Şimdi Ara

PS3 CAFE AÇMAK İSTİYORUM.YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps3 cafe açmak istiyorum.. dükkanımız var 24 metre kare hesapladık en fazla 7 tane ps sığar lcd ekran tv alınca ve dükkandan baya bi uzak olan ps3 yerinde saati 2,5 tl
    dükkan çarşının oralarda , etrafında çay ocakları var meslek lisesi var, öğrenciler ganyan bayii çay ocakları köftecilerde dolaşıyorlar karşısında ganyan bayii var tıklım tıklım dersaneler var ama hiç ne internet cafe var ne de ps3 cafe var... ben bu sene okulu braktm sayılır lise4 üm özel mevzulardan braktm okulu herneyse bunu açmak için lise diploması isterler mi ? ruhsat denen bişey var mı ? oynamak için yaş sınırı var mı yani herkes oynayabilir mi ? öğrenci kıyafetiyle oynayabilir mi öğrenciler ? benim yaşım 18 1991 liym. iddaa oynamaya gidiyorum bana yaşın kaç diyorlar kimlik istiyorlar küçük gösteriyorum cafe işletirken öğrenciler tarafından ezik duruma getirlir miyim yani sakalım sadece çenede var çenede sakal mı braksam tamda gürleşmedi aslında herneyse birde burayı açarsam saatini ne kadar yapmalıyım ?

• ne lise diploması kardeş ne okuma yazma bilmeyen mal mülk sahipleri var.ne demek öğrenciler ezer mi beni küfret kov bişey diyen olursa dükkan senin.ama 91lisin tek bşaına böyle bişeye kalkışma bul birini yanına.
  • 18 yaşından küçüksen işletebilirsin ama dükkanın ruhsatını üzerine alabileceğini sanmıyorum,babanın yada varsa abinin üzerine yapmalısın.Sende orada sigortalı olarak gözükebilirsin.Bu tip yerlerde 18 yaş sınırı vardı önceden hala varmı bilemiyorum,zaten belediye kısa zamanda gelip sana gerekli bilgiyi verecektir..
  • kardeşim bende 91liyim halinden anlarım reşit olduysan eğer git dükkanını kirala, ps3 cafe ruhsatını al, makinalarını al, temiz giyin dükkanının başına otur. tabi aletleri alıcak kapitalin varmı onu bilemem ama hatta göztepe civarına yakınsan ilk müşterin de ben olurum
  • yaşım 18 bu sene 19 e gircem 1991 liyim..yani babamın işlettiği ayakkabıcı dükkanı ordan 20 metre ötede çok yakın görünüyor karşıdan hatta 2 dükkanıda işletmeyi düşünüyoruz dükkan bize ait iş yapar diye düşünüyorum.. ama arada ps kolları bozulur kablosuz ps3 kolları pahalı olur diye düşünüyorum. birde sahte oyun olmuyor orjinal oyun olcak zaten herkesin oynadığı bi oyun var o da pes , 7 tane ps3 e 7 tane pes alırız olur biter orjinalinden tabi tanesi 150 tl satılıyo..
    saatini ne kadar yapalım acaba ?
  • Bence Okulun Oralara açma. Mahvederler PS3 ve LCDleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

Bence Okulun Oralara açma. Mahvederler PS3 ve LCDleri.

Orası konu dışı mı yoksa müşteriler bebek mi?Neden mahvetsinler,sadece kumandayla işleri olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: dranov

quote:

Orası konu dışı mı yoksa müşteriler bebek mi?Neden mahvetsinler,sadece kumandayla işleri olacak

Hocam Bazı Tipler Oluyor. Kuzenimin İnternet Kafesinde 3 tane monitörü çizmişler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dranov

quote:

Hocam Bazı Tipler Oluyor. Kuzenimin İnternet Kafesinde 3 tane monitörü çizmişler.

Vurcan ağzının üstüne iki tane bak bidaha yapıyorlarmı
  • evet millet uplayalım
  • Abi nickini neden değiştirdin? Önceden iyiymiş.
  • islama geçtim nickte değişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Islamic Force

islama geçtim nickte değişti

önceden budistmiydin?
  • ateisttim.
  • 80 tl ye sıfır pes 10 bulursun ne 150 si hocam...

sen bunlarla ilgili piyasayı bilmiyorsan lcd den de kazık yersin ps3 dende yersin oyundan da kazık yersin
  • Izmir de saati 8TL
  • mutlaka xbox da koy 1 tane
  • yok daha neler izmirde oturmasak inancaz 3 lira gh band hero falan saati 10 lira
  • Saati 2,5 tl çok ucuz en azından 5 tl yapAyrıca tavsiyem liseyi bitirmende son senede bırakma belki şimdi ne olcak dersin ancak hayatın boyunca hep önüne çıkar ilkokul mezunu olman artık ehliyet bile vermiyorlarBence iş hayatına atılmadan önce liseyi bitir
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

80 tl ye sıfır pes 10 bulursun ne 150 si hocam...

sen bunlarla ilgili piyasayı bilmiyorsan lcd den de kazık yersin ps3 dende yersin oyundan da kazık yersin

arkadaş çok doğru söylemiş pes ne 150 si birde toplu alıcaksın sana 70 bile gelebilir...birde sadece pesle olcak iş değil bunun 2k10 nu var,modern warfare 2 si var yani bi 15 tane oyun lazım..

birde ps3 lerin fat modelleri olursa sorun olmaz hem daha ucuz.Ama lcd lerin kaliteli ve büyük olsun şahsen biz ark.larla gitdigimizde paradan önce lcd leri bakıyoruz tabi fiyatlar arasında uçurum yoksabirde koltuklarda kaliteli olursa daha iyi olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.