Şimdi Ara

335. DÖNEM(AĞUSTOS-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.025
Cevap
9
Favori
705.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wNchstR

Muğla İl Jandarma Komutanlığı çıkmıştı şansıma,geldiğimden beri askerliğin a sını yaptırmadılar.Keşke herkes bu kadar şanslı olabilseydi.. Üniversitedeki yurdumda daha fazla disiplin vardı..

Buraya çıkacak olan arkadaşlar gerçekten çok şanslılar..335. dönemim askerliğin %13,69 unu tamamladım

Dedeciğim maaşallah şanslıymışssınız hayırlı teskereler merak etme gelirsem yanına valla billah biletini de ben alacam aha sana yemin

Hayırlı tezkereler

• quote:

Orijinalden alıntı: imbus_civata

tek karakola gitmek nasıl olacak yorumları bekliyorum.gideceğim yer 10 kişi imiş rütbeli dahil...

Aga senin askerliğin bitmez Bende karakola düşmeyi isterim de 10 kişiyle de çekilmez ki arkadaş askerlik hergn aynı muhabbet :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutavcisi

quote:

Orijinalden alıntı: imbus_civata

tek karakola gitmek nasıl olacak yorumları bekliyorum.gideceğim yer 10 kişi imiş rütbeli dahil...

Aga senin askerliğin bitmez Bende karakola düşmeyi isterim de 10 kişiyle de çekilmez ki arkadaş askerlik hergn aynı muhabbet :S

hep şafak diyorsun
  • arkadaşlar YALOVA İL JANDARMA K. DA askerlik yapan var mı? büyük bi yer mi? birlikte internet kafe vs var mı? cevaplarsnz süper olacak. şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: çavuş14

arkadaşlar YALOVA İL JANDARMA K. DA askerlik yapan var mı? büyük bi yer mi? birlikte internet kafe vs var mı? cevaplarsnz süper olacak. şimdiden teşekkürler..

bu birlikteki internet kafe olayı nasıl oluyor
  • Merhaba,

25 haziran 2010'da tecilim bitmiş, Ağustos dönemine yetişemeyeceğime düşünmüştüm, Aralık'ta askere gidecektim.

Bugün itibariyle şubeye başvurdum, "bakaya" düşmüşüm.

Aralık'ta sorunsuz şekilde askere gitmek istiyorum, geçmişe dönelik rapor alabilirsem hangi günler için rapor almalıyım? Tam aralığı bilen var mı? 25'inden sonra başvuracağım ve Aralık'ta gitmek istediğimi belirteceğim.

Bugün aldğım bilgiye göre geriye dönük rapor sanırım alınamıyormuş, bu durumda ne yapmamı ifademde ne dememi öneriyorsunuz arkadaşlar?

Şubedeki memur, 25'inden sonra gel, alabiliyorsan rapor al dedi. İnsanlar defalarca kaçıyorlar ve ben sadece 1 donem kacırmısım, kendi isteğimle aralıkta askere gitmek istiyorum diye başvuruyorum. Bu durumda ılımlı davranmazlar mı?

Cezai işlem olmaması için yardımınızı rica ediyorum.

Hangi günler arasında arka arkaya rapor almalıyım sanırım? Nasıl almam gerektiği konusunda yardımınızı rica ediyorum.

Ne dersiniz?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

arkadaşlar YALOVA İL JANDARMA K. DA askerlik yapan var mı? büyük bi yer mi? birlikte internet kafe vs var mı? cevaplarsnz süper olacak. şimdiden teşekkürler..

harbiden nasıl oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: prenskaan

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

harbiden nasıl oluyor

cevabı aranılan ama bulunamayan soru

• Herkse slm... kardeşim istanbul ikmal destek komutanlığı 335. dönem askerdi, usta birliği ise Kars 14. mekanize Tugayı emrinde mehmetçik dershanesine çıkmış nasl bi yer acaba bilen var mı?
  • slm..arkadaşlar...bir şey sormak istiyorum, nişanlım 333. dönem kd olarak vatani görevini yapıyor.son günlerde tek tip askerliğe geçilmesiyle ilgili haberler tekrar belirdi. nişanlımın teskeresin 21 gün var. şu önümüzdeki günlerde tek tip askerlik uygulamasına geçilirse nişanlımı ve onun gibi 333. kd.leri de etkiler mi? yardımcı olursanız sevinirim...
  • genel kurmay başkanı da değişşti, göreve başlar başlamaz tek tip askerlik uygulamasını başlatacağına dair söylrntiler var...333. kd leri etkiler mi beöyle bir şey olursa?
  • izmir seferihisar jandarma alayından selamlar

bugun yeminimizi ettik

evci olarak 2 gün hürgeneralim :)

Allah kısa uzun tüm askerlerin yardımcısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan___ozan

izmir seferihisar jandarma alayından selamlar

bugun yeminimizi ettik

Olm ben de seferihisardanım isim ne? :) Ben 4. takımdayım Gazi komutanın takımında

Neyse yemin töreni güzeldi. 2 gün evde olmak başka güzel. yukarıda bir başka arkadaşın dediği gibi soğuk sunun klimanın değerini anlayacaksınız yatakta uzanmanın hatta tv seyretmenin. Allah kolaylık versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: succesfull

genel kurmay başkanı da değişşti, göreve başlar başlamaz tek tip askerlik uygulamasını başlatacağına dair söylrntiler var...333. kd leri etkiler mi beöyle bir şey olursa?

heee etkiler ne etkilemesi yaa 335 leri bile etkilemiyor sen bak işine terhis ol 17 eylülde gel rahat ol.Tasarı halindeymiş ama en kısa zamanda meclise gelecekmiş 2011 nisanı bulur bu iş
  • bugün yeni foçada yeminimizi ettik , 2 gün allahın izniyle tv izliyecem , cam bardakta çay içecem ve en güzeli koltukta oturucam , ayaklarım dinlenecek . Anfi yolu azap yolu , Allah hepimize güç versin .
  • bende yemin ettim bugun 335.dönem afyon il jandarma komutanlığı.şuan termal otelde keyif yapıyorum
  • Hatay - Serinyoldan selamlar .

Yemin ettik evci çıktık ama buralar çok sıcak . Beklenen ortam yok .

Şanslı insanlar arasındayım 1000 kişi arasından serinyolda kaldım .

Ama sistem çok kötü her yerde olduğu gibi .
  • Artık biz de Jandarma'yız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasera

quote:

Orijinalden alıntı: ozan___ozan

izmir seferihisar jandarma alayından selamlar

bugun yeminimizi ettik

Olm ben de seferihisardanım isim ne? :) Ben 4. takımdayım Gazi komutanın takımında

Neyse yemin töreni güzeldi. 2 gün evde olmak başka güzel. yukarıda bir başka arkadaşın dediği gibi soğuk sunun klimanın değerini anlayacaksınız yatakta uzanmanın hatta tv seyretmenin. Allah kolaylık versin.

gazi tegmenden kurtuldunuz sizin astegmen geliyormus bu hafta izni bitmis :)
    2. takımdan selamlar :)

• bazı büyük birliklerde örnegin Aydın Jandarma İl K. Da askeriye içinde sinema,internet kafe,futbol sahası gbi imkanlar var benim sorumda YALOVA da bunlar var mı? bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirm.
  • 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.