Şimdi Ara

335. DÖNEM(AĞUSTOS-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11.025
Cevap
9
Favori
705.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gelin artık ya 337 ler.. şafak 42... ben daha fazla dayanamıyorum bu uzun dönemlere bugun gıttım bölük komtanıyla goruştum yerımı değiştirecek..kalan gunumude başka yerde yapacam.. yav nasıl berbat bı kurum muş arkadaş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baykarabay

gelin artık ya 337 ler.. şafak 42... ben daha fazla dayanamıyorum bu uzun dönemlere bugun gıttım bölük komtanıyla goruştum yerımı değiştirecek..kalan gunumude başka yerde yapacam.. yav nasıl berbat bı kurum muş arkadaş...

ne oldu ki devrem sorun nedir öğrenenlimde biz yaşamayalım valla siz böyle şeyler yazdıkça benim gidesim gelmiyor
  • gelin gelin ama bizim gidişimiz size çok koyacak. Ne yalan söyleyim, 333 ler giderken çok kötü olmuştum. Ama aynı durum şimdi size kısmet olacak. Hele birde ilk teslim olmuşunuz, öyle saf saf bakarken bir bakmışınız biri tezkere alıp gidiyor. Hiç söylemeyeyim yaşayın o günü :):)
    şunuda söyleyeyim kafanıza takarsanız askerliğiniz bitmez çok bunalıma girersiniz. rahat olun. Çünkü hayatınızda sadece bir defa yapacağınız
    birşey. Zor olanlardan bir tanesi sabah kalkıp traş olmak. Offf bir zaman sonra bıkkınlık geliyor. Birde poşet falan derlerse fazla takılmayın. Sizde koca çuval deyin
    :)
    Artı önemli bir husus izin konusu zaten 5 ay askerlik yapıyorsunuz onda da izin falan kullanmayın derim. (çok önemli birşey olmadığı sürece)

ş:43 atarsa vilayet atmazsa cinayet.
  • Selam beyler torunlarda geliyoo hadi bakalım.Biz şimdi 31 temmuz da askerdik tam çıkış tarihimiz 17 mi 18 mi Ben gümüşhanedeyim ankaraya gidicem. Bizim komutan dedi 18 inde çıkacaksın 17 si diye hesaplıyordum Bilet ayarlatıcam şaşırdım
  • ankara kara havacılık komutanlığından selam arkadaşlar...
    bizim kışlaya 110 kısa dönem gelecek yerle belirlendi buraya düşenler olursa ankaranın havası zorlar sadece onun dışında rahat ve güzeldir..
    şafak 42... bitsin artık torunlar gelin.. :)
  • kocaeli başiskele jandarma karakolundan selamlar torunlar bot bağlasın da bitsin artık askerlik valla sanki yıllardır askerdeymişim gibi hissediyorum kendimi torunlar allah kolaylık versin
  • Ha gayret 40 da gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: imbus_civata

saolun dostlar.belimde baştan başa şişlik ve morluk,yoğun bir boyun ağrısı,bakala bile gidememek bacakta ufak dikiş ve hayatımda olmayan daha doğrusu silinmiş 15 gün ile bu kazayı atlattık.

çok çok geçmiş olsun devrem allah korumuş resmen. Benim de sağ el serce parmagım hem çıktı hem kırıldı askerdeyken. Hava değişimi almıştım şimdi cuma günü birliğime teslim olacağım. Ancak halen düzelmedi parmağım tam olarak kapatamıyorum %20 kapatabiliyorum sadece. Sanırım askerden bir hatıra olarak taşıyacağım. Tabiki senin durumun yanında bir hiç kalır ancak askerden bir takım kötü anıları hayatımız boyunca taşıyacak olmamız gerçekten üzücü...
  • beyler dağıtım izni kullanan 335 ler 25 ocakta mı 26 ocakta mı çıkıcak?
    bu arada yol iznim 1 gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mascius

beyler dağıtım izni kullanan 335 ler 25 ocakta mı 26 ocakta mı çıkıcak?
    bu arada yol iznim 1 gün

kaç gün dağıtım izni var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

bu arada yol iznim 1 gün

7 gün
  • torunlar gelin artık gözümüz yollarda kaldı :) Urfaya düşcek arkadaşlar olursa sizi kapıda karşılıycam:):)
  • büyük geçmiş olsun kardeş görüntüleri izledim Allah korumuş gerçekten.
  • arkadaş bende ae sınıfı yazıordu ve 2 derece miyop , elektrık -elektronık muh mezunuyum beni almasınlar komando bunlar :=)))
    yedek subay olma ıhtımalım nedır okulu 4 yılda bıtırdım sene kaybım yok 23 yasıjdayım
  • çıkış tarihi hakkında net bi bilgi edinemedim. neyse ben biletimi 25 i aksamına alıyim. askerlik biticek gibi gelmiyor en azından bilet aldığımı hatırlarım arada da moral olur :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

bu arada yol iznim 1 gün

7 gün

iyi varmış baya

• Biladerim bilecikte yapıyor. Kısa dönem. 35 günü mü ne kaldı. Ocağın ortasında geliyor. nasıl bitçek diyorduk harbi harbi bitiyor be
  • Yalova'da bilgilendirme ekranına baktığım kadarıyla kimse yok=)))
    Nasıl olur yaw?
  • Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı BAKIM
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı Bkm. Er.
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi 5'inci Kor. 105'inci Top. A. K.lığı
    ÇORLU TEKİRDAĞ

Forumda burada olan 335 dedemiz var mıdır ?
    Dağıtım olur mu / BAkım Eri nedir gibi sorulara cevap verip elimizden tutacak :)
  • yokmu kimse burayı bilen ?
  • 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.