Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.437
Cevap
89
Favori
1.242.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

fizigini cok iyi kullaniyor ozellikle zorlandigimiz atm gibi maclarda muhakkak benzema kazmasindan daha fazla katki verir.

Morata futbol hayatının hiçbir döneminde Benzema'dan iyi oynamadı. Çok fazla birşey bekleme.

Dün oynanan maçın geniş özetini yeni izledim az önce.

Defans hatalarında gözüm kanadı, Kroos geçen sezon 5 büyük ligde duran top'dan en çok assist yapan oyuncuydu, 2 güzel korner ile yine assistlerini yapmış, Kovacic'in assistide çok güzeldi.

Enzo'nun güzel hareketleri, çalımları vardı Babasını hatırlatmış dün, Bale'i çok pozisyon içinde göremedim özette galiba biraz tutuk oynamış, James mücadeleci göründü bana.

Danilo'da çok dengesizdi 1 assist yapmış, 1 pozisyonun içine etmiş, bir yerde Carvajal gibi yardırmış son vuruşta saçmalamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Peter Parker-

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Bana kısaca Türkiye içinde Real Madrid ile Fenerbahçe yi tutmak arasındaki farkları sayar mısın ?

Ya reis demek istediğim şu yaşadığım yerde veyada herhangi biryerde önüme çıkan ilk 10 kişiye hangi takımlısın desem ya gs der ya fb yada bjk yada diğer Türk takımlarından birisini söyler anlatmaya çalıştığım Türkiye'de yaşayan her insan Türk takımı tutar İspanya'da yaşayan insanlar ispanyol takımı tutar yani İspanya'da yaşayıpta Fenerbahçe'yi Galatasaray'ı tutan varmıdır sence bence yoktur varsada çok nadir Cassidy Gard gibiler onlarda Türkiye'de İnstagram fenomeni oluyorlar hani bana garip geldi o yüzden. Sorduğun soruya vereceğim tek cevap şu Real Madrid ispanyol takımı Fenerbahçe Türk takımı sende Türksün.

türkiyede yaşayan illa türk takımı tutucak diye bir şey yok.isteyen istediği takımı tutar.herkes takım tutmakta özgürdür.ben fanatik real Madridliyim.hatta bazı akrabalarım bana real Madrid diye hitap eder.hangi takımlısın diye soran olursa real Madridliyim diyorum kimsede bir şey demiyor.yabancı takım tutmak garip bir şey değildir.herkes yabancı takım tutabilir.bunda garipsencek bir durum yok.her takımın dünyanın her yerinde fanları var.onlarda kendi ülkesinin takımı yerine başka ülkenin takımını tutuyor.hiç kimsede bir şey demiyor.

• Sword Master kullanıcısına yanıt
    Zaten saçma sapan bir gerekçe gösterdiği için cevap yazmadım. Maçına gidemiyorsunuz felan diyecek sanmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sherlock kullanıcısına yanıt
    göreceğiz ben morata tarafındayım.adamda takoz boş beleşci golcü tipi var çok canlar yakacak.dakika başına gol ortalaması benzemayı gecebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön liberoooooooooooooooooooooooooooooooooğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ
  • Transfer yok mu ya beyler ?
  • ligin ilk maçına 24 saatten az kaldı.kazanalım rahatça güzel oyunla

• Real'i tıutuyorum ama net söyleyim barça %95 sampiyon ligte. real'de tık yok. hala koruyorlar kadroyu. CL'de yarı final'a cıkarsak başarıdır. Juventus ve Bayern acayip güclendi barça'da dahil.
  • Transfer falan yok beyler Zidane istemiyor. Transfer yasağı geldiğinde inşallah kovulmamış olur ne diyim. Casemiro şu an takımın en önemli oyuncusu ciddi anlamda ve alternatifi olmayacak. Valla bravo.

