Şimdi Ara

Elit müşterilerin geldiği restaurant için müzik önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
4
Favori
44.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müzik de zengin fakir diye ayrılıyormuş bunu da gördük .
  • kahtalı mıçı
  • Şidinlır'ın Listesini unutmayın.
  • Arkadaşlar, bu tarz bir yer için bana müzikler lazım öneride bulunabilir misiniz ?

Sözsüz hafif slow ve klasik müzik tarzında olabilir.

• amr diab-hekayat

amr diab-wemaloh

amr diab-osad einy
  • Şiddetle Ludovico Einaudi ismini önereceğim. Son dönemlerdeki en iyi bestekarlardan birisidir kendisi. İtalyandır ayrıca. Sen dinle şimdi hayran kalırsın. Youtube üzerinden dinleyebilirsin şimdilik.
  • ismail yk - facebook
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Şiddetle Ludovico Einaudi ismini önereceğim. Son dönemlerdeki en iyi bestekarlardan birisