Şimdi Ara

TP-LINK TD-W8101G Modemin arayüzüne giremiyorum arkadaslar.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
4
Favori
453.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TP-LINK TURKIYE

Değerli Müşterilerimiz;

TD-W8101G - TD-W8901G vs. Modemlerimizin Web Arayüz Kullanıcı Adı ve Şifreleri Zaman içerisinde kendilerini resetlemektedir. Bu aşamada yapılması gereken Cihazı resetleyip tekrar kurulması gerekmektedir. Bu şekilde işlem yapılması halinde Kullanıcı Adı : admin Parola : admin olarak giriş sağlayabilirsiniz.

Saygılarımızla
    Tp-Link Türkiye

Koskoca şirket kendi ürünü için "Zaman içerisinde resetlemektedir" dedi ya la... Bi de utanmadan "yapılması gereken resetleyip tekrar kurmak" diyor.
  • kullanı adı:admin şifre:ttnet
  • bende de aynı modem var. Admin- Admin kombinasyonuyla giriyorum ...
  • Geonitz G kullanıcısına yanıt
    Değerli Kullanıcımız;

TP-LINK ürünlerinde herhangi bir DNS açığı bulunmamaktadır. Modeminizi yapılandırdıktan sonra ACL özelliğini Etkin yapmanız gerekmektedir. Bu özellik aktif olduktan sonra bağlantınızda herhangi bir problem oluşmamaktadır.

Saygılarımızla
    TP-LINK TÜRKİYE
  • Selam arkadaslar TP-LINK TD-W8101G modem kullaniyorum. modem arayüzüne girmek için 192.168.1.1 yazip enter dedigimde kullanici adi we sifre kısmı karsima gelio fakat o kısma denedigim we olmasi gereken tüm kombinasyonlari denememe ragmen kabul etmiyo admin admin admin password 1234 ttnet neler warsa denedim ama kabul etmio modem sorunsuz calisio ama arayüze girme şifresini bilmiorum bunu deiştirmemim bir yolu warmi ???

• biraz önce wpa yı kırdım.havalarda uçuyorum şu anda

modem arayüzüne girerken biraz takıldım.burayı buldum şimdi.eyvallah

TP-LINK TD-W8101G Modemin arayüzüne giremiyorum arkadaslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemcie

kullanı adı:admin şifre:ttnet

Teşekkürler.
  • bende dun aynı modemın arayuzune admin admin ıle gırerken bugun gıremıorm
    admin ttnet denedım oda olmadı
    yardım edermısınız
  • reset düğmesinden resetle birisi şifreni değiştirmiş demekki
  • pekı resetten sonra herhangı bı ayar gerekmıcekmı?
  • abicim kullanım kılavuzu denilen kağıda bakarsan kullanıcı adı ve şifrenin (admin) olduğunu görürsün iki si de aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibaturhan -- 23 Haziran 2011; 12:54:41 >
  • admin-admin

admin-ttnet

ttnet-admin

admin-1234

ve bebnzeri birçok alternatif denedim ama bir türlü arayüze giremedim... kullanma klavuzum yok. modemi resetleyemem çünkü modem başka yerde. kablolu bağlanıyorum. nasıl yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tods -- 26 Haziran 2011; 11:20:39 >
  • aynı sorun bende de var admin admindi şifreler ama şimdi Korunan Nesne This object on the RomPager server is protected. mesajı geliyo . düzeltebilen varsa bi yardım etsin yeniden kurmak istemiyorum modemi ttnet şifre mi unuttum çünkü arasam iki saat hat kimin bilmem ne vikvik edip durcaklar
  • Admin-admin kombinasyonuyla bir kere girdikten sonra bir daha giremiyorum.1 kere giriuorum ve dhcp yi kapatıyorum.bir daha da giremiyorum, reset atmak zorunda kalıyorum.ne yapmam lazım?
  • modemin arkada ki reset düğmesine 5 sn basılı tut. fabrika ayarlarına geri dönürülüyor.
  • bendede aynı sorun oluodu arada modemin fişini çek 5 dk bekle geri tak bişiyi kaLmıyor :) bunu yaptıktan sonra firefox vs artık ne kullanıorsan cache sil ve tekrar dene
  • cok teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için foruma uzun süredir giremiyordum artık donus yaptım. Modem kendine reset atmiyordu 1 gece kapalı tutup ertesi gün reset denedim olmustu cok sagolun.
  • sizin kullanıcı adı/ şifre bölümü ekrana geliyor iyiymiş.. benim o da gelmiyor,

edit:ip ayarlarını manuel olarak konfigüre edince modemin arayüzüne wireless üzerinden ulaşabildim...
    şimdi diğer bir sorun ağa bağlanıp düşüyorum sürekli sinyal güçlü ama ... kendi kendine reset atıyor bağlantı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nessy -- 16 Ekim 2011; 23:04:46 >
  • Güncellemeden sonra ben de giremez oldum.

Bu başlıktaki tüm kombinasyonları denedim yemedi.
  • yaw arkadaslar benım mode TP-LINK TD-W8101G Mmodemi kullanıyorzu ıkı kısı modem yukarkı ewde oraya gıdıp ıkı defa res attım ama gıne fabrıka ayarına dondumu donmedımı bılmıyor ama AD : ? İLE ŞİFREYİ : ? söyleyecek biri warsa ne olur bu msn eklesın yada pm atsın hami_cenik28@hotmail.com ne olur acıl hemen soylersenız sevınırım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.