Şimdi Ara

::3 tekerlekli Motor Trifox 150 hakkında??::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
61.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çelik Motor Trifox 150............. arkadaşlar işe gidip gelmek için bu şey alınır mı sizce?5 bin tl isteniyor sıfırına ben 2. el düşünüyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vocador -- 8 Mart 2010; 16:17:17 >

• ben bu motoru yaklaşık iki ay boyunca heryerde araştırdım.bazı soru işaretelri bende de vardı.yedek parça,kullanım kolaylığı ,yakıt vs. gibi ama şimdi 3 aydır kullanıyorum.Bi kere kış şartları için çok ideal,yağmur çamur sizi etkilemiyor,yedek parça sorunu olmadı ama servisleri heryerde var,ayrıca yakıtta oldukça cimri 100 km yaklaşık 3-4 lt benzin harcıyor ee daha ne olsun. ama tek kusuru tek kişilik olması ..bence alırsan yanlış bir karar vermiş olmazsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowtrac

ben bu motoru yaklaşık iki ay boyunca heryerde araştırdım.bazı soru işaretelri bende de vardı.yedek parça,kullanım kolaylığı ,yakıt vs. gibi ama şimdi 3 aydır kullanıyorum.Bi kere kış şartları için çok ideal,yağmur çamur sizi etkilemiyor,yedek parça sorunu olmadı ama servisleri heryerde var,ayrıca yakıtta oldukça cimri 100 km yaklaşık 3-4 lt benzin harcıyor ee daha ne olsun. ama tek kusuru tek kişilik olması ..bence alırsan yanlış bir karar vermiş olmazsın...

Başka kullanan yok mu arkadaşlar? sadece snowtrac arkadaşımız mı almış bu şeyden?

snowtrac peki dostum foto koyabilirmisin? madem böyle bir motor almışsın fotoda isteriz

• bana kalırsa rüzgarlı havalarda ve virajlarda savurma yapabilir. almadan önce kullanmanı tavsiye ederim.
  • cool111 e katılıyorum. savrulma yapar. kullanmadım ama yapısı pek güven vermiyor açıkçası.
    kış şartlarındada çok fazla koruma sağlamaz bence...
  • fotoğraf gönderirim sorun olmaz.Yalnız sende biraz şüphe var gibi... Ama akşamı beklemen gerekecek dostum...aracı sabah kuzene verdim acil bi işi vardı.Bu arada ben bu forumda yeniyim buraya foto koymamda sıkıntı olmaz değil mi?
  • Merhaba, bu motora bir ara bende merak salmıştım aslında halen gördükçe bi içimden geçiyor ama tabiiki kullanmak, denemek lazım. Bayilerde deneme imkanı olmuyor, ben birkaç yere sordum. Ayrıca bu motorun arka tekerlekleri scotordan bile küçük dolayısı ile asfalttan indiremezsiniz. Sadece şehirde kullanılabilir.
    Birde internette 2. el araştırırken birinin arka tekerleklerin genişliğini arttırdığını görmüştüm, servislerde böyle de bir işlem yapılıyor. üstüde isteğe bağlı çıkıyor.

Farklı olması güzel birşey keşke iki kişilik tam kapalı 3 yada 4 tekerli bir araç üretselerde fiyatıda motor kadar uygun olsa, herkes alsa binse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowtrac

fotoğraf gönderirim sorun olmaz.Yalnız sende biraz şüphe var gibi... Ama akşamı beklemen gerekecek dostum...aracı sabah kuzene verdim acil bi işi vardı.Bu arada ben bu forumda yeniyim buraya foto koymamda sıkıntı olmaz değil mi?

snowtrac hani resim koyacaktın resim göremiyoruz...esas sende biraz şüphe var....yoksa sende böyle bir motor yok mu? mesaj sayında 2....biraz şüpheli geldin bana dostum....fake misin nesin...
  • fiyatı biraz pahalı ama
  • Bende bundan almayı düşünüyorum ama internette kullanıcı yorumlarına rastlayamadım. Aslında çok hoş bir cihaza benziyor...
  • sıfırını 2,500 liraya düşürmüşler... Bilginize...

• Ama ben arka tekerlekleri böyle olanından istiyorum :)

• Bundan almayı ben de istiyorum aslında.. yok mu bu araçtan kullanan?
  • sifiri 3500 goruyorum bilen motor un sitesinde.
    Nerede sifiri 2500? Goremedim de.
    Ayrica bu urunun resmi bir sitesi felan mevcut degil mi>?
  • sıfırı 5000 lira çook ama çok pahalı. o fiyata 2. el iyi bir maksi scooter alınır ki fiyatı 3500 olsa bile o fiyata kendine bir cbf 150 al kafan rahat olsun. bir çin kullanıcısı olarak çin motoruna hayatta para vermem.
  • herhangi bir kaza aninda motordan ucmani engelleyecek emniyet kemeri barindiriyorsa ve de seni cevreleyen barlar yeterince saglam ise ben almayi du$unurum.
    maslak ayazaga yolunda o kadar cok kaza goruyorum ki motorcular yerlerde, artik binemez oldum motora.
  • Pardon arkadaşlar 3500 lira sıfırı. 2500 değil...
  • Ben bu jantları daha çok sevdim...

• Çin malı olduğu için vazgeçtim... Honda Today alayım hiç olmazsa 2. eli var diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.