Şimdi Ara

Samsung B2430H 24' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
3
Favori
77.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

quote:

Orijinalden alıntı: karabasmayan

quote:

Orijinalden alıntı: heartwork

cevap için teşekkürler .monitör yeni çıktığı için nette pek inceleme yok. bu yüzden satın alan birisine rastlayınca merak ettim
    oyunlarda full çözünürlükte ne gibi sıkıntılar oluyor . ölü piksel çıktı mı? neyse seni fazla zorlamayalım

dediğim gibi pc oyunlarını bu monitörde 1920x1080 de oynamak refresh rate açısından biraz sıkıntı yaratıyor.oyun konsolu bağlandıgında bi anlamı oluyor bu çözünürlüğün.(pc oyunları için konusuyorum.)

ölü piksel çıkmadı :)

ekte filmden ekran görüntüsü aldım bi ekran görüntüsü ne kadar belirleyici olur bilemem.(braveheart)

Samsung B2430H 24'

Ekran görüntüsü almak monitör belirlemede bir işe yaramaz ne yazık ki..Kaliteli bir fotoğraf makinesi ile iyi olurdu.

ıyi de ben bununla ilgili aciklamayi yapmisim zaten,alintilandi,cevaplandi. alintilamaniz komik ve gereksiz olmus.

• Harika! Üzerinden ses çıkışı bile alabiliyormuşuz bu meretin. Bunca yıldır neden böyle bir monitöre sahip olmadığım için kendime kızdım. Kentpart Mediamarkt dan 479 a tehşir ürününü aldım. Cihaz'ı bilgisayardan HDMI ile Battlifield Boc2 ile test ettim. Daha önce görmediğim detayları ve keyfi veriyor. Xbox360 testinide başarıyla geçti. Fifada topların neredeyse hiç flu olmadan 5 ms ile sorunsuz oynandığını söyleyebilirim.

alacak arkadaş 5ms'ne takılmasın... Standart üstü bir alet.
  • Vatana gelmesini bekliyorum .. bakalım ne zaman gelicek.
  • Vatan çağrı merkezini aradım birkaç gün önce .. B2430H ne zaman gelicek dedim , oldukça belirsiz bir yanıt aldım.

Önce ürün gelicek mi diye sordum yakın zamanda , 'gelebilir' dedi ( gelebilir deyişinde , ses tonunda bir gelmeyebilir de hissettim açıkcası )
    Peki ne zaman gelir dedim , bilgi verebilir misiniz şeklinde .. Kesinlikle belli değil , bir bilgi yok dedi. ( olsa da veremeyiz gibisinden)

durum bu. internet mağazasında stoğa gelince haber ver seçeneğine aldım ürünü.. lakin bekleyen çok var bu ürünü , durum samsung xl2370 için de geçerli .. yetersiz miktarda stok girişi olursa anında tükenecektir diye tahmin ediyorum.

acaba stokta olmayan bir ürün için önsipariş ön satın alma gibi bir durum olamaz mı ?

• Bugün hepsiburadadan aldım. Aynı gün kargo demesine rağmen daha kargoya verilmedi. Gelince ben de yorumlarımı yazarım.
  • hayırlı olsun güzel seçim yaptınız bence .. alan birkaç arkadaş burada yorumlarını belirtti. sizin de katkılarınızı bekleriz ...
    bize almak nasip olmadı ürünü vala :) daha göremedim bile, internetten de satın almaya alışık değilim ya hele monitör söz konusu olunca insan tırsıyor .. kargo olayı filan hep sakat geliyor bana ..

yorumlarınızı bekliyoruz şimdiden güzel günlerde kullanmanızı dilerim .
  • Hepsiburada'dan olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum ben uzak durmaya çalıştıkça hepsiburada ile başım daha çok derde giriyor en son p2250 yi aldığımda arızalı çıkan ürünün peşinden 40 güne yakın koşturdum şimdi de hepsiburadadan aldığım power supply arızalandı servise yolladım servis onaramamış aldığınız yere iade edin diyor hepsiburadadan cevap gelmiyor muhatap yok karşımızda bugünde izmir vatana gittim power almak için 1 saatlik yol teptim saolsunlar kapıdan çevirdiler sayım var diye elimiz boş geri döndük.Bu aralar bi yerleri fena kalkmış bunların.Öyle bİr şanssızlık var ki başımda şu sıralarda Allah benim çektiklerimi kimseye çektirmesin.Saygılarımla...
  • @Brunelleschi : Teşekkürler. Gelince tabi ki yorumlarımı yazarım. Ben de o yorumlardan esinlendim.

