Şimdi Ara

PS3 CAFE AÇMAK İSTİYORUM.YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ps3 cafe açmak istiyorum.. dükkanımız var 24 metre kare hesapladık en fazla 7 tane ps sığar lcd ekran tv alınca ve dükkandan baya bi uzak olan ps3 yerinde saati 2,5 tl
    dükkan çarşının oralarda , etrafında çay ocakları var meslek lisesi var, öğrenciler ganyan bayii çay ocakları köftecilerde dolaşıyorlar karşısında ganyan bayii var tıklım tıklım dersaneler var ama hiç ne internet cafe var ne de ps3 cafe var... ben bu sene okulu braktm sayılır lise4 üm özel mevzulardan braktm okulu herneyse bunu açmak için lise diploması isterler mi ? ruhsat denen bişey var mı ? oynamak için yaş sınırı var mı yani herkes oynayabilir mi ? öğrenci kıyafetiyle oynayabilir mi öğrenciler ? benim yaşım 18 1991 liym. iddaa oynamaya gidiyorum bana yaşın kaç diyorlar kimlik istiyorlar küçük gösteriyorum cafe işletirken öğrenciler tarafından ezik duruma getirlir miyim yani sakalım sadece çenede var çenede sakal mı braksam tamda gürleşmedi aslında herneyse birde burayı açarsam saatini ne kadar yapmalıyım ?

• Yaş sınırı 12
    Dükkanın tavan yüksekliği 3.5 metre olmak zorunda.
    Ruhsat almak için zabıtaya gideceksin. Dilekceni vereceksin. Onlar gelip inceleme yapacak. Daha sonra itfaiye gelip inceleme yapacak. Daha sonra emniyet kontrol edecek ve ruhsatı alacaksın.
    Sanırım esnaf ve sanatkarlar odası'nada üye olman gerekiyor dükkan açabilmek için.

Sen şimdi zabıta müdürlüğüne git konuş onlar sana neler yapman gerektiğini söylerler

Not:http://forum.donanimhaber.com/m_35205218/mpage_1/f_/key_//tm.htm#35205218 fateeh'e selamımı söyle ayarlasın sana bişeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igneli -- 14 Mart 2010; 12:57:04 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.