Şimdi Ara

335. DÖNEM(AĞUSTOS-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.025
Cevap
9
Favori
705.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne mutlu sana devrem;arkanda bir bekleyenin var,sevdiğin var.Umarım Allah sizi hiç ayırmaz mutluluğunuzu bozmaz.Benim bekleyenim bu vatan toprağı,başka da gidecek yerim yok,yarim yok.Hepimizin ayrılmaktan imtina ettiğimiz özleyeceğimiz şeyler var elbette.Umarım bütün devrelerim gönüllerindeki özleme kavuşurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick8141

harry_kewel sen nerelisin devrem?galatasaraylı olduğun nick den belli ama şehri tahmin edemiyorum

ankaradan hocam

@delioğlan14 dinleyeceksen şevval sam'dan anadan ayrı adlı parçayı dinle, farklı yorumları da var arkada eş,sevgili bırakanlar için ideal bir parça
  • sınav açıklandı mı ?

bi arkadaşım tv de altyazı olarak geçti vs dedi.

ama herhangi bişey bulamadım ?
  • altta imzamızı 335.dönem bilgi ekranı şeklinde atmak için ne yapmamız gerekiyor tertipler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliolan14

merhaba devrelerim. askerlik benim hep can attığım, abilerimden dolayı hevesle zamanımın gelmesini beklediğim bir vazifeydi. 3 abimde komanda normal er olarak yaptılar. biri hakkaride yaptı, biri ağrı eleşkirtte diğeri ise diyarbakır bismilde. birisi sonradan astsubay oldu. onunla konusuyoruz arada kasma kendını dıyor. uzunmuş kısaymış takmıyorum artık. benim asıl sorunum yardan ayrı kalmak. sabahtan beri şu parçayı dinliyorrum. yeşil donmuş mach3 müş boşverin. sevdiği olan devrelerim, kalbinde yari olarak giden devrelerim bunu dinleyin benim için:http://www.izlesene.com/video/muzik-yildiz-tilbe-gayri-dayanamam/932648 orada bizi en zorlayan şey sevdiklerimiziden ayrı kalmak olcak. ne spor ne nöbet ne şu ne bu.

Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. 335. dönem olan bizlere hayırlısıyla teskeremizi görmek nasip olur inşallah..

deliolan14 katılıyorum sana canım devrem.Allah yrdımcımız olsun...:(

• quote:

Orijinalden alıntı: maverick8141

altta imzamızı 335.dönem bilgi ekranı şeklinde atmak için ne yapmamız gerekiyor tertipler?

[center][color=#cc0000][b][size=2][link=http://docs.google.com/View?docID=0AQn32JkFBZ1TZHBrcmZkel83ZjZxZjUyaGg&revision=_latest&hgd=1]335. Dönem BİLGİ EKRANI[/link][/size][/b][/color] 

hocam profiline gir, oradan imza kısmına kutudaki kodu yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

sınav açıklandı mı ?

bi arkadaşım tv de altyazı olarak geçti vs dedi.

ama herhangi bişey bulamadım ?

Bne de bulamadım sen dedikten sonra epey baktım ama bişey yok
  • HAS ARABESK ALBUMUnden DEGILMI? oda var merak etme. sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliolan14

HAS ARABESK ALBUMUnden DEGILMI? oda var merak etme. sağolasın

kamuran akkor'dan dinle
  • Tertiplerim sınav henüz açıklanmamış,tv de yazan yazılara itibar etmeyiniz.
    Bu arada harry_kewell,devrem çok teşekkür ederim imza ile ilgili olarak verdiğin bilgi için
  • tertiplerim halüsyanlorda başladı:) açıklanmaz haftasonu hiç beklemeyin. pazarteis en erken.
  • gidip az kafa dağıtayım bari devrelerim yha,yoksa çatlayacam valla stresten.2 saat sonra görüşürüz.sağlıcakla kalın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksoylem

quote:

Orijinalden alıntı: Mascius

bizim 335. dönemin sayfasındaki ihtiyaç listesindekileri toparlıyorum, herşeyi bavula zor sığdırcam heralde. gittiğim zaman sivil kıyafet olarak üzerimdekiler olacak sadece.

nerede şu liste bir göz atsam hacım? Ben bol bol şimşek gofrete yer açmalıyım :D

ihtiyaç listesine 335. dönem bilgi ekranından giriliyor. link veriyim yinede

https://docs.google.com/View?docid=dpkrfdz_12cwn9sxcw

• işte savunmada kalan her zaman av gibi olur biz saldırsak ne şehidimiz bu kadar olur olsada moral olarak derizki itleri kendi inlerinde kıstırdık bitirecez ama şehitler gelirken böle elin kolun bağlı beklemek adama koyuyor psikolojisini bozuyor maşallah iş adamlarımızda ırakın kuzeyinde cirit atıyorlar bizim kanımızın ticaretini yapıyorlar bu pkk vasisi barzani denen köpekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarbayceyar

işte savunmada kalan her zaman av gibi olur biz saldırsak ne şehidimiz bu kadar olur olsada moral olarak derizki itleri kendi inlerinde kıstırdık bitirecez ama şehitler gelirken böle elin kolun bağlı beklemek adama koyuyor psikolojisini bozuyor maşallah iş adamlarımızda ırakın kuzeyinde cirit atıyorlar bizim kanımızın ticaretini yapıyorlar bu pkk vasisi barzani denen köpekle

Biz üç şeye kına yakarız. Birincisi koça kına yakar, Allah uğruna kurban ederiz. İkincisi gelininin eline kına yakar kocasına kurban ederiz. Üçüncüsü askerimizin eline yakar vatana kurban ederiz.
  • Devrelerim selamlar :)

Bende 335. dönemim. Asker öğretmenliğe başvurduk olmazsa kısa dönem olacak. Hangisi hayırlı ise o olur inşaAllah
  • kısa dönem maaşlı olsaydı süper olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: .1

kısa dönem maaşlı olsaydı süper olurdu

hocam zaten maaşlı ama miktar biraz az

• arkadaşlar nereye düştüğümüz belli olduğunda,millet burayamı yazacak yoksa ayrı bir forum mu açılacak..gitmeden buradan asker arkadaşlarımızla tanışalım en azından
  • 10 tl 30 kuruş gibi olmasın
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.