Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Last Apachı 4 tane attı.mourınho demekten yoruldum artık ama adam kazanmaktan yorulmadı.bır adam futbolu bu kadarmı ıyı bılebılır :) Ronaldo bu yıl messıden daha ıyı takım olarak Real barcadan daha ıyı.Ibrakadabra yı gonderdıler adamın 20 kusur golu vardı bu davıd vılla da ondan fazla atacak gıbı durmuyor.Real Madrıd butun kupaları goturur bu yıl tabıkı Chelsea ıle kapısmak zorunda kalacaklar.
  • Bence de ibrayı satmayıp robinhoyu alsalardı david villa yerine madem paraları yoksa,mascheranoyuda harcadı guardiola 2 kere sarı kart gördü diye.
  • Ronaldo her maç 3-4 gol atarak gitmeye devam ederse ligin bitişinde neler olur bilemiyorum
  • david villa yi barca da hic begenmiyorum cok gol kaciriyor

iba yu neden sattilar anlamak zor
  • Cristiano Ronaldo LaLiga istatistiği 37 maç 37 gol 19 asist herif uçmuş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gremory
    Bence de ibrayı satmayıp robinhoyu alsalardı david villa yerine madem paraları yoksa,mascheranoyuda harcadı guardiola 2 kere sarı kart gördü diye.

Robinho da ne uyar di' mi Barcelona sistemine?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 1 Ocak 2012; 14:03:27 >
  • Robinho kendine güvenilen yerde 10 kişi arasından da çıkar,her hangi bir şişirilme yok,çalım konusunda messi ile yarışır.
  • quote:

Robinho kendine güvenilen yerde 10 kişi arasından da çıkar,her hangi bir şişirilme yok,çalım konusunda messi ile yarışır.

Hiç Milan maçı izlemiyorsun demek ki, özellikle Ajax-Milan maçını hiç izlememişsin. Robinho ülkesinden yeni Pele şişirmeleriyle çıkan, ancak ne Real'de ne City'de tutunamamış, kendini hala kanıtlayamamış bir oyuncudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Robinho kendine güvenilen yerde 10 kişi arasından da çıkar,her hangi bir şişirilme yok,çalım konusunda messi ile yarışır.

Hiç Milan maçı izlemiyorsun demek ki, özellikle Ajax-Milan maçını hiç izlememişsin. Robinho ülkesinden yeni Pele şişirmeleriyle çıkan, ancak ne Real'de ne City'de tutunamamış, kendini hala kanıtlayamamış bir oyuncudur.

Bütün Milan maçlarını izledim,potansiyelini biliyorum,galatasarayda pino'nun düştüğü duruma düşüyor orda
  • 21:00 HERCULES - REAL MADRID (NTVSPOR)

Hercules , Barcelona'yı evinde mağlup etmeyi başardı.Son haftalardaki maçlarımız gibi kolay bir maç olacağını zannetmiyorum.
  • Hercules 1 - 0 Real Madrid ilk yarı bitti

Higuain
    Khedira
  • HERCULES 1 - 3 REAL MADRİD

Goller : Di Maria , C. Ronaldo, C. Ronaldo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iddaameydani -- 30 Ekim 2010; 22:50:02 >
  • ronaldo coştu gidiyor . calımlamaya atmaya bıkmadı . ben izlemeye bıktım yeter la atma daha
  • Ronaldo'nun ligdeki gol sayısı 11'e yükseldi sanırsam.Bu sezon çok iyi gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starblind

Ronaldo'nun ligdeki gol sayısı 11'e yükseldi sanırsam.Bu sezon çok iyi gidiyor.

Evet 11 oldu
  • Real durdurulamıyor yahu
  • Bu sene Barcelona eskisi gibi oynayamıyor, Real ise takır takır top oynuyor, umarım şampiyon olurlar.
  • beyler ronaldoya bişey olmuş..
  • msjım bulunsun. romantiklik yapıp barçayı tutamam delikanlı gibi real liyiz.
  • Madridi pek sevmem ama kupon aşkına madridliyiz bu akşam...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.