Şimdi Ara

Nokta Atış Soruları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
25.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün eve bir broşür geldi öncelikle şaşırdım adresimi nerden buldular diye ama bulmuşlar işte Karacan akademinin nokta atış soruları adlı soru kitapçıkları hakkında internette araştırma yaptım dediklerine göre başarı yüzdesi çok yüksekmiş hatta sözelde birebir soruları yakalamışlar diyorlar.Peki ya DH 'de böyle bu kitabı çalışıp sınava giren açıköğretim öğrencileri varmı merak ettim ve yorumlarını bekliyorum.

Not...Reklam kesinlikle değildir.

• Aldım baktım 3 ve 3,5 tl arasında değişiyor fiyatları.

İçerisinde hep sorular var cevap anahtarlarıyla beraber.. 26 soruluk sınavdan 22 ve üzeri isabet ettirdik falan diyorlar bilmiyorum 1 haftadır calısıyorum oradan.. bakalım sınavda cıkarmı..
  • Aynen benimkide az önce geldim bakalım dedikleri kadar iyilermi
  • Arkadaşlar aynı mevzu ile bende karşılaştım fakat emin olmadığım ve bir süredirde yoğun olduğumdan dolayı pek vakit ayıramadım.. Rica etsem sizin içinde bir mahsuru yoksa aldığınız kitapçıkları tarayıcıdan çekip, internette paylaşabilirmisiniz..? Ama dediğim gibi bir mahsuru yoksa...
  • aynı tarzda kitabı murat'da cıkarmıs 5tl tüm dersler :)
  • sorularım hepsini cevaplarıyla beraber ezberledim yarına hazırım
  • hocam scan edinde hepimiz faydalanalım tabi sınıf 1 ise bende faydalanayım
    malum sayılı saatlwer kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgiturk

aynı tarzda kitabı murat'da cıkarmıs 5tl tüm dersler :)

Aynı tarz değil! Murat normal çıkan soruları basmış. Karacan çalışma yapıp elemiş ve ihtimali olanları kitap yapmış.

Bende karacana çalıştım bakalım neler yapıcaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nextmaster

hocam scan edinde hepimiz faydalanalım tabi sınıf 1 ise bende faydalanayım
    malum sayılı saatlwer kaldı

Bu ricayı dikkate alın lütfen arkadaşlar
  • %90 oranında doğru çıkıyor. kitap dışında 3 4 soru cıktı
  • scan yapında bizde yararlanalım
  • Valla scan edecek bir şey kalmadı ama size bir tavsiyem geçmiş yılların sorularına bakın yalayın yutun ezberkeyin.Bu sayede

Cts günü 3 yıldır 30 dan yukarı alamadığım iktisada giriş dersinden en az 20 tane geçmiş yılların sorusu vardı.Tabi hepsini işaretledim :D.
    Pazar günü Devlet bütçesi ve idare hukuku derslerinden sınava girdim.Devlet bütçesinde 23 tane aynı soru,idare hukukun da ise 15-16 adet aynı sorun vardı,affetmedim işaretledim.Bugüne kadar harcadığım zaman ve parayı görünce kendime ister istemez aklınıza gelebilecek her şei söyledim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: murderuo

Valla scan edecek bir şey kalmadı ama size bir tavsiyem geçmiş yılların sorularına bakın yalayın yutun ezberkeyin.Bu sayede

Cts günü 3 yıldır 30 dan yukarı alamadığım iktisada giriş dersinden en az 20 tane geçmiş yılların sorusu vardı.Tabi hepsini işaretledim :D.
    Pazar günü Devlet bütçesi ve idare hukuku derslerinden sınava girdim.Devlet bütçesinde 23 tane aynı soru,idare hukukun da ise 15-16 adet aynı sorun vardı,affetmedim işaretledim.Bugüne kadar harcadığım zaman ve parayı görünce kendime ister istemez aklınıza gelebilecek her şei söyledim .

valla bu sene bitmesi için kaç para olursa verim kurtulayım artık diyordum o kadar bunalım yarattı bende ama ucuz atlattık.
    finalde'de 50 yapsak yeter
  • aynı sorular cıktı mı?
  • quote:

Valla scan edecek bir şey kalmadı ama size bir tavsiyem geçmiş yılların sorularına bakın yalayın yutun ezberkeyin.Bu sayede

4 üncü senem ve dershaneye - kitaba bir kuruş para vermedim. Artı son 2 senedir bütünlemeye bile ders bırakmadım. Hiç bir şekilde konulara çalışmadım. Bugünde vizeler vardı gayette güzel geçti.

@ardent_boy

% 80 aynı sorular çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

quote:

4 üncü senem ve dershaneye - kitaba bir kuruş para vermedim. Artı son 2 senedir bütünlemeye bile ders bırakmadım. Hiç bir şekilde konulara çalışmadım. Bugünde vizeler vardı gayette güzel geçti.

@ardent_boy

% 80 aynı sorular çıktı.

ohaa bu kitaplarin sadece 1 dersi mi 5tl. ben hazırlıktayım 4 dersten 2sini vermem gerekiyor. vizeler berbat derecede kötü geçti. bu kitap faydalı olur mu? birde sınavdan ne kadar süre önce çıkıyor?
  • 3-4 tl ortalama ders başına .
    sınavdan 2-3 hafta önce çıkıyor.
    kitaba %100 güvenme 1 kez ders konularını oku sonra soruları ezberler, çıkmayan sorulara boş boş bakmamış olursun
  • harbi ha o kiaplara güvenmek akıl işi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: eub

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

quote:

@ardent_boy

% 80 aynı sorular çıktı.

ohaa bu kitaplarin sadece 1 dersi mi 5tl. ben hazırlıktayım 4 dersten 2sini vermem gerekiyor. vizeler berbat derecede kötü geçti. bu kitap faydalı olur mu? birde sınavdan ne kadar süre önce çıkıyor?

dostum hiç para vermene gerek yok. 2004 ten itibaren çıkan soruları iki kere çöz sınava öyle gir.ben 2 gün işi gücü bıraktım sabah 4 e kadar bu şekilde çalıştım ve gayet güzel geçti.en az 60 alırım
  • ben mesela Bakırköy Karacan Akademi öğrencisiyim bizim kursa geldi nokta atış soruları bize bile ücretli sattılar ben bütün dersleri aldım çalıştım sadece onlara maliyet en az 5 soru geçen sene çıktı bizim öğretmenlerimiz bile o kitapçıklardan ders işliyorlar...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.