Şimdi Ara

Dikey Supurge Tavsiyesi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.675
Cevap
46
Favori
647.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amlodis

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Bende nihayet dün gece sipariş verdim.

Evde Fakir RCT144 şarjlı el süpürgesi var ama gördüm ki eşim o oda senin, bu oda benim diyerek elindeki şarjlı el süpürgesiyle evi turluyor, kıyamadım valla.
    Günlük temizlik için evin büyük süpürgesi her gün kullanılamayacağı için böyle bir ürün tam bize göre olacak.

Değerli yorumlarından dolayı bu ürünü tercih etmemde bana fikir veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim. ( kırmızı rengi tercih ettim; kargo dahil 6 taksit 240.-TL )

Hayırlı olsun güle güle kullanın. yorumlarınızı bekleriz..

Teşekkürler, ilk kullanımdan sonra buraya tecrübeleri aktarırım.

Bu arada daha önce belki yazıldı ama ıskalamış olabilirim. Evin diğer şarjlı süpürgesi sürekli şarj standında duruyor. Sanırım Hoover'de aynı şekilde her daim şarj standında prize takılı olarak duracak.

edit: yorumlarınızda zaten batarya hakkında çok detaylı ve doyurucu bilgi vermişsiniz. Ürün sürekli şarj standında prize takılı vaziyette bekleyecek. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 2 Ocak 2013; 12:24:44 >

• quote:

quote:

quote:

Evde Fakir RCT144 şarjlı el süpürgesi var ama gördüm ki eşim o oda senin, bu oda benim diyerek elindeki şarjlı el süpürgesiyle evi turluyor, kıyamadım valla.
    Günlük temizlik için evin büyük süpürgesi her gün kullanılamayacağı için böyle bir ürün tam bize göre olacak.

Değerli yorumlarından dolayı bu ürünü tercih etmemde bana fikir veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim. ( kırmızı rengi tercih ettim; kargo dahil 6 taksit 240.-TL )

Bu arada daha önce belki yazıldı ama ıskalamış olabilirim. Evin diğer şarjlı süpürgesi sürekli şarj standında duruyor. Sanırım Hoover'de aynı şekilde her daim şarj standında prize takılı olarak duracak.

Evet hoover da sürekli şarjda duracak bunun bir sakıncası yok(NiMh pillerde hafıza etkisi çok az görümekte.) yalnız ortalama ayda bir tam deşarj olana kadar kullanıp 15-16 saat şarjda bırakırsanız pil kapasitesi yenilenmiş olur. Kullanım klavuzunda da aynı tavsiye yapılmış zaten. Birde ilk kullanımlarda 2-3 kez şarjı tamamen bittikten sonra şarj ederseniz piller tam kapasitesine ulaşmış olur.

• quote:

quote:

quote:

edit: yorumlarınızda zaten batarya hakkında çok detaylı ve doyurucu bilgi vermişsiniz. Ürün sürekli şarj standında prize takılı vaziyette bekleyecek. Teşekkür ederim.

hocam hayırlı olsun, hele ki sen bu konuda neredeyse 1 yıldır yazıyorsun.. sana da hoover aldirabildik ya.. helal olsun..

buradan da epey arkadaş senden sonra konuya katılmalarına rağmen, senden önce ürünü aldı. memnun olmayan kimse çıkmadı.. üründen memnun kalacaksın..

ben ilk hoover ın burada, ağustos sonunda incelemesini yazdım.. sonra 3 tane daha - toplam 4 tane kendim aldım, hepsi canavar gibi çalışıyor bir sorun yok...

sürekli şarjda durabilir, ayda 1 kez bitir sonra full şarj et yeter... hayırlı olsun.. epey bir arkadaşı hooverlı yaptık, ama ürün gerçekten buna değer...

• quote:

Orijinalden alıntı: sg888

hocam hayırlı olsun, hele ki sen bu konuda neredeyse 1 yıldır yazıyorsun.. sana da hoover aldirabildik ya.. helal olsun..

buradan da epey arkadaş senden sonra konuya katılmalarına rağmen, senden önce ürünü aldı. memnun olmayan kimse çıkmadı.. üründen memnun kalacaksın..

ben ilk hoover ın burada, ağustos sonunda incelemesini yazdım.. sonra 3 tane daha - toplam 4 tane kendim aldım, hepsi canavar gibi çalışıyor bir sorun yok...

sürekli şarjda durabilir, ayda 1 kez bitir sonra full şarj et yeter... hayırlı olsun.. epey bir arkadaşı hooverlı yaptık, ama ürün gerçekten buna değer...

