DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TTnet mi ? Superonline mı ?
19
Cevap
0
Favori
10.344
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> TTnet mi ? Superonline mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1

TTnet mi ? Superonline mı ?

(En Son Oy Tarihi: 6.10.2015)
Giriş
      23 Mart 2010 18:37:47
      bu cuma yeni nete geçicez neye geçmeliyiz tarifede verin lütfen

• Yüzbaşı
      636 Mesaj
      23 Mart 2010 18:40:04
      sol hızlı ama kotalı
      ttnet yavaş ama kotasız

• Binbaşı
      1727 Mesaj
      23 Mart 2010 18:42:58
      5-0 superonline

not:ttnet kullanıcısıyım

ma, take this badge off of me.i can’t use it any more.it’s getting dark, too dark to see.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.
      knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.
      ma, take these guns away from me.i can’t shoot them any more.there’s a long black cloud following me.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      23 Mart 2010 18:43:46
      Türkiye'de internet = Süperonline

( ttnet kullanıcısıyım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDx -- 23 Mart 2010; 18:46:05 >

3.67tl benzinin vergisi 2.45tl. fabrika cıkışı 20bin tl olan kücük motorlu araca 12.5tl. vergi, 29tl ye satılan içeceğin 17tl. si , 7tl satılan sigaranın 5.47tl. si hatta anneciğinin, sevdiğinin vs. yakının sesini duymak istediğin alo dediğin konuşmanın her 3 tl ücretin dahi 1tl. sini artık tüm bunlara vergimi denir, haraç mı hükümet senden alıyor
      23 Mart 2010 18:44:20
      Eger fiber varda bu konuyu açıyorsan zaten bi doktora gözük derim.

Fiberin olmadını göz önüne alarak yine superonline.
      baglantını tek bir telefonla iptal ettirebildigin tek hizmet veren şirket.
      TTNETte yok net sahibi ana şubemize gelicek yok sözleşme 200tl vereceksiniz.
      Onlarıda bilmiyorsan açılan konulardan anla xD

Superonline kullanıcısıyım dün telefonda hizmetlerine not vermelerimi istediler 5 üzerinden 5 verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackanqas -- 23 Mart 2010; 18:46:18 >

Konu dışında 7 üyelik patlattık bakalım bu ne olacak xD
    • Binbaşı
      1689 Mesaj
      23 Mart 2010 18:45:06
      Superonline da yeni gelen şey ne? Kotalı falan olmuş deniyor ama anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      23 Mart 2010 18:46:02
      quote:

Orijinalden alıntı: umut5513

100mbps hız 500gb kota

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDx -- 23 Mart 2010; 18:48:56 >

3.67tl benzinin vergisi 2.45tl. fabrika cıkışı 20bin tl olan kücük motorlu araca 12.5tl. vergi, 29tl ye satılan içeceğin 17tl. si , 7tl satılan sigaranın 5.47tl. si hatta anneciğinin, sevdiğinin vs. yakının sesini duymak istediğin alo dediğin konuşmanın her 3 tl ücretin dahi 1tl. sini artık tüm bunlara vergimi denir, haraç mı hükümet senden alıyor
    • Yüzbaşı
      636 Mesaj
      23 Mart 2010 18:46:49
      quote:

Orijinalden alıntı: umut5513

http://www.beyazgazete.com/haber/2010/03/17/superonline-hizli-nete-kota-getirdi.html

o 10 Mbps hız için aylık 50 GB,
      o 20 Mbps hız için aylık 100 GB,
      o 50 Mbps hız için aylık 250 GB,
      o 100 Mbps hız için aylık 500 GB,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scrafea -- 23 Mart 2010; 18:48:10 >

• Binbaşı
      1220 Mesaj
      23 Mart 2010 18:50:23
      TTnet diyen o 1 kişiyi acayip merak ediyorum

BU ÜYE, YÖNETİCİLERİN VERDİĞİ SAÇMA SAPAN VE HAKSIZ ŞEKİLDE UYARI CEZALARINDAN BIKMIŞ-USANMIŞTIR. FORUMU BIRAKMIŞTIR.
      2008 YILINDAN BERİ AKTİF OLARAK FORUMDAYDIM, ÜZERİMDE HAKKINIZ VARSA LÜTFEN HELAL EDİN: BENDEN YANA HELAL OLSUN. FORUMU BIRAKIYORUM ARTIK..

(24 Nisan 2008 - 23 Ağustos 2011)
    • Yüzbaşı
      390 Mesaj
      23 Mart 2010 18:52:06
      Arkadaşlar insanları yanlış bilgilendirmeyelim.Superonline'nin tüm tarifeleri kotalı değil.

http://www.superonline....e/superfiber-double.aspx

• Yüzbaşı
      636 Mesaj
      23 Mart 2010 18:56:09

quote:

Orijinalden alıntı: CrimeIce

Arkadaşlar insanları yanlış bilgilendirmeyelim.Superonline'nin tüm tarifeleri kotalı değil.

http://www.superonline....e/superfiber-double.aspx

10mbps 99tl mi oha

• DH Yönetici
      26282 Mesaj
      23 Mart 2010 18:58:16
      quote:

Orijinalden alıntı: América

bu cuma yeni nete geçicez neye geçmeliyiz tarifede verin lütfen

Eğer fiber i kastediyorsan derim ki;

Sonucunu sende biliyorsun anketin,boşuna açmışsın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 23 Mart 2010; 18:59:40 >

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Gigabyte GTX 780 WindForce 3X OC Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || LG 60UF850V 60" 4K TV || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch

• Teğmen
      230 Mesaj
      23 Mart 2010 18:58:50
      Superonline 10mbit 49tl ödüyoruz gayet memnunum..

