Şimdi Ara

PS3 Exclusive Oyunları Listesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
7
Favori
3.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2nd Super Robot Wars Original Generation
    3D Dot Game Heroes
    Ace Combat Infinity
    Afrika (video game)
    Agent (video game)
    Akimi Village
    Another Century's Episode: R
    Aqua Vita (video game)
    Aquanaut's Holiday: Hidden Memories
    Ar Tonelico Qoga
    Armageddon Riders
    Battle Tanks
    Blast Factor
    Bleach: Soul Resurrección
    Boku no Natsuyasumi 3
    Bomberman Ultra
    Book of Potions
    Book of Spells
    Buzz!: Quiz TV
    Calling All Cars!
    Carnival Island
    Carnivores: Dinosaur Hunter HD
    Cash Guns Chaos
    Catan (2008 video game)
    Comet Crash
    Crash Commando
    Daisenryaku Perfect HD
    Dark Mist
    Datura (video game)
    Dead or Alive 5 Ultimate: Core Fighters
    Demon's Souls
    Derby Time Online
    .detuned
    Diggs Nightcrawler
    Disgaea D2: A Brighter Darkness
    Drakengard 3
    Dust 514
    Echochrome II
    Eight Days
    Elefunk
    Everybody Dance (video game)
    Everybody's Golf 5
    The Eye of Judgment
    EyeToy (video game series)
    The Fight: Lights Out
    Folklore (video game)
    Formula One Championship Edition
    Funky Lab Rat
    Genji: Days of the Blade
    Go! Sports Ski
    God of War: Ascension
    Gran Turismo 5
    Gran Turismo 5 Prologue
    Gran Turismo 6
    Gran Turismo HD Concept
    GTI Club+: Rally Côte d'Azur
    The Guided Fate Paradox
    Hamsterball (video game)
    Haze (video game)
    Heavenly Sword
    High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition
    High Velocity Bowling
    The Ico & Shadow of the Colossus Collection
    The Idolmaster One For All
    Infamous (video game)
    Infamous 2
    Infamous: Festival of Blood
    Initial D Extreme Stage
    Invizimals: The Lost Kingdom
    JoJo's Bizarre Adventure: All Star Battle
    Joysound Dive
    Katamari Forever
    Killzone 2
    Killzone 3
    Kung Fu Rider
    Kung-Fu Live
    Lagrange: The Flower of Rin-ne
    Lair (video game)
    The Last Guy
    Last Rebellion
    Legasista
    Linger in Shadows
    LittleBigPlanet (2008 video game)
    LittleBigPlanet 2
    LittleBigPlanet HUB
    LittleBigPlanet Karting
    LocoRoco Cocoreccho!
    Lumines Supernova
    Macross 30: Voices across the Galaxy
    MAG (video game)
    Magic Orbz
    Magus (video game)
    Mainichi Issho
    Medieval Moves: Deadmund's Quest
    Megazone 23: Aoi Garland
    Mesmerize (video game)
    Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
    Metal Gear Solid: The Legacy Collection
    Misato Katsuragi's Reporting Plan
    Mist of Chaos
    Miyasato Miyoshi Kyoudai Naizou: Sega Golf Club
    Mobile Suit Gundam Unicorn (video game)
    Mobile Suit Gundam: Crossfire
    MotorStorm (video game)
    MotorStorm: Apocalypse
    MotorStorm: Pacific Rift
    Namco Museum Essentials
    Novastrike
    Nucleus (video game)
    One Piece: Pirate Warriors (video game)
    Operation Creature Feature
    PachiPara DL Hyper Sea Story In Karibu
    Pain (video game)
    PixelJunk 4am
    PixelJunk Racers
    PixelJunk SideScroller
    Planet Minigolf
    PlayStation Move Ape Escape
    PlayStation Move Heroes
    The Punisher: No Mercy
    Puppeteer (video game)
    Railfan: Chicago Transit Authority Brown Line
    Rain (video game)
    Ratchet & Clank Future: A Crack in Time
    Ratchet & Clank Future: Quest for Booty
    Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
    Ratchet & Clank: All 4 One
    Ratchet & Clank: Into the Nexus
    Resistance 2
    Resistance 3
    Resistance: Fall of Man
    Ridge Racer 7
    Ryu ga Gotoku Kenzan!
    Saint Seiya: Brave Soldiers
    Saint Seiya: Sanctuary Battle
    Savage Moon
    Shiki-Tei
    The Shoot
    SingStar (PlayStation 3)
    SingStar Dance
    SingStar Guitar
    Siren: Blood Curse
    Sky Diving (video game)
    Snakeball
    SOCOM 4 U.S. Navy SEALs
    SOCOM U.S. Navy SEALs: Confrontation
    Sodium (video game)
    Sorcery (video game)
    Soulcalibur: Lost Swords
    Spelunker HD
    Sports Champions
    Sports Champions 2
    Starhawk (2012 video game)
    Start the Party!
    Super Rub 'a' Dub
    Supercar Challenge (video game)
    Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars
    Tales from Space: About a Blob
    Tales of Xillia
    Tales of Xillia 2
    Tekken Hybrid
    Tekken Revolution
    Time and Eternity
    Time Crisis: Razing Storm
    Tori-Emaki
    Toy Home
    Trash Panic
    The Trials of Topoq
    Trinity Universe (video game)
    Trinity: Souls of Zill O’ll
    TV Superstars
    Twisted Metal (2012 video game)
    Under Siege (2011 video game)
    Untold Legends: Dark Kingdom
    Wakeboarding HD
    Walking with Dinosaurs (video game)
    Wangan Midnight (video game)
    Warhawk (2007 video game)
    White Knight Chronicles
    White Knight Chronicles II
    Wipeout HD
    Xevious Resurrection
    Xi (alternate reality game)
    Yakuza: Dead Souls
    Z/X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 3 Mart 2020; 17:2:10 >