Haklısınız epeydir bu tip ürün için gönül gezdiriyordum.

Hoover'a gelene kadar aklıma tam yatan bir ürün olmamıştı. Arada B&D'e gönlüm kaymıştı ama içime sinmeyen noktaları vardı. Sonunda kısmetimizi bulduk, sayenizde.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nephy

Herkese merhaba,
    2-3 aydır bu konuyu takip ediyordum. sonunda ben de hoover freejet- fuşya siyah olanını dükkan.com.tr den sipariş ettim. yeşil renginden pahalıydı ama beklediğime değsin diye istediğim rengi alayım dedim.

hoover'ı tanıtan arkadas beni de listesine ekleyebilir hatta bu işten komisyon alması lazım kanımca :)

sipariş elime ulaşınca ben de yorumlarımı ekleyeceğim arkadaşlar, herkese teşekkürler ve iyi forumlar.

Hayırlı olsun güle güle kullanın, kullanan herkes memnun umarım siz de memnun kalırsınız renk de güzel gerçekten. Yalnız süpergenin ilk şarjını sonuna kadar bitirip 15 -16 saat sürekli şarjda bırakmanızı hatırlatırım. Daha sonra 1 -2 kez daha şarjın tamamını bitirip öyle şarja koyarsanız piller tam kapasiteye ulaşır, ondan sonra ayda bir bu işlemi yapsanız yeter.

amlodis
    açıkçası şarj konusu kafama takılıyordu. çok da anlamam bu işlerden, ben sormadan cevap vermişsin walla. çok teşekkür ederim :)

• quote:

Dikey Supurge Tavsiyesi

quote:

Dikey Supurge Tavsiyesi

celebic arkadaşım ürünün hayırlı olsun, güle güle kullanın.
    çoktandır burada senin yazılarını takip ediyordum.ben de senin gibi kararsızım biraz.
    neticede sen ne alırsan ben de onu almaya karar vermiştim :) sonunda beklemekten bıktım.
    uzun süredir de zaten içime en çok sinen hoover'dı. bugun alayım dedim. ben buraya tesekkur postu attıktan sonra
    senin de msjını gördüm. kalpler birmiş demek ki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nephy

celebic arkadaşım ürünün hayırlı olsun, güle güle kullanın.
    çoktandır burada senin yazılarını takip ediyordum.ben de senin gibi kararsızım biraz.
    neticede sen ne alırsan ben de onu almaya karar vermiştim :) sonunda beklemekten bıktım.
    uzun süredir de zaten içime en çok sinen hoover'dı. bugun alayım dedim. ben buraya tesekkur postu attıktan sonra
    senin de msjını gördüm. kalpler birmiş demek ki :)

Hocam sizinde hayırlı olsun. Sağolsun arkadaşların yorumları sayesinde ürünü görmüş kadar olduk.
  • quote:

Dikey Supurge Tavsiyesi

Nereden aldınız acaba?
    morhipoda beyaz ağırlıklı yeşil bir model var 5-6 tl daha pahalı kırmızı olandan bir farkı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: slicer1

Nereden aldınız acaba?
    morhipoda beyaz ağırlıklı yeşil bir model var 5-6 tl daha pahalı kırmızı olandan bir farkı var mı?

İlk defa alış veriş yapacağım bir yer. fevito.com diye bir yerden sipariş verdim ama daha durum meçhul. Farklı renkler mevcut ama hepsi aynı özelliklerde
  • http://www.dukkan.com.tr/Hoover-Freejet-FJ180WG2-011-Dik-sarjli-Supurge_86083.html?ref=akakce&v=1.52.3#0

dukkan.com.tr dan ben aldım, 3 günde geldi.. kargo dahil 240 tl...

site güvenilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sg888 -- 3 Ocak 2013; 19:13:28 >
  • quote:

quote:

Nereden aldınız acaba?