• Yarbay
      2600 Mesaj
      23 Mart 2010 18:59:40

quote:

Orijinalden alıntı: SteeLs

Superonline 10mbit 49tl ödüyoruz gayet memnunum..

15 nisandan sonra 50 gb kotaylada mutlu olman dileğiyle

23 Mart 2010 19:08:54
      Fiber diyorsunuzda hepsi bi kazık atıyor TTnet desen bi alem Superonline desen bi alem Fiber İnternet http://www.chip.com.tr/...kota-skandali_18919.html bknz.

• Yüzbaşı
      597 Mesaj
      22 Mart 2011 21:24:07
      ttnet kullanıcısıyım yakında taşınıcaz bu yüzden iptal etmek istiyorum internetimi sözleşme saçmalığı yüzündende 200 tl ödiyeceğim. 20 mbps sınırsız almayı düşünüyorum iyi performans alabilirmiyim.
      15 senedir istanbulda yaşıyordum bu sene ankaraya taşındık ailecek il den ile hızın değiştiğini fark ettim sizce 20 mbps de internet hızı nasıl olur

PSN ID: Muhammed_Turkey
      Origin ID: Muhammed_Turkey

FIFA' cı ve Battlefield' cı arkadaşları beklerim ;)
    • Çavuş
      51 Mesaj
      22 Mart 2011 21:26:39
      ABLAN MI KIZ KARDEŞİN Mİ SORAR GİBİSİN.

Yeni kullanıcı adı:KAFAM1MİLYON
    • Yüzbaşı
      359 Mesaj
      29 Eylül 2011 16:22:49
      TABİİİ Kİ SUPERONLİNE. SORUYU SORMAK BİLE SAÇMALIK. BİR TTNET KULLANICISI OLARAK BU SURUYU CEVAPLIYORUM. BİZİM APARTMANA SUPERONLİNE YENİ GELDİ. BENDE GEÇECEĞİM. FİBER İNTERNETE TTNET RAKİP OLAMAZ. AYRICA ARKADAŞLAR TTNET ABONESİ İSENİZ SUPERONLİNE İMKANINIZ VARSA DURMAYIN GEÇİN ÇÜNKÜ SUPERONLİNE TTNETTEN AYRILMANIZ DURUMUNUZDAKİ ÖDEYECEĞİNİZ ZARARI KARŞILAMAKTADIR. TÜRKİYE ÇOK PAHALI İNTERNET KULLANIYOR. YOK TELEFON HATTI PARASI YOK YÜKLÜ İNTERNET KULLANIM PARASI. SUPERONLİNE HEM KATKAT DAHA HIZLI HEMDE TTNETTEN DAHA UCUZ. BU SÖMÜRÜCÜLERE PARANIZI YEDİRMEYİN. HELE ŞU FİBER İNTERNET Bİ YAYGINLAŞSIN GÖRÜN O ZAMAN REKABETİ. İNŞALLAH DAHA UCUZ NET KULLANACAĞIZ.

• Onbaşı
      17 Mesaj
      06 Ağustos 2013 06:15:07
      25 temmuz 2013 tarihi itibariyle ttnet ses ve internet aboneliğimi 24 ay taahhüt ile yalın adsl internet kampanyası ile süperonline taşıdım. Devir işlemleri için gelen kişi 3-4 gün içinde internet ve telefon
      hizmetinden yararlanmaya başlayacağımızı söyledi. Aradan 4 gün geçip internet ve telefonumuz ttnet tarafından kapatıldıktan sonra süperonline müşteri hizmetlerini aradığımda geçiş süresinin
      6-7 iş günü süreceğini söyledi. 7 gün bekledikten sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradığımızda bir sorun olduğunu ve şikayet kaydı oluşturduklarını 48 saat içinde geri arama yapacaklarını
      söylediler. Beklenildiği gibi 48 saatin sonunda arayıp soran olmadı internet ve telefonsuz geçen 10 gün aradan sonra tekrar arayıp sorunun ne olduğunu öğrenmek istediğimde ısrarla
      şikayet kaydı oluşturup 48 saat içinde döneceklerini söylediler(geri dönme olayı kesinlikle yalan) . Sorunun ne olduğu hala belirsiz ama kesin olan ttnet ses ve internet hizmetini kesmiş olmasına rağmen şu ana kadar
      (25 temmuz dan itibaren 13 gün geçti) süperonline dan ne ses ne de internet hizmeti alamadım. Sorunun ne olduğu da belirsizmiş. Turkcell gibi güvenilir kabul edilen bir firma hatta
      yıllarca internet hizmeti aldığım(ilk çıktığı yıllarda) ve kalitesini bildiğim süperonline nasıl duyarsız bir firma haline dönüşmüş anlayabilmiş değilim. Bu yazıları okurken yetkililer
      müşterimizle irtibat kurulmuş sorun halledilmiş derlerse ne anlamı var artık her işlemin internet üzerinden yapıldığı günümüzde 13 gün internetsiz kalmamı sağlayan süperonline yetkililerini
      kınıyorum. Umarım her platforma yazacak olduğum ve mail ile gerekli mercilere iletecek olduğum bu mesajı aklı başında bir şirket yetkilisi okur çare olur.

Saygılarımla
      Bayram Altun
      müşteri no : 52048951

• Yüzbaşı
      527 Mesaj
      06 Ağustos 2013 06:23:42
      Atla eşeği yarıştırıyonuz

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> TTnet mi ? Superonline mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.