• Ben şahsen bu listeden
    Demons' Souls, Gran Turismo 5 Prologue, Infamous, Killzone 2, Metal Gear Solid 4, Motorstorm:Pacific Rift, RAC:Tools of Destruction, Resistance 1&2, Uncharted 1&2 ve Warhawk'ı oynadım.

Warhawk ve Prologue hariç bence hepsi gerçekten AAA kalite oyunlar. Prologue biraz demo gibi, o yüzden onu affediyorum. Warhawk ise online olarak güzel aslında ve lag yok fakat grafik olarak beni asla tatmin etmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

Ben şahsen bu listeden
    Demons' Souls, Gran Turismo 5 Prologue, Infamous, Killzone 2, Metal Gear Solid 4, Motorstorm:Pacific Rift, RAC:Tools of Destruction, Resistance 1&2, Uncharted 1&2 ve Warhawk'ı oynadım.

Warhawk ve Prologue hariç bence hepsi gerçekten AAA kalite oyunlar. Prologue biraz demo gibi, o yüzden onu affediyorum. Warhawk ise online olarak güzel aslında ve lag yok fakat grafik olarak beni asla tatmin etmedi.

Warhawk da aslında PSN'den dağıtılan bir oyun, onu tam olarak bir retail oyunu diye tanımlamamak lazım.

Ben listedekilerden Demon's Souls, GOW3, Heavenly Sword, Killzone 2, LBP, MGS4, RAC: ToD, RAC: ACIT, Resistance 1, UC1, UC2, MotorStorm ve Valkyria Chronicles'ı oynadım.

Resistance 2, infamous, MAG ve Heavy Rain de elimde fakat tam olarak oynama fırsatım henüz olmadı.

Yukarıda saydıklarımdan Demon's Souls, UC1 ve MotorStorm harici diğerleri beklentilerimi az çok karşıladı diyebilirim.

Güzel bir konu ayrıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wassermann

quote:

Ben şahsen bu listeden

Warhawk da aslında PSN'den dağıtılan bir oyun, onu tam olarak bir retail oyunu diye tanımlamamak lazım.

Ben listedekilerden Demon's Souls, GOW3, Heavenly Sword, Killzone 2, LBP, MGS4, RAC: ToD, RAC: ACIT, Resistance 1, UC1, UC2, MotorStorm ve Valkyria Chronicles'ı oynadım.

Resistance 2, infamous, MAG ve Heavy Rain de elimde fakat tam olarak oynama fırsatım henüz olmadı.

Yukarıda saydıklarımdan Demon's Souls, UC1 ve MotorStorm harici diğerleri beklentilerimi az çok karşıladı diyebilirim.

Güzel bir konu ayrıca.

Sağolasın.
    Böyle bi konu eksikliği vardı. Multiplatform olayına girmeden sadece exclusive olarak PS3 oyunlarınıda tartışmamız lazım.
    Şahsen, ben PS3 exclusive oyunlarının PS3 e çok ama çok fazla renk kattığı düşüncesindeyim.

Bu arada WARHAWK aslında sonradan PSNe geldi... Önce bluray olarak satıldı. O yüzden ekliyim dedim. PSN den kastım PAİN, Pixeljunk gibi oyunları yani küçük bütçeli oyunları ayırmak. Onlarda girerse işin içinden çıkamayız :)

• quote:

quote:

quote:

Ben şahsen bu listeden

Güzel bir konu ayrıca.