İlk defa alış veriş yapacağım bir yer. fevito.com diye bir yerden sipariş verdim ama daha durum meçhul. Farklı renkler mevcut ama hepsi aynı özelliklerde

Siparişi verdiğim site ürünü tedarik edemiyormuş. Yine alamadık

Hoover Freejet alabileceğim bir yer tavsiyeniz var mı? ( kırmızıya gönül koymuştum, yine kırmzı olursa iyi olur )

• Arayan bulurmuş

http://www.ticaretmerkezi.com.tr/

yukarıdaki siteden kargo dahil ( Bonus - Peşin Fiyatına 12 Taksit (4+8) Banka onaylı +8 Taksit, 4 Taksit, 230.00 TL )

Yalnız bir gariplik var. Ben satın aldıktan sonra baktım " stokta yok " yazıyor. Ya sonuncuyu aldım ya da yine gelmeyecek. Ancak ben aldıktan sonra aynı sayfaya gittim bu sefer "sepete at" seçeneği yoktu.
    Kısmet artık, acelemiz yok bekleriz. Teşekkürler.

Dikey Supurge Tavsiyesi

• GG de de var
    world karta %10 puan kampanyası var.
    http://urun.gittigidiyor.com/beyaz-esya-ev-aletleri/hoover-freejet-fj-180-r2-dikey-sarjli-supurge-70036702
    yetkili satıcıdanmış
  • quote:

GG de de var
    world karta %10 puan kampanyası var.
    http://urun.gittigidiyor.com/beyaz-esya-ev-aletleri/hoover-freejet-fj-180-r2-dikey-sarjli-supurge-70036702
    yetkili satıcıdanmış

Hocam bende bonus kart var sadece. Bonus'a %10 verse dusunmezdim hic.

Ayrica ayni saticinin diger ilaninda fusya rengi de mevcut. Bazi sitelerde fusya rengi daha yuksek fiyata satiliyor. Tesekkurler

http://urun.gittigidiyor.com/beyaz-esya-ev-aletleri/hoover-freejet-fj-180-bc2-dikey-sarjli-supurge-68990864

Biz siparisi gectik 2-3 gune makinenin gelip gelmeyecegi belli olur. Sanirim son urunu aldim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu makine bana yar olmayacak anladim...

Bu sabah siparisi gectigim siteden arayip nazikce ellerinde kalan son urunu siparis verdigimi ve kotu tasima sebebiyle ambalajinda ve urunde zedelenme oldugu icin bana gonderemeyeceklerini soylediler.

En azindan acik sozlu olarak durumu izah ettikleri icin kendilerine tesekkur ettim. İyi hafta sonlari dilerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süredir eşim de böyle bir süpürge istiyordu. Daha çok Bosch'un Move4 ya da 6 modeline bakıyorduk. Ankara'da çoğu yerde stoklarda yoktu ve yaklaşık 290-300 TL arasındaydı.
    Bugün burayı okuduktan sonra ben de Hoover FJ 180 BC2 modelini
    http://urun.gittigidiyor.com/beyaz-esya-ev-aletleri/hoover-freejet-fj-180-bc2-dikey-sarjli-supurge-68990864#product-information sitesinden sipariş verdim. %10 da world puan ile 233 TL'ye gelecek sanırım. Satıcı P.tesi kargoya vereceğini bildirdi. Alan herkes memnun olduğuna göre biz de memnun oluruz sanırım.
    Benim de almama vesile olan arkadaşlara teşekkür ederim.

• Pratik bir supurge ararken bu foruma rastladim. Aceba sarjli supurgelerde piller bittiginde fise takarak normal supurgeler gibi kullanilabiliyor mu yoksa pilleri yenileyip mi kullanmak zorundayiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadr

Pratik bir supurge ararken bu foruma rastladim. Aceba sarjli supurgelerde piller bittiginde fise takarak normal supurgeler gibi kullanilabiliyor mu yoksa pilleri yenileyip mi kullanmak zorundayiz?

bataryayı yenilemeniz gerekir
  • quote:

Bu makine bana yar olmayacak anladim...

Bu sabah siparisi gectigim siteden arayip nazikce ellerinde kalan son urunu siparis verdigimi ve kotu tasima sebebiyle ambalajinda ve urunde zedelenme oldugu icin bana gonderemeyeceklerini soylediler.

En azindan acik sozlu olarak durumu izah ettikleri icin kendilerine tesekkur ettim. İyi hafta sonlari dilerim.

yahu bu ne şans...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.