Şimdi Ara

Dikey Supurge Tavsiyesi (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.674
Cevap
46
Favori
647.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lombardini

Buradaki yorumlara bakarak aldığım hoover freejet bugün elime geçti. Maalesef çekişinde ciddi problem var. Küçük şarjlıdayken çekişi iyi ancak büyük gövdesiyle kullanımında etkisiz. Sorun sizce ne olabilir? Çekişi 10 saat şarj ettikten sonra da aynı.

Sizin adınıza üzüldüm gerçekten. Buradaki yorumlarla sizi yanılttığımı düşüneceğim ama aynı makineyi bende yani eşimde çok kullanıyor.

Geçen bana bu makineyi aldığım için "Allah razı olsun" dedi. Evde görüyorum zaten makine ortalık bir yerde duruyor. Bizim hanımda biraz temizlik konusunda hayli titiz olması rağmen her gün bir kaç kere elinde görüyorum. Bir oraya, bir buraya süpürge tutuyor. Evin ana süpürgesi daha az kullanılır oldu. Temizlikten temizliğe yerinden çıkıyor oysa ki Hoover her gün faaliyette.

Ben sap ile kullanılması nedeniyle çekiş veya hava emiş kaybı olacağını düşünüyordum ama defalarca kontrol ettim bu esanada bir hava kaybı yok. Elbete bir çekiş düşüklüğü beklenir çünkü arada aparat oluyor ama bu çekişi o kadar etkilemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Boşaltma tetıgıne bastıgınızda kapak acılmayabılır. Bu hemen hemen hepsınde oluyor. Oncekı yorumları okuyabılırsınız.
    Kapakla govde arasındakı lastık beklemekten yapısmıs oluyor. Tetıge basarak Elınızle hafıfce zorlarsanız acılır. Aman dıkkat menteseyı zorlamayın.

deniyeceğim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilindiği züere ben de Frejet kırmızı olandan aldım. Yormlarıma gelecek olursak evde kullanılan süpürgeden sonra bir de bu ufaklıkla üstünden geçiyorlar ki ortada fazla toz kalmasın yeni spürge yapılmış olmasına rağmen mutlaka + toz toplanıyor haznede makinanın çekişinin güzelliği buradan anlaşılıyor. Bu süpürgenin topladığı tzları gördükten sonra aynı zamanda bir de hepa 14 filtreli bir süpürge daha almam gerektiğini anladım. eski süpürge toz kaldırmaktan başka işe yarmıyor.
    Mükemmel diyebilmek için erken ama mutlaka çok işe arıyor. Alınabilecek en iyi makinelerden birisi. Tavsiye etmekte bir beis görmüyorum yeni alacakalra güle güle kullanmalarını diliyorum.

Süpürgemi aldım yorumlarımı yazdım. Konu benim için amacına ulaşmıştır. Takibi bırakıyorum. Emeği geçenlere teşekkür. ediyorum. Herkese iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumusr

Rowenta'nin bir modelinu gordum kablosuz,kendi basina ayakta durabiliyor,supurge basligi ucgen,18V gucu var 2200W a denk oldugunu soyledi satici
    fiyati 299tl
    TEK kusuru orta bolmenin el supurgesi olarak ayrilmamasi ,bir cok dikey supurgede bu ozellik var

kablosuz oluşu çok güzel olmuş kullanan arkadaşlar nedir memnuniyetleriniz tavsiye varmı
  • arkadaşlar bende freejet sahibiyim, 2 kere 24 saat şarj ettim, normal şarj süresi ne kadardı, bulamadım lütfen yardım eder misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

arkadaşlar bende freejet sahibiyim, 2 kere 24 saat şarj ettim, normal şarj süresi ne kadardı, bulamadım lütfen yardım eder misiniz

Ne kadar sürede tam olarak şarj oluyor bilmiyorum ama bizim makine hep şarj standında şarj oluyor vaziyette bekliyor.
  • quote:

quote:

arkadaşlar bende freejet sahibiyim, 2 kere 24 saat şarj ettim, normal şarj süresi ne kadardı, bulamadım lütfen yardım eder misiniz

