Şimdi Ara

Öğrenci şikayet dilekçesi, Örnek lazım yardım lütfen !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
64.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Örnek öğrenci şikayet dilekçesine ihtiyacım var, kendim yazmayı düşündüm ama düzgün adam akıllı bir şey olması gerek. bu konuda yardım edebilecek varsa çok memnun olurum.

• Kimi şikayet etceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

Kimi şikayet etceksin

edeceğim ya da etmeyeceğim, örnek lazım bana
  • hangi makama, hangi konuda yazacaksan belirtirsen örnek yazarız burada

Öğrenci dilekçesi diye bir şeyde yoktur dilekçe vardır.
  • Öğrenci dilekçesi diye belirtmedim dikkat edersen, şikayet dilekçesi dedim..

Bir çok kuruma gönderilen sabit benzer dilekçeler var bu yüzden öyle belirttim her neyse..

Lise, Sınıf öğretmenine yazılacak bir dilekçe, sınıftaki bir kişi için. Sınıfa verdiği zarar,sınıfı rahatsız etmesi, hocalarına ve sınıftakilerine karşı terbiyesizliğini(sayılacak bir çok konu var ama örnek olarak bunlar) belirtme amaçlı bir dilekçe lazım, anlatabilmişimdir umarım.yardımcı olursanız çok makbule geçer.
  • Sen direk okul mdürülüğüne yazman lazım dilekçeyi

................ OKULU MÜDÜRLÜĞÜNE
    İL/İLÇE

Okulunuz ..... sınıfı .......... numaralı öğrencinizim. Okulunuz öğrencilerinden ....... numaralı
    ............................................'dan okul kurallarına riayet etmemekten,
    çevresine karşı olumsuz davranışlarından dolayı ( bu kısmı isteğin şekilde düzeltebilirsin) şikayetçiyim.
    Gereğinin yapılmasını arz ederim. (tarih)

İsim Soyisim
    İMZA

Adres
  • teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 14 Mart 2010; 20:05:03 >
  • merhaba bende okuldaki bir öğretmen hakkında şikayet dilekçesi yazmak istiyorum hatta velilerden de imza toplayıp dilekçeyle birlikte ileticem nasıl bir dilekçe yazmam gerektiği konusunda bana yardımcı olur musunuz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.