@ReSpAwN_22: Benim de dilim yandı aslında hepsiburadadan, hala vermemiş olmasına rağmen hızlı gönderi var diye ve play cardlılara %25 puan yüzünden riske ettim. İnşallah bir sorun çıkmaz.
  • @octavarium
    Beni 40 gün koşturdular peşlerinde arızalı sıfır ürün yollayarak baktım olacak gibi değil gittim sanayi bakanlığı sitesi aracılığıyla tüketici hakem heyetine başvurdum hem paramı iade aldım hemde üstüne ceza yediler power konusunda da sinirlendiriyorlar halen bir cevap alabilmiş değilim gidip başvuracam yine tüketici hakem heyetine o olacak uslanmıyor bunlar.
  • Bu monitör 2ms olsa çok daha kaliteli bir ürün olacak zira diğer özellikleri gayet iyi. Yukarıda bir arkadaş olumlu yorum yazmış ama.
  • Bu ürün hiçbiryerde yok ne güzel ya...
  • arkadaşlar bende bu ürünü almayı düşünüyorum ama hiç biryerde stokta yok. bu ürünü yakından görme imkanımda olmadı bazı monitörler çok salanıyor bundada öyle bir sorun varmı?
  • Arkadaşlar bu arada önemli bi ayrıntı...
    Nvidia ekran kartı olanlar Nvidia'nın sitesine girip
    197.XX ve üzeri bir driver güncellemesi yaparlarsa,
    hemen hemen tüm oyunlarda Ctrl+T ile 3d görüntüye kavuşuyorsunuz.
    sol kırmızı sağ gözü mavi gözlüklerden varsa çok keyifli oluyor. CoD MW de silahın ekranın içine doğru uzadığını görmek inanılmazdı :D
  • Monitor dün elime geçti. Gelir gelmez ölü piksel aradım ve çok şükür içinden ölü piksel çıkmadı. Filmlerde, oyunlarda denedim gayet başarılı. Renkler çok güzel görünüyor. Büyüklük olarak masaüstü için bundan daha fazlası gererksiz gibi geldi açıkçası. Bunu almaya karar vermeden önce Lg'nin 27' lik tv- monitorunu alacaktım ama büyüklüğünden dolayı vazgeçmiştim. İyi ki de vazgeçmişim gerek de yokmuş bana göre. 16-9 oranın ne kadar güzel bir şey olduğunu Lost'u tam ekran seyredince fark ettim. Arkasında duvara asmak için birtakım delikler var; yalnız kutusundan aparatları çıkmadı. Olumsuz olarak söylenebilecek pek bir şey yok; monitoru diziler, filmler ve oyunlar için aldım ve 22' analog monitorden sonra oldukça hoşuma gitti. Tavsiye ederim. Birkaç da fotoğraf çektim.

Samsung B2430H 24'

Samsung B2430H 24' Yanındaki notebook baya eski, 14' veya daha ufak da olabilir.

Samsung B2430H 24'

Samsung B2430H 24'

Samsung B2430H 24'

Samsung B2430H 24'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi octavarium -- 6 Mayıs 2010; 15:43:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: piyango

arkadaşlar bende bu ürünü almayı düşünüyorum ama hiç biryerde stokta yok. bu ürünü yakından görme imkanımda olmadı bazı monitörler çok salanıyor bundada öyle bir sorun varmı?