• şu kadro iş görür mü beyler. şu orta saha çok defansif (!) gibi oluyor ama bilemedim

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 21 Ağustos 2016; 14:54:34 >
  • Zinedine Zidane: "Giden bir oyuncu olmazsa transfer yapmayacağız. Ben bu oyuncu grubundan çok memnunum."

Zinedine Zidane: "Fabregas büyük bir futbolcu ama bu transfer kadro seçiminde sadece başımı ağrıtır."

Zinedine Zidane: "Bunu sürekli soruyorsunuz ben de hep aynı şeyi söylüyorum. James bu takımın oyuncusu ve öyle kalacak."

• Keylor Navas - Kiko Casilla
    Daniel Carvajal - Danilo Luiz
    Sergio Ramos - Raphael Varane
    Pepe - Nacho Fernandez
    Marcelo - Fabio Coentrao
    Casemiro - Mateo Kovacic
    Toni Kroos - Isco Alarcon
    Luka Modric - James Rodriguez
    Gareth Bale - Lucas Vazquez
    Cristiano Ronaldo - Marco Asensio
    Karim Benzema - Alvaro Morata

Kadro rotasyonu bu şekilde olacak. Umarım Zidane bu istemezliğini bir planla telafi eder. Hakkını yemeyim geldiğinden beri ligde lider, CL ve süper kupayı da aldı. Ama takımın ön libero ihtiyacı vardı. Bi de yasaklı olacağız. 2018 Ocak'a kadar bu kadroyla devam etmek zorundayız.

• ben james e üzülüyorum adam bomba gibi ama takımda yer bulamıyor.hem de vazquez gibi vitaminsiz sürekli oynarken.

desem bu di maria gibi orta sahada oynasa kimi kesecek?

kroos salağı defansif yükü çekebilse arkada modric kroos önlerinde james çok güzel oynar ama kroos sorun.

• Çok net İspanya'nın ve belki Avrupa'nın en kötü yönetilen büyük kulübü Real. Sırf para bol olduğu için dayanıyor hakkaten. Abi iki dönem transfer yasağı var nasıl orta sahaya savunmacı almazsınız ya? Ne oldu olum kulüp mü battı?

• 2 saat kaldı.
  • Hücumun her yerinde oynayabilen bir adam + Stoper + Ön libero lazım takıma. Bakalım CL'de ne yapacak bu yıl Zidane.

• Bu yıldan hic ümidim yok ancak takımda çıkıp bazı oyuncuların parlaması gerekiyor artık her yıl Ronaldo extra extra performans koyuyor bide dönemlik iyi oynayanlar oluyor takım bi şekilde kazanıyor ama bu böyle yürümez yani Ronaldonun sakatlık ciddi ne olacak belirsiz james bu yıl ne yapar belirsiz bale gecen yıl sonlara doğru oynadığı şekilde devam eder mi muamma casemiro sakatlansa cezalı duruma düşse alternatifi yok ve ustune üstlük transfer yasağımız var. Barca çok iyi durumda atletico yine is yapacak ustune gelecek yıl united geliyor bomba gibi. Bunun bayerni citysi juventusu da var ve biz hiçbir takviye yapmadık. Bakalım ne olacak bu yıl siftahı yapıyoruz mactan sonra daha detaylı değerlendiririz

• Tavuğu ocağa, birayı buzluğa koydum. Sabahtan beri maçı bekliyorum.

Ama o da ne? Düğün var mahallede. Sesi kafamın içine etti valla.
  • Casilla,Marcelo,Ramos,Varane,Carvajal,Casemiro,Kroos,Kovacic,Asensio,Bale,Morata

Isco, James,Lucas V. yedek.
  • T-Y kullanıcısına yanıt
    Zidane kardeşim iyisin hoşsun da James neden oynamıyor? Madem bu maçlarda da oynamayacak sat be kardeşim.

Asensio , Kovacic yerine net oynar.
  • 
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.