Ne kadar sürede tam olarak şarj oluyor bilmiyorum ama bizim makine hep şarj standında şarj oluyor vaziyette bekliyor.

bize süpürge genelde oturma odasında gerekiyo, şarj standı da salonda duruyor, onun için sürekli sarj standında değil, cumartesi 4 saat sarj oldu, bitince takıyorum sarja, ama kaç saat bekletecem bilemedim. 2 veya 4 saat yeter diye düşündüm kendimce, herhangi bir zararı olmaz inşallah
  • quote:

quote:

quote:

bize süpürge genelde oturma odasında gerekiyo, şarj standı da salonda duruyor, onun için sürekli sarj standında değil, cumartesi 4 saat sarj oldu, bitince takıyorum sarja, ama kaç saat bekletecem bilemedim. 2 veya 4 saat yeter diye düşündüm kendimce, herhangi bir zararı olmaz inşallah

Pilin uzun ömürlü olması için şarj standında beklemeniz daha iyi olur.

• FANTAZİ YAPIYORSUNUZ VERDİGİNİZ PARAYA YAZIK SÜPÜRGENİN KRALİCESİ FİLTERQUENN BİLGİNİZE SAYGILARIMLA
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuplika

Ben Fakir markasını tavsiye ederim. Bu konuda önde gelen eski bir alman firması. FAKIR RCT 144 TURBO önündeki turbo aparatı ile daha güçlü bir çekiş sağlıyor.
    http://www.ovalmarket.com/fakir-rct-144-turbo-sarjli-el-supurgesi.html buradan inceleyebilirsiniz.

Dikey Supurge Tavsiyesi

Eski bir Alman firması mı? Emin misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: T-una

Bütçe elveriyor ve alternatiflerine göre gürültü düzeyinin fazla olması sizi etkilemiyorsa...

Dikey Supurge Tavsiyesi

http://www.hepsiburada.com/dyson-dc24-ball-root-cyclone-teknolojisi-supurge/productDetails.aspx?categoryid=155123&productid=evdysondc24ball

Forumumuzda pek Dikey Süpürge tavsiyesi ne yazık ki bulunmamakta...

Fakir örneğini kullanan bir ev hanımı tanıyorum fakat sadece mutfakta kullanmayı tercih ettiğini söyledi. Yanlış yönlendirmek istemem fakat ben bu söylemden halı üzeri kullanımının pek verimli olmadığını çıkardım...

Ama esas soru neden dikey tercih ettiğiniz?

Sağlık nedenleri yüzünden ise Philips FC-9262/01 incelemenizi tavsiye ederim...

Yoksa yer kaplamaması açısından mı düşündünüz? Bence aynı sorunu teşkil ediyor...

merhaba arkadaşım bence arnica bu sektörde bir numara diyebilirim yaa sana önereceğim ürün linkte resminide koyuyorum senin için bence bir incele derim memnun kalırsın fiyatta cok uygun artı güvenlir iki yıl garantili bir ürün
    ARNİCA AA 13G1 MERLİN DİK ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Dikey Supurge Tavsiyesi

1000w max
    Hepa filtre
    Şeffaf toz haznesi
    Dar uçlu boru perde fırçası koltuk temizleme aparatı
    Uzatma boruları
    Süpürücü fırça
    Ergonomik şık dizayn
    Bez filtre

• quote:

Orijinalden alıntı: master-tr

quote:

Orijinalden alıntı: T-una

Bütçe elveriyor ve alternatiflerine göre gürültü düzeyinin fazla olması sizi etkilemiyorsa...

Dikey Supurge Tavsiyesi

http://www.hepsiburada.com/dyson-dc24-ball-root-cyclone-teknolojisi-supurge/productDetails.aspx?categoryid=155123&productid=evdysondc24ball

Forumumuzda pek Dikey Süpürge tavsiyesi ne yazık ki bulunmamakta...

Fakir örneğini kullanan bir ev hanımı tanıyorum fakat sadece mutfakta kullanmayı tercih ettiğini söyledi. Yanlış yönlendirmek istemem fakat ben bu söylemden halı üzeri kullanımının pek verimli olmadığını çıkardım...