Masayı titrettiğimde az bir şey sallanıyor.
  • @ piyango

Bu üründen bende alacağım ama dediğin gibi hiçbiryerde yok. Mecidiyeköyde bir yer buldum bir hafta içinde stoklarımıza girecek dediler. Ne kadar doğru olur bilemiyorum.

Bulan varsa lütfen yardımcı olsun arkadaşlar..

@ Seth

Bunu ilk defa duyuyorum bu doğru mu gerçekten ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exnuc -- 6 Mayıs 2010; 15:29:11 >
  • Evet orada olduğunu biliyorum ancak ben oradan alışveriş yapmıyorum. Herhangi bir sorunda çok uğraştırıyor diye biliyorum.

Ayrıca dediğin gibi pahalı. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

Evet orada olduğunu biliyorum ancak ben oradan alışveriş yapmıyorum. Herhangi bir sorunda çok uğraştırıyor diye biliyorum.

sayın exnuc , ben de sizin gibi bu monitörü alıcam , hepsiburada stoklarına girmiş ama dediklerinize de katılıyorum . mağazadan almak daha sağlıklı olucaktır . Hepsiburada stoklarında gözüküyorsa çok yakında Vatan bilgisayara da gelebilir ürün. takipte olmak lazım , çok bekleyeni var valla geldiği gibi bitiyor. geçen sefer öyle oldu , ben alamadım .

Bu arada monitör hafiften sallantı oluyormuş yukarıda da daha önce belirtmişlerdi fakat bu tip monitörlerde oluyor biraz o , kafaya takılcak bişey değil pek . Benim kafamı kurcalayan sadece öne arkaya doğru eğilme meselesi idi .

Ona da açıklık getirdi alan arkdaşlar sağolsun. Monitör öne ve arkaya doğru 10 - 15 derecelik bir açıyla eğilebiliyormuş. çok değil ama yeterli bence ., fakat bu açıyı ayarlamada biraz sert bastırmak gerekiyor dediler . çok oynak birşey değilmiş :)
    anladıgım kadarıyla duvara da asılabiliyor ama ayrıca aparatlarını satın almak gerek .

monitör gerçekten çok güzel , LED VE OLED ler yaygınlaşmadan önce piyasaya giriş yapan son efsane LCD gibi duruyor :) saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Brunelleschi

quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

Evet orada olduğunu biliyorum ancak ben oradan alışveriş yapmıyorum. Herhangi bir sorunda çok uğraştırıyor diye biliyorum.

sayın exnuc , ben de sizin gibi bu monitörü alıcam , hepsiburada stoklarına girmiş ama dediklerinize de katılıyorum . mağazadan almak daha sağlıklı olucaktır . Hepsiburada stoklarında gözüküyorsa çok yakında Vatan bilgisayara da gelebilir ürün. takipte olmak lazım , çok bekleyeni var valla geldiği gibi bitiyor. geçen sefer öyle oldu , ben alamadım .

Bu arada monitör hafiften sallantı oluyormuş yukarıda da daha önce belirtmişlerdi fakat bu tip monitörlerde oluyor biraz o , kafaya takılcak bişey değil pek . Benim kafamı kurcalayan sadece öne arkaya doğru eğilme meselesi idi .

Ona da açıklık getirdi alan arkdaşlar sağolsun. Monitör öne ve arkaya doğru 10 - 15 derecelik bir açıyla eğilebiliyormuş. çok değil ama yeterli bence ., fakat bu açıyı ayarlamada biraz sert bastırmak gerekiyor dediler . çok oynak birşey değilmiş :)
    anladıgım kadarıyla duvara da asılabiliyor ama ayrıca aparatlarını satın almak gerek .

monitör gerçekten çok güzel , LED VE OLED ler yaygınlaşmadan önce piyasaya giriş yapan son efsane LCD gibi duruyor :) saygılar

Evet aynen öyle. Bir kaç yeri telefon ile aradım. Hepside aynı şeyi söylüyor inanılmaz soran oluyormuş.

Umarım kısa zamanda stoklara girer. Kim önce haber alırsa buradan duyurursa çok iyi olur. :)

Duvara asılabiliyor olması büyük avantaj oda ayrı konu.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.