Şimdi Ara

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
49
Favori
84.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jason231907

Polisiye
    -Lawrence Block, John Harvey,Jean C. Grange, Michael Connely,
    Aksiyon-macera
    Robert Ludlum,Jeff Abbott,Joseph Finder, Robert Crais ,Ted Bell,Trevanian ın İnfazcı ve Hesaplaşma adlı kitapları
    Indiana Jones u seviyorsan
    -Dan Brown, Greeg Loomis,David Gibbons
    Suç dünyası hakkında
    -MARIO PUZO

Alıntıları Göster
    Eklememişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

quote:

Orijinalden alıntı: frodo1one

quote:

Orijinalden alıntı: BL@cKLioN

cerrah nasıldır arkadaşlar kızıl nehirler den sonra nasıl gelir acaba?Bazıları çok sürükleyici değil falan demiş.

cerrah çok sağlamdır..sürükleyici diyen bence hiç sürüklenmemiştir bugüne kadar..yada okumamıştır sallamıştır..cerrahı oku ve ondan sonrada çırak var onuda oku bak o zaman sürüklenmeye sen

bugün bende cerrahı aldım.Bakalım inş sararsa çırak ı da alırım.

Alıntıları Göster
    GRANGE , CHATTAM VE RUSSELL hayranıyım ve bütün eserlerini okudum.. Beni de eklersen sevinirim
  • quote:

Polisiye
    Aksiyon-macera
    Robert Ludlum,Jeff Abbott,Joseph Finder, Robert Crais ,Ted Bell,Trevanian ın İnfazcı ve Hesaplaşma adlı kitapları
    Suç dünyası hakkında
    -MARIO PUZO

Alıntıları Göster
    çok güzel bi topicmiş burası grange ın son kitabı kapağı yeşil olan çok güzel diyolar bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dewil_may_cry

çok güzel bi topicmiş burası grange ın son kitabı kapağı yeşil olan çok güzel diyolar bilginize

ölü ruhlar ormanı diyosun
    Bende alıcam onu elimdekileri bitirince.
  • quote:

quote:

Aynen. Şu anda Taş Meclisini okuyorum. Ondan sonra sıra ona da gelecek İnş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

quote:

quote:

Aynen. Şu anda Taş Meclisini okuyorum. Ondan sonra sıra ona da gelecek İnş.

Alıntıları Göster
    Sanırım ilk defa JCG konusunda hayal kırıklığı yaşayacağım.

Ölü Ruhlar Ormanı; kitabın yarısını geçtim. 2.bölüm "çocuk" kısmındayım ancak kitap cidden akmıyor. Hikayeye bir türlü ısınamadım, karakterlerle bağ kuramadım. Sırf bitsin ayıp olmasın diye okuyacağım.

ve İstanbul Hatırası'na bi an önce başlamak için. Ahmet Ümit dünyasını-tarzını özledim. İçimizden birisi o.

Çok kararsız kalmıştım ancak kesinlikle türün 1.numarası BENCE Ahmet Ümit'tir. Diğer usta JCG ise 2.
  • Arkadaslar benide araniza alin:)
    jcg nin kitaplarina bir turlu isinamiyorum bende ozellikle siyah kana 3 kere basladim ama hic bitmedi sonra koloni:( abi konu toplayamiyo yani sinemada yonetmenin filmi dagitmasi gibi birsey bu?bununla ilgili fikri olan?
    İkiz bedenleri gecen ay okudum karakterler cok guclu sonra yazarin kurgusu kesinlikle okunmali:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

Arkadaslar benide araniza alin:)
    jcg nin kitaplarina bir turlu isinamiyorum bende ozellikle siyah kana 3 kere basladim ama hic bitmedi sonra koloni:( abi konu toplayamiyo yani sinemada yonetmenin filmi dagitmasi gibi birsey bu?bununla ilgili fikri olan?
    İkiz bedenleri gecen ay okudum karakterler cok guclu sonra yazarin kurgusu kesinlikle okunmali:)
    Grange'ın diğer bir kitabını aldım.Siyah Kan

Okuyup fikirlerimi paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyükseltürk

güzel romandır , keyif alacağına eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalramco

quote:

Orijinalden alıntı: gyükseltürk

güzel romandır , keyif alacağına eminim

Alıntıları Göster
    grange'in beğenmediğim tek kitabı şeytan yemini adlı kitabıdır.En son koloniyi okudum ve film gibi bir kitaptı.çok beğendim..
    ben polisiye gerilim seven arkadaşlara bir şey sormak istiyorum aslında bir tavsiye olacak bu ; Türk yazarımız Ahmet Ümit'in ismini çok duydum ve sisve gece romanının filmini izledim ve filmin yarısına kadar zor dayandım,çok sıkıldım. yazarın son kitabı nasıl acaba ? sis ve gece benim için tam bir kabustu çünkü.
  • quote:

Polisiye
    Aksiyon-macera
    Suç dünyası hakkında
    -MARIO PUZO

Alıntıları Göster
    hocam ekle beni en çok polisiye/gerilim türünde kitaplar okurum

artık okuduğumuz kitabı bitirdikten sonra buraya yazar tartışırız çok iyi olmuş konu
  • quote:

Polisiye
    Aksiyon-macera
    Suç dünyası hakkında
    -MARIO PUZO

Alıntıları Göster
    Ekle benide. Son zamanlarda iyice sıklaştırdım kitap okuma işini mutlaka dokunur faydam.
  • quote:

Polisiye
    Aksiyon-macera
    Suç dünyası hakkında
    -MARIO PUZO

Alıntıları Göster
    ben yorumlarda bulundum ama beni ekle demedim sanırım bu grupiçin demem gerekiyormuş..o zaman benide ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsgtan

ben yorumlarda bulundum ama beni ekle demedim sanırım bu grupiçin demem gerekiyormuş..o zaman benide ekle

Alıntıları Göster
    Mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: girye

Mesajım bulunsun.

Alıntıları Göster
    Şimdi durum şu; bu tür kitapların yani bir seferde okuyup bitirdikten sonra bir köşeye atlan kitapların şimdiye kadar orijinal olmayan baskılarını alıyordum. Ancak uzun süredir korsan kitap almıyorum. Ne bileyim 24-30 TL verip 3 gün okuduktan sonra bir köşeye atmak insanı bu konuda farklı yollara itiyor. Ama hayır korsan kitap almayacağım. Onun için artık bu tür kitapları okuyup keyif almayalı uzun bir süre oluyor. yani sizin anlayacağınız artık bu tür kitapları okumuyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Ölü Ruhlar Ormanı; kitabın yarısını geçtim. 2.bölüm "çocuk" kısmındayım ancak kitap cidden akmıyor. Hikayeye bir türlü ısınamadım, karakterlerle bağ kuramadım. Sırf bitsin ayıp olmasın diye okuyacağım.

ve İstanbul Hatırası'na bi an önce başlamak için. Ahmet Ümit dünyasını-tarzını özledim. İçimizden birisi o.

Çok kararsız kalmıştım ancak kesinlikle türün 1.numarası BENCE Ahmet Ümit'tir. Diğer usta JCG ise 2.

Ölü Ruhlar Ormanından ben de pek keyif alamadım okurken. İstanbul Hatırası ise bence çok akıcı..konu fazla dağılmadan, açılmadan gidiyor...ben çok beğendim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sednag

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Ölü Ruhlar Ormanından ben de pek keyif alamadım okurken. İstanbul Hatırası ise bence çok akıcı..konu fazla dağılmadan, açılmadan gidiyor...ben çok beğendim..

Alıntıları Göster
    Benide ekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

Benide ekleyin

Alıntıları Göster
    Hocam benide ekleyin.Grange ve Chattam en favori yazarlarım.Hele Grange'in cografya bilgisi inanılmaz.Sanki adam seyyah.Tess Gerritsen'ide severim.Ama o kadın karakterleri daha ön planda tutuyo.Kadın olmasından olabilirmi acabaAma hakkını yemeyelim doktorluk bilgisinden dolayı otopsi ve anatomik kısımları mükemmel aktarıyor okuyucuya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: domaskinos

Hocam benide ekleyin.Grange ve Chattam en favori yazarlarım.Hele Grange'in cografya bilgisi inanılmaz.Sanki adam seyyah.Tess Gerritsen'ide severim.Ama o kadın karakterleri daha ön planda tutuyo.Kadın olmasından olabilirmi acabaAma hakkını yemeyelim doktorluk bilgisinden dolayı otopsi ve anatomik kısımları mükemmel aktarıyor okuyucuya.

Alıntıları Göster
    Agathe christie'nin 10 küçük zenci , doğu expresi ve cinayetler oteli dışında önerebiliceğiniz en güzel kitabı hangisidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dabb Escobar

Agathe christie'nin 10 küçük zenci , doğu expresi ve cinayetler oteli dışında önerebiliceğiniz en güzel kitabı hangisidir ?

Alıntıları Göster
    agatha christie_nin roger ackroyd cinayeti süper sonunda agzın bi karıs acık kalacak sonra lord edgware'i kim oldurdu noel kekinin gizemi ve perde indi :( uyuyan ölüm beş küçük domuz zehiri kim verdi cinayetler kulübü noelde cinayet nilde ölüm sonuncu kurban dersimiz cinayet daha cok var ama neyse bunlar cok bgendigim yada begenilen kitapları =))
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.