Şimdi Ara

Finansbank - Fatura Ödeme Talimatına %0 Faizli Kredi (1000 TL'ye Kadar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
22.934
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13 Mart-13 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, 1 adet OFÖ talimatı sözü verenler 250 TL, 2 adet OFÖ talimatı sözü verenler 500 TL, 3 adet OFÖ talimatı sözü verenler ise 1,000 TL Bedava Kredi alabiliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Kampanyaya dahil olabilmek için, kullanılabilir limitinizin;
    * 250TL Bedava Kredi için 250TL,
    * 500TL Bedava Kredi için 500TL,
    * 1.000TL Bedava Kredi için 1.000TL olması gerekmektedir.

Ödeme problemi olan CardFinans sahipleri kampanyadan faydalanamazlar.

Talimatların;
    * 250TL Bedava Kredi için talimat verme süresinden sonraki 6 ay,
    * 500-1.000TL Bedava Kredi için talimat verme süresinden sonraki 12 ay boyunca iptal edilmemesi gerekmektedir.

Talimatların kontrol edileceği 6 ve 12 ay süresince taşınma ya da tesisat numarasının değişmesi gibi nedenlerden kapatılıp tekrar yenisi girilen talimatlar kampanya kapsamında geçerli sayılacaktır. Kampanya kapsamında verilmiş geçerli talimatlar kapatılıp tekrar verilir ise bu talimatlar da kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya sadece, kampanya girişi yapıldıktan sonra verilen talimatlar dahildir.

Daha önceden müşteriye ya da başkasına ait CardFinans ya da farklı bir Finansbank hesabında tanımlı olup, kampanya döneminde iptal edilerek yine kampanya döneminde yeniden CardFinans'a tanımlanan talimatlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya kapsamında müşterilerin asıl kartlarından verecekleri OFÖ talimatları geçerlidir. Ek kartlar kampanyadan faydalanamazlar.

CardFinans'a tanımlanan fatura ödeme talimatları için hiç bir ek ücret alınmamaktadır.

Farklı bir banka kartında ya da hesabında tanımlı olan talimatların, CardFinans'a talimat verilmeden önce iptal edilmesi gerekmektedir.

CardFinans sahipleri kendi adlarına kayıtlı olmayan faturalar için de talimat verebilirler.

Business kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya katılım ücreti yoktur.

Kampanya kapsamında sadece aşağıda belirtilen durumlarda ücret yansıtılmaktadır;
    i) Kampanyadan aynı gün herhangi bir ücret ödemeden çıkış gerçekleştirilebilir. (Kredi Bakiyesi kullanılmamış ise)
    ii) Kampanyadan aynı günden sonra herhangi bir günde çıkış yapılmak istendiğinde, kampanya çıkış ücreti ve Bedava Kredi'nin kalan taksitleri erken kapama işlemi ile kesilecek ilk kredi kartı ekstresine yansıtılacaktır.

Kampanya kontrol dönemlerinde koşulları yerine getirmeyen CardFinans sahiplerine yansıtılacak ücretler:
    * 1 OFÖ talimatı sözüne karşılık 250 TL Bedava Kredi için 10 TL
    * 2 OFÖ talimatı sözüne karşılık 500 TL Bedava Kredi için 20 TL
    * 3 OFÖ talimatı sözüne karşılık 1.000 TL Bedava Kredi için 40 TL

Kontrol dönemlerinde yerine getirilmesi gereken koşullar:
    i) Kampanyaya giriş esnasında CardFinans sahibine belirtilen süre içerisinde belirtilen adette fatura ödeme talimatı verilmesi,
    ii) Verilen talimatların kampanyaya giriş esnasında belirtilecek olan kontrol dönemlerinde açık olması,
    iii) Talimat verilen faturaların her biri için kontrol dönemi olan 3 aylık periyotlarda toplam olarak en az 30 TL borç tutarının kredi kartına yansımış olması.

