Şimdi Ara

2010 AOBP Puanı Hesaplama (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
227
Cevap
0
Favori
127.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde kafama takılıyor bu konu.Okulum Türkiyede 22. sırada benimde diploma notu tahminen 74-75 gibi geliyor.Sizce aobp kaç gelir lütfen bilgisi olan söylesin
  • okulum anadolu liselerinde 132. sırada ben 150 kisiden 35 40 arasi biyerdeyim tahmini aobp hakkinda bisey soyleyebilir misiniz?
  • arkadaşlar ben düz lise mezunuyum 2006 yılında öss den yerleştim ve o zaman okul puanımın 0.8 ile çarpılmış hali 64 tü.100 üzerinde 80 e geliyor yani ve bu sene tekrar sınava giriyorum acaba kaç puan eklenir? 100lük sistemi 500 e çevirip 0.15 e çarpınca 60 a denk geliyor ama böylemi hesaplanıyor acaba?
  • 2007 süper lise mezunuyum, okul puanım 73 geliyordu 100 üzerinden

ve okul başarısına göre değişmiyordu hep 73 geliyordu çünkü 2 kere öss e girdim hiçbirinde değişmedi

yeni sisteme göre kaç gelir? yardım edebilcek var mı

teşekkürler
  • Lütfen bu soru kafama çok takılıyor.Okulum Öss de Türkiye 22.si benim notum 74-75 gibi geliyor .Birirncinin notuda 90 dır.Bana kaç puan gelir lütfen yardım edin.
  • Aobp Puan Hesaplama ile ilgili araştırdığım tüm bilgileri buraya yazdım. Forum sayfalarını okumaksızın bana özelden mesaj gönderen arkadaşlara önerim, burada yazılanları okumaları. Çünkü sorularınızın tüm cevapları bu forumda bulunmaktadır. Bu nedenle bundan sonra gelecek soruları cevaplamayacağım, çünkü cevaplar zaten burada yazılmış durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IBM/As400 -- 4 Mart 2011; 13:41:27 >
  • merhaba benim okulum 2010 ygs ye göre ist.da 8. and lisesi ve tüm liselerde de 21 .ci ve Türkiye nin ilk 50 okulundan biri. 1.nin puanı 93 küsür bişey benim puanım 75 küsür sonuncunun da 60 puanı falan vardırr acaba kaç puan alırım ?
  • geçen sene sınava girdim diploma notum 3,20 aobp ea 327,423 okul puanım kaç gelir
  • En son 1996 da girmiştim 3.50 diploma notum ve 62 oöbp gelmişti şimdi kaç gelir kalburüstü bir düz liseydi?
  • ben 2009 düz lise mezunuyum sayısal bölüm 3.43 2011 de ygs sınavına girdim öğrenmek isteğim bu diplomadan kaç puan alırım şimdineb tşk....
  • Ortaöğretim başarı puanı ve Ağırlıklı ortaöğretim başarı Puanının hesaplanmasında bireysel verilerle yetinilmez. Okulunuzun o yıl ki diploma notu ortalaması, YGS ortalaması gibi istatistiklerden faydalanarak hazırlanır diye biliyorum.yani o yüzden yardım edilebilineceğini pek sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathly-Hallows -- 29 Mart 2011; 23:56:18 >
  • Merhaba, ben 2004 mezunuyum. Benim dönemimde mezun olan arkadaşların diploma notlarını, sıramı vs bilmiyorum. Okulu arıyorum ama pek yardımcı olmuyorlar. O ona aktarıyor, o öbürüne ben bekleyip bekleyip kapatıyorum. Okul dışında öğrenebileceğimiz biryer var mı?
    2- YGS sonuçları açıklanırken eski mezunların aobp da açıklanır mı yoksa yıl sonunu mu bekleyeceğiz?

Şimdiden çoooook teşekkürler.
  • okul birincisiyim 9. sınıfım karne notum 89.1 diploma notu kaç olur
  • yardım
  • 2010 yılı diploma notum 63. 14 . endüstri meslek lisesi mezunuyum. okul başarısı pek iyi değildi.aöbp 2011 yılına göre kaç gelir. 500 puan üzerinden. ben kendime göre verdiğiniz hesaplamalardan yola çıkar tahmini hesap buldum ancak emin olamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • Ben meslek lisesi mezunuyum diploma notum 64.68 bana okuldan 0.15 li 43 0.12 li 34 ppuan gelmiş bu nasıl oluyor en düşük 50 değilmiydi ???
  • osym ye itiraz mı etmem gerekiyor ?
  • en düşük 15
  • 2012 ygs ye gireceğim 9.sınıf 83,67 10.sınıf 88,67 11.sınıf 87,5 12de de 90 yaparsam kaç puan gelir okuldan???
  • okulun ne?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.