alırsın, öğlen de kapatır giderler, yani sabahtan bu işi halletmen gerekir
  • Soru dışı bir bilgiyi paylaşim dün sabah 60 gr bir paketi ümraniye kargoladım ve aynı gün öğlen 3 de 8.5 kg kargoyu izmire yolladım izmir kargosu ertesi gün sabahdan teslim edilmiş 70 km mesafe hala dolaşıyor takdir sizin... ptt
  • Merkezi bir yerde oturuyorsaniz Cumartesi de açıktır mesela Çankaya pdm açık. Digerleri için:
    http://212.175.152.56/?wapp=pttWorkshops_tr&open=1
  • cmrtsi kaça kadar açık
  • PTT kargo cumartesi günü dağıtıma çıkıyor mu?
  • coderMX C kullanıcısına yanıt

Ben kimliğimi sabahleyin cumartesi günü teslim almıştım, yarım gün olabilir ama sabah dağıtım oluyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.