Kampanyadan çıkış yapıldığında 1 defaya mahsus yansıtılacak olan ücretler:
    * 1 OFÖ talimatı sözüne karşılık 250 TL Bedava Kredi için 10 TL
    * 2 OFÖ talimatı sözüne karşılık 500 TL Bedava Kredi için 20 TL
    * 3 OFÖ talimatı sözüne karşılık 1.000 TL Bedava Kredi için 40 TL

Kampanya 12 Mart - 12 Mayıs 2010 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• bedava kredi ne demek?ekstradan limit mi veriyo? bedava borç versene gibi bişi anladım ben.
  • Masrafsız kredi gibi bir şey demek istemiş sanırım,yani faiz yok vergi,harç,pul,dosya masrafı yok gibi herhalde.
  • kredi tutarı / 12 olarak ödüyorsunuz dosya masrafı yok faiz yok
  • finanstan acilan hesap numarasi icin hesap isletim ücreti her üc ayda bi elli lira alip zararlarini telafi ederler.
  • ee iyiymiş valla fatura ödemelerinede masraf almıyormuş diğer kredi kartları masraf alıyor diye biliyorum hesaptan ödenmediği durumlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert107

finanstan acilan hesap numarasi icin hesap isletim ücreti her üc ayda bi elli lira alip zararlarini telafi ederler.

Katılıyorum
    Hesap işletimden kaçış yok. Alır finans
  • parayı alıp bankaya koysak bile hesap işletim ücretinden dolayı bir menfaat sağlayamıyorsunuz. sadece alışveriş olarak kullanıp taksitlendirme yaparsınız.
    35 lira kredi kartı birde 3 ayda 18 liradan yılda 107 lira masrafınız var değmez. finansbankın 1000 lirasına mı kaldık.
  • ben bu kampanyaya başvurdum gayet makul geldi bana.

Siz hele bi faizli kredinin tutarını araştırın isterseniz arkadaşlar.

Kredi bedava gibi.
  • Arkadaşlar başvuranlar yazssın kontrol dönemleri ve 3ayda bir 30TL fatura toplamı şartından ve sair bahsetmekde

Bunlarla ilgili ne diyorlar çağrı merkezinde krediyi almak için hesap gereklimi ?
  • otomatik ödeme hesaptanmı yoksa kredi kartından mı çekilecek?bilgisi olan varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gittigider

Arkadaşlar başvuranlar yazssın kontrol dönemleri ve 3ayda bir 30TL fatura toplamı şartından ve sair bahsetmekde

Bunlarla ilgili ne diyorlar çağrı merkezinde krediyi almak için hesap gereklimi ?

üç ayda bir faturaların her biri en az 30 tl olmazsa 40 tl kampanya ücreti var. 1 yıl boyunca 4 kere kontrol edilecekmiş yani 40*4=160 ben aradım bunu duyunca istemem dedim kapattım. ayrıca 12*4=48 tl hesap işletim ücreti hariç. işine yarayan insanlar vardır mutlaka
  • iki kampanya birleşiyor mu peki?

http://www.finansbank.com.tr/finansbanki-taniyin/haberler/2010/fatura-talimatiniza-100tl.aspx

Fatura talimatınıza 100 TL!
    Kampanya tarihleri arasında hesabınızdan otomatik fatura ödeme talimatı verin;

1 talimata 20 TL,
    2 talimata 50 TL,
    3 talimata tam 100 TL kazanın.
    Hesabınızdan otomatik ödeme talimatlarınızı;

Finansbank Şubeleri'nden,
    4440900 Telefon Bankacılığı'ndan,
    Finansbank İnternet Şubesi'nde Ödemeler > Ödeme talimatları > Talimat Verme menüsünden
    Hemen Otomatik Ödeme Talimatı verebilirsiniz.

Kampanya şartları:

Kampanya 22 Şubat - 01 Mayıs 2010 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanyaya sadece yeni otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.
    Daha önce CardFinans ya da herhangi bir Finansbank hesabında tanımlı olan ve aktif ödemesi gerçekleşen talimatların kampanya döneminde iptal edilip yeniden tanımlanması durumunda bu talimatlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
    Kampanyadan kazanılan ödüller, kampanya kapsamında verilen her bir talimatın 22 Ağustos 2010 tarihine kadar üçer kez ve ardarda hesaptan ödemesi gerçekleştikten sonra hesaplara yatırılacaktır. 22 Ağustos 2010 tarihine kadar 3 kez ardarda ödenmeyen faturalar için ödül kazanılamayacaktır.
    Kampanyadan sadece bireysel segmentte olan, gerçek müşteriler yararlanabilecektir.
    Kampanyadan kazanılabilecek maksimum ödül miktarı 100 TL'dir.
    1 Mayıs 2010 tarihinde verilecek otomatik fatura talimatları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide68

iki kampanya birleşiyor mu peki?

http://www.finansbank.com.tr/finansbanki-taniyin/haberler/2010/fatura-talimatiniza-100tl.aspx

Fatura talimatınıza 100 TL!
    Kampanya tarihleri arasında hesabınızdan otomatik fatura ödeme talimatı verin;

1 talimata 20 TL,
    2 talimata 50 TL,
    3 talimata tam 100 TL kazanın.
    Hesabınızdan otomatik ödeme talimatlarınızı;

Finansbank Şubeleri'nden,
    4440900 Telefon Bankacılığı'ndan,
    Finansbank İnternet Şubesi'nde Ödemeler > Ödeme talimatları > Talimat Verme menüsünden
    Hemen Otomatik Ödeme Talimatı verebilirsiniz.