Ama esas soru neden dikey tercih ettiğiniz?

Sağlık nedenleri yüzünden ise Philips FC-9262/01 incelemenizi tavsiye ederim...

Yoksa yer kaplamaması açısından mı düşündünüz? Bence aynı sorunu teşkil ediyor...

merhaba arkadaşım bence arnica bu sektörde bir numara diyebilirim yaa sana önereceğim ürün linkte resminide koyuyorum senin için bence bir incele derim memnun kalırsın fiyatta cok uygun artı güvenlir iki yıl garantili bir ürün
    ARNİCA AA 13G1 MERLİN DİK ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Dikey Supurge Tavsiyesi

1000w max
    Hepa filtre
    Şeffaf toz haznesi
    Dar uçlu boru perde fırçası koltuk temizleme aparatı
    Uzatma boruları
    Süpürücü fırça
    Ergonomik şık dizayn
    Bez filtre

Bu Arnica nasıl temizleniyor? Elektrikli mi? Bataryalı olması dezavantaj. Bir de onun şarjıyla deşarjıyla uğraşmak istemiyorum. Batarya ömrünü doldurunca ürün de çöpe gidiyor ayrıca. Süpürge, ağzından emdiğini arkasından etrafa saçıyorsa o da kötü. Bunu gözlemleme şansınız oldu mu? Mutfağın zeminindeki pisliği kaldırıp tezgahın üstüne saçıyorsa hiç süpürmemek daha iyi.

• quote:

Ben Fakir markasını tavsiye ederim. Bu konuda önde gelen eski bir alman firması. FAKIR RCT 144 TURBO önündeki turbo aparatı ile daha güçlü bir çekiş sağlıyor.
    http://www.ovalmarket.com/fakir-rct-144-turbo-sarjli-el-supurgesi.html buradan inceleyebilirsiniz.

Dikey Supurge Tavsiyesi

Ben 3 seneden fazladır kullanıyorum. Süper çekiş gücü olan bir makine

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lektem

quote:

Dikey Supurge Tavsiyesi

Kuruluş 1933 Mühlacker Almanya
    http://www.fakir.de/index.php/history.html

Saruhan ile Fakir arasındaki ilişki nedir peki tam olarak?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dikey Supurge Tavsiyesi

Kuruluş 1933 Mühlacker Almanya
    http://www.fakir.de/index.php/history.html

Saruhan ile Fakir arasındaki ilişki nedir peki tam olarak?

Fakir'in Türkiye'deki yetkili distribütörü Saruhan

• Bana hep sahibi gibi geliyordu. Adı da Türkçe ya... Gerçi "Fakir" de bir marka için pek uygun bir isim değil. Birbirine hava atmak isteyen hangi kadın "Fakir" diye bir markayı seçer ki? :)
  • oval kuplika peşindeyim buralara link atmayı esnaflık zannediyorsun hadi bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ancora

oval kuplika peşindeyim buralara link atmayı esnaflık zannediyorsun hadi bakalım.

O da kim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ancora

oval kuplika peşindeyim buralara link atmayı esnaflık zannediyorsun hadi bakalım.

O da kim?

kuplika adlı üye zaten şikayet sonucu reklam içeren mesajları silindi.
  • Merhaba Arkadaşlar,

1 hafta önce aldığımız Electrolux Ergorapido Plus ZB2943 dikey şarjlı süpürge ile ilgili ilk yorumlarım aşağıdaki gibidir:

Bu kadar kapsamlı kullanmayı düşünmediğimiz(eşim neredeyse tüm evi süpürüyor)cihazın performansı şaşırtıcı derecede
    mükemmel.
    Şarj süresi 20-25 dk civarında dayanabiliyor.Ki bu süre içerisinde evin neredeyse tamamını süpürebiliyorsunuz.
    Halıya işleyen saç,kıl ve benzeri şeyleri o kadar kolay temizliyor ki şaşırmamak elde değil.
    Ve en mükemmel özelliği olan fırçaya dolanan saç ve kılları bir butona basarak o kadar kolay temizliyebiliyorsunuz ki
    eşimle birlikte makinanın en çok sevdiğimiz özelliği oldu.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.