Şimdi Ara

Turkcell veya Avea dan numaranın nerede olduğunu öğrenme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
12.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki şirketten birinde böyle bir hizmet var mı?

Ancak karşı taraftan onay alınmayacak mesela ben mesaj ile numarayı bildireceğim daha sonra o numaranın konum bilgileri bana gelecek?

Arkadaşlar ciddi bir mesele var da...Acil bir durum.Lütfen yardım edin.Şimdiden teşekkürler.Onaylı varsa onu da yazın ancak karşı taraf bilmese çok daha iyi olur...

• Onaylı varda onaysız görmedim belki karşı tarafın teline yazılıp yükleyerek halledebilirsin başka yolu varsa bende öğrenmek isterim..
  • Bir ara avea alie mi ne vardı ancak unuttum.Bir arkadaşım anlatmıştı.Hani bir şekilde anlık yer öğrenme olsun yeter.İnternetten uydu görüntüsü atsın yada telefondan mesaj ile öğrenelim sorun değil.
  • O bilgileri kolay kolay herkese vermezler. Kötüye kullanımdan dolayı .
  • Tamam da kendi ailemden birinin cep telefonu numarası için istiyorum.Herhangi biri için değiş yani.

Telefon elimizde olsa onay versek yine de olmaz mı?Oluyordu Avea'da bir ara...Bir servis vardı ama...
  • avea da var böyle bir hizmet Nerde oldugunu hangi semtte ahngi sokakta oldugunu belirli olarak msj gönderiyor. Bir arkadasım ve sevgilisi bu servisten yararlanıyordu. Kız cocuk nereye gitse takip ediyordu ... düşman basına böyle sevgili :d
  • tcell de neredeyim yazıp bilmem kaça mesaj gönderiyordun ama hatırlamıyorum tam.
  • Gerçekten böyle biri varsa açıklama yapsın bizde olursa yaparız karşı taraf bilmeyeceği türden
  • Başka birini habersiz takip edemiyorsun malesef. Avea da kim nerede diye bir özellik var ama o da tkaip edilecek numaradan onay istiyor, ki zaten 1 ay denememe rağmen ben çalıştıramadım.

Ailevi durum için bir avea merkeze başvurup dilekçe ile takip ettirilebilir belki. Ama ben geçmiş 4 5 aya ait telefon görüşmelerimi istediğim halde bana vermediler. Kendi telefonum bide
  • http://kimnerede.avea.com.tr

eklediğiniz kişinin numarasına 2 gün içinde onay sms i gidiyor , evet deyip cevaplamanız gerekiyor.
  • Teşekkürler.Telefonu alabilir isem belki birkaç veri elde edebilirim.
  • Polise git.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.