Şimdi Ara

335. DÖNEM(AĞUSTOS-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.025
Cevap
9
Favori
705.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ISPARTA/Eğirdirde kısa dönem askerlik yapan yada yapacak olan var mı. gecikmeli olarak perşembe günü birliğe teslim olcam orda olan arkadaş yada yapan varsa bilgi verirse sevinirim.
  • bu arada 335. dönem 3. grup olarak gidiyorum. Isparta/Eğirdir dağ komando var mı arkadaşlar.
  • Hocam böyle geç gitme olayları nasıl oluyor?

Gideceğin yerle ilgili bi takım şeyler duymuştum ve diyeceğim tek şey; Allah Yardımcın Olsun...
  • arkadaşlar meslek kurası asteğmen olarak 18 günlük acemiliğimi tamamlayıp 15 günlük izne çıktım,yorgunluk ve ayakların su toplaması dıişında herşey mükemmeldi,çok sağlam arkadaşlıklar,dostluklar kurduk.herkese şimdiden hayırlı teskereler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkit86

arkadaşlar meslek kurası asteğmen olarak 18 günlük acemiliğimi tamamlayıp 15 günlük izne çıktım,yorgunluk ve ayakların su toplaması dıişında herşey mükemmeldi,çok sağlam arkadaşlıklar,dostluklar kurduk.herkese şimdiden hayırlı teskereler..

Şimdi güzel bir tatil o izleri siler atar. Nasip olursa 337. Dönem olarak bizler de geleceğiz. Hayırlı tezkereler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkit86

arkadaşlar meslek kurası asteğmen olarak 18 günlük acemiliğimi tamamlayıp 15 günlük izne çıktım,yorgunluk ve ayakların su toplaması dıişında herşey mükemmeldi,çok sağlam arkadaşlıklar,dostluklar kurduk.herkese şimdiden hayırlı teskereler..

hosgeldin
  • torunlar gelin işler szi bekliyor :)
    görünen o ki biz gittikten sonra torunlar gelecek torunu göremiyecegiz. :((
  • Çok şükür kısa süreli olan askerliğimizi 335.Dönem 58.PİYADE ALAYInda asker öğretmenler olarak salı günü yeminimizi ettik askerlik hizmetimizi tamamladık.Askerlikten çok bizi bunaltan Sıcak hava,soğuk suyun olmaması,sürekli gazlı içeçekler ve en kötüsü botlar(ayaklarım hala ağrıyo)..Tüm askerlere Allah kolaylık versin..Rabbim komutanlarada merhamet versin:)
  • geçmiş olsun hemen göreve başlayın maaşınız yatsın 1750 maaş 15 saatede girseniz o kadar 30 saate girsenizde
  • ne zaman yemin ediyosunuz ya beklemekten bi hal olduk. birisi 17 aylülde demiş e biz teskere alıyoz o vakitte sizi göremicez anlaşılan. 333. kd kırklareli pehlivanköy jandarma onbaşı :D
  • ben astek olmak istemiştim fakat en güzel askerlik kısa olandır benden tavsiye 17sinde ustabırlıgımdeyım rahatlıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imbus_civata -- 4 Eylül 2010; 14:54:37 >
  • bütün millet dağılmış bi biz gidemedik. (ankara - jandarma destek kıtaları) bize de söylenen dağıtım bayramdan sonraki ilk pazartesi yada salı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rsi

bütün millet dağılmış bi biz gidemedik. (ankara - jandarma destek kıtaları) bize de söylenen dağıtım bayramdan sonraki ilk pazartesi yada salı.

hayırlısı olsun
  • Sinop İl Jandarma'dan herkese selamlar Biz de geçen hafta yemin ettik ve bugün çarşı iznindeyiz. Sinop çok güzel bir yer. Herkese hayırlı teskereler
  • Beyler herkese selam bir İstanbullu olarak Küçükyalıda askerlik yaptım.Bizi bekleyenler bekleyin az kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_ok

Beyler herkese selam bir İstanbullu olarak Küçükyalıda askerlik yaptım.Bizi bekleyenler bekleyin az kaldı.

O nasıl bişey ya?

İsanbullusun ve Küçükyalıda askerlik yapıyosun?
  • 4 saatlik bi yolculuktan sonra kütahya hava er eğitim tugayından evime geldim. 1 haftalık dağıtım izni var. iyice resetleyeceğim beynimi
    9 ay olayı ise komutanlara göre şöyle; Çıkacak kararlar askerin lehine olunca uygulanır aleyhine olunca uygulanmaz. Yani şu anki uzun dönemlerin askerliği 9 ay üzerinden değerlendirilecek (Örneğin 50 günü kalan terhis olacak) ama kısaların aleyhine olduğu için onlara yansıtılmayacak.
  • Şafak 9 :)
  • Mamak mebs yemin törenini bugün yaptık evci iznimiz sadece 1 gün,dağıtım izinleri 5 gün.Herşey yolunda gayet iyi bir acemilik dönemi bitti.usta birlikleri 2-3 gün sonra belli olmustu zaten,hafta sonu usta birliklerimize dağıtılacağız.Merak edenler için söyleyeyim her akşam hamam sinema var.yemekler şirket tarafından getiriliyor. kantin ptt akbank atm her türlü ihtiyaç karşılayabılecegımız yerler mevcut cahve cola makinaları cay vs ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacam_1001

Mamak mebs yemin törenini bugün yaptık evci iznimiz sadece 1 gün,dağıtım izinleri 5 gün.Herşey yolunda gayet iyi bir acemilik dönemi bitti.usta birlikleri 2-3 gün sonra belli olmustu zaten,hafta sonu usta birliklerimize dağıtılacağız.Merak edenler için söyleyeyim her akşam hamam sinema var.yemekler şirket tarafından getiriliyor. kantin ptt akbank atm her türlü ihtiyaç karşılayabılecegımız yerler mevcut cahve cola makinaları cay vs ....

yolculuk nereye
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.