Kampanya şartları:

Kampanya 22 Şubat - 01 Mayıs 2010 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanyaya sadece yeni otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.
    Daha önce CardFinans ya da herhangi bir Finansbank hesabında tanımlı olan ve aktif ödemesi gerçekleşen talimatların kampanya döneminde iptal edilip yeniden tanımlanması durumunda bu talimatlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
    Kampanyadan kazanılan ödüller, kampanya kapsamında verilen her bir talimatın 22 Ağustos 2010 tarihine kadar üçer kez ve ardarda hesaptan ödemesi gerçekleştikten sonra hesaplara yatırılacaktır. 22 Ağustos 2010 tarihine kadar 3 kez ardarda ödenmeyen faturalar için ödül kazanılamayacaktır.
    Kampanyadan sadece bireysel segmentte olan, gerçek müşteriler yararlanabilecektir.
    Kampanyadan kazanılabilecek maksimum ödül miktarı 100 TL'dir.
    1 Mayıs 2010 tarihinde verilecek otomatik fatura talimatları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir

6 ayrı talimat verirsen birleşir. 3 hesaptan 3 karttan

• En iyisi gidip masrafsız 1.000 lira kredi çekip ayda 90 lira taksitle ödemek sanırım.90*12=1080 En azından sürprizle karşılaşmam.Ne ödeyeceğimi bilirim.
    Bunların ne yapacağı belli olmaz.
  • 3 ayda bir fatura bazında 30tl oalcağına 3 fauranın en az toplamı aylık 30tl yada 3ayda 90tl yada daha fazla olsa idi iyiydi :) çünkü turkcell faturalrıma 3 ayda bir 10tl geliyor
  • quote:

3 ayda bir fatura bazında 30tl oalcağına 3 fauranın en az toplamı aylık 30tl yada 3ayda 90tl yada daha fazla olsa idi iyiydi :) çünkü turkcell faturalrıma 3 ayda bir 10tl geliyor

Turkcell mobil ödeme ile bu işi halledebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

quote:

3 ayda bir fatura bazında 30tl oalcağına 3 fauranın en az toplamı aylık 30tl yada 3ayda 90tl yada daha fazla olsa idi iyiydi :) çünkü turkcell faturalrıma 3 ayda bir 10tl geliyor

Turkcell mobil ödeme ile bu işi halledebilirsin.

Aslına bakarsanız onu çok düşünüyorumda %50ye yakın zarar oluyor nerden baksanız zaten hamburger falanda yemem ki
  • Ben kullandım arkadaşlar,gayet mantıklı.
    Otomatik ödeme talimatlarını verdikten sonra size istediğiniz finasbankta hesap açılıyor.
    Krediniz 1.000 TL hesabınza aktarılıyor,paranızı ister kredi kartınızla ister elden çekin,elden çektikten sonra hesabı kapatabiliyorsunuz ve 1 lira dahi ücret ödememiş oluyorsunuz.
    Düzenli olarak fatura ödüyorsanız kredi kartınızdan ödememeniz için bir neden yok bence.
    Ekstrelerinizin şişmesini istemiyorsanız,faturalarınızın kredi kartınızdan ödendiği gün kartınıza ödeme yaparsanız problemle karşılaşmazsanız.Çünkü kredi taksidiniz de kredi kartınıza taksitli alışveriş gibi yansıyor.
    Kredi taksidi 83 TL
    Elektrik fat. 50 TL
    Doğalgaz 50 TL
    Turkcell 35TL
    TOPLAM 218 TL,en az 100 TL lik market yada benzin harcaması da yaparsanız ekstreniz 300-350 TL arasını bulur.Olurda herhangi bir ay ödeme gününü unutur yada atlarsanız alacağı faiz yetrince tatmin eder bankayı.1 sene boyunca işi sıkı tutarsanız,faize yakalanmadan kullanırsınız krediyi.
    İyi haberler bitti,kötü haber,yeni kart talebinde bulunursanız,ilk ay kart ücretini de alıyor,35 TL.
    Ama ekstra kampanyaları takip ederseniz onu da amorti edebilirsiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.