Sağolasın.
    Böyle bi konu eksikliği vardı. Multiplatform olayına girmeden sadece exclusive olarak PS3 oyunlarınıda tartışmamız lazım.
    Şahsen, ben PS3 exclusive oyunlarının PS3 e çok ama çok fazla renk kattığı düşüncesindeyim.

Bu arada WARHAWK aslında sonradan PSNe geldi... Önce bluray olarak satıldı. O yüzden ekliyim dedim. PSN den kastım PAİN, Pixeljunk gibi oyunları yani küçük bütçeli oyunları ayırmak. Onlarda girerse işin içinden çıkamayız :)

Mesela PAIN oyunun da bluray diskli versiyonu var, Türkiye'de de mağazalarda bulunuyor. Aslında Warhawk'ı silebilirsin oradan, RAC: Quest for Booty de yine PSN'den dağıtılıyor fakat bu oyunun da bluray disklli versiyonu mevcut. Yoksa karışacak liste.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben şahsen bu listeden

Güzel bir konu ayrıca.

Sağolasın.

Mesela PAIN oyunun da bluray diskli versiyonu var, Türkiye'de de mağazalarda bulunuyor. Aslında Warhawk'ı silebilirsin oradan, RAC: Quest for Booty de yine PSN'den dağıtılıyor fakat bu oyunun da bluray disklli versiyonu mevcut. Yoksa karışacak liste.

Doğru aslında bak
    Pain hatta LAST GUY da bluray geldi...

fakat

Pain ve Last Guy önce PSN sonra BLURAY oldu
    Warhawk ÖNCE BLURAY sonra PSN...

bide PS3 cıktıgında cıkan ilk oyunlardan. Launch Title yani. O yüzden biraz duygusal davranıyorum galiba

• hepsi de çok güzel oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tahir88

hepsi de çok güzel oyun

Aslında bir kaç oyun hariç çoğu gerçekten baya iyi ve ortalamaları metacriticde 80 ve üstü

Sonuçta sadece bi konsola yönelince, yapımcılar daha rahat çalışabiliyodur. Birde malum PS3un gücü
  • +
    The Last Guardian
    PS3 exclusive
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

+
    The Last Guardian
    PS3 exclusive

Hocam çıkar çıkmaz onuda listeye ekliycem. Ama gerçekten çok güzel bi oyun olacağa benziyor. Bir iki videosunu izledim fakat fazlada bi bilgim yok.
    RPG galiba dimi?

Yarın bu listeye resimli olarak ileride çıkacak exclusive leride koyarım
  • ps3 e şimdiye kadar çok az multiplatform oyun aldım onlarda futbol veya online oynayacağım oyunlar exc. oyun olarak alıpta memnun kalmadığım oyun olmadı diyebilirim.Oynadıklarımdan mgs4 gow3 demon's souls uncharted 1-2 heavy rain infamous heavenly sword ninja gaiden sigma 1-2 motorstorm killzone 2 gt5p lair lbp mag aklıma gelenler.Neredeyse hepsinden çok zevk aldım oynarken lairdan bile sadece Mag la ninja gaiden sigma 2 braz hayalkrklığı oldu mag ı sevebilmek için uğraşmadım ninja gaidende xbo versiyonunun nerdeyse aynısı olduğu için ısınamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clemenza123

ps3 e şimdiye kadar çok az multiplatform oyun aldım onlarda futbol veya online oynayacağım oyunlar exc. oyun olarak alıpta memnun kalmadığım oyun olmadı diyebilirim.Oynadıklarımdan mgs4 gow3 demon's souls uncharted 1-2 heavy rain infamous heavenly sword ninja gaiden sigma 1-2 motorstorm killzone 2 gt5p lair lbp mag aklıma gelenler.Neredeyse hepsinden çok zevk aldım oynarken lairdan bile sadece Mag la ninja gaiden sigma 2 braz hayalkrklığı oldu mag ı sevebilmek için uğraşmadım ninja gaidende xbo versiyonunun nerdeyse aynısı olduğu için ısınamadım.

Aslında Ninja Gaiden Sigma lar PS3 exclusive diye geçiyor ama aralarında fark sanırsam yok denecek kadar a.

MAG oynamadım daha ama fena değil diyolar. Bi ara alıyım diyorum. biraz fiyatı düşünce belki.

Ama diğer oyunlar gerçekten baş yapıttı...

Umarım PS3 exclusive oyunların sayısı kat ve kat artar.
    Multiplatform oyunlar yerine ben herzaman exclusive oyun tercih ederim. Sonuçta bi şirket tek bi platforma odaklanırsa daha iyi olur gibime geliyor.

• Benim PS3 alma sebebim MGS 4; hala da oynarım.
    "Star Wars Galaxies" , "WoW", "Silkroad" , "Ragnarok Online" gibi farklı tarz oyunlarda ömrünü çürütmüş biri olarak beklediklerim ise MMORPG oyunlar olan "FF XIV" ve "DC Universe Online" PS3'te nasıl işleyecek bu sistem çok merak ediyorum.

Bu arada listede yok ama EyePet de var çıkanlar arasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeyds -- 15 Mart 2010; 4:58:01 >
  • Oradaki en baba exclusive MLB10 The Show'dur. Farkı görmek isteyen MLB 2K10'un gameplayiyle bunu bir karşılaştırsın derim
  • Arkadaşlar knu buradan devam

Uncharted serisi, Resistance 1 (2 nci oyun çok gergindi ) , GT , LBP benim beğendiklerim.
  • @ Ghostie

Eyepet' i ekledim sağolasın.

@ kenyack

Bu MLB10 galiba baseball sevmiyenleri bile etkiliyen bi oyunmuş. Alıcak bazı oyunlarım olmasa, aslında belki alabilirdim. Herkes birebir gerçek diyor bu oyuna
  • quote:

@ kenyack

Bu MLB10 galiba baseball sevmiyenleri bile etkiliyen bi oyunmuş. Alıcak bazı oyunlarım olmasa, aslında belki alabilirdim. Herkes birebir gerçek diyor bu oyuna

Üstad sana şöyle söyleyeyim; bence gelmiş geçmiş en iyi spor simülasyonudur. Yani o gömleklerin her harekette random kırıştığını görmek bile öyle etkileyici ki... Ben bi süre ABD'de yaşamış, beyzbolu görmüş ve halihazırda severek takip eden biri olarak söylüyorum bunu ama beyzboldan hiç anlamayan arkadaşlarıma ufak çaplı bir şov yaptığımda aynen senin söylediğin gibi ciddi bir "etki" bırakıyor üzerlerinde.

Tavsiyem, merak edenler şu oyunun oyun içi videolarına baksınlar youtube üzerinden falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenyack

quote:

@ kenyack

Üstad sana şöyle söyleyeyim; bence gelmiş geçmiş en iyi spor simülasyonudur. Yani o gömleklerin her harekette random kırıştığını görmek bile öyle etkileyici ki... Ben bi süre ABD'de yaşamış, beyzbolu görmüş ve halihazırda severek takip eden biri olarak söylüyorum bunu ama beyzboldan hiç anlamayan arkadaşlarıma ufak çaplı bir şov yaptığımda aynen senin söylediğin gibi ciddi bir "etki" bırakıyor üzerlerinde.

Tavsiyem, merak edenler şu oyunun oyun içi videolarına baksınlar youtube üzerinden falan.

OO azizim sende mi gurbette yaşadın. Bende üniversite için ABD deydim ama malesef senin gibi alışamadım baseball'a .. Çok istedim ama olmadı. Fakat dediğin gibi bu oyunu bi deniycem. Zamanında hiç bişeyini bilmeyip, buz hokeyi oyunları alırdık ondan bile eğlenirdik. Şimdi şu baseballu deniycem, fakat kuralları filan iyi bilmek lazım. Salak gibi orda kalıp 5 sene en azından kuralları öğrenebilirdim.

ben bu oyunun bi review videosunu izledim. Gerçekten 10 numara. Baseballda adamlar oyunu bitirmişler artık. Bundan sonrası bi 3d olur o kadar. Darısı futbolun başına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 15 Mart 2010; 19:27:57 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kenyack

quote:

@ kenyack

OO azizim sende mi gurbette yaşadın. Bende üniversite için ABD deydim ama malesef senin gibi alışamadım baseball'a .. Çok istedim ama olmadı. Fakat dediğin gibi bu oyunu bi deniycem. Zamanında hiç bişeyini bilmeyip, buz hokeyi oyunları alırdık ondan bile eğlenirdik. Şimdi şu baseballu deniycem, fakat kuralları filan iyi bilmek lazım. Salak gibi orda kalıp 5 sene en azından kuralları öğrenebilirdim.

ben bu oyunun bi review videosunu izledim. Gerçekten 10 numara. Baseballda adamlar oyunu bitirmişler artık. Bundan sonrası bi 3d olur o kadar. Darısı futbolun başına

Valla 3 sene ABD'de yaşadım. Artık "fever pitch" modundaydık biz. Maç kaçırmıyorduk. Aslında kural bakımından zor oyun da değildir. Bi noktadan sonra ise fena bağımlılık yapar.

Her neyse; fiyatlar düşsün diye bekliyordum aylardır. Hala kuruş indiği yok... Ebay'den sonunda 80 dolara aldım oyunu. Zaten night game'lerde hani bazen demoya alıp izleyesim geliyor oyunu o kadar söyliyim

• arkadaşlar afrika oyunu çıktı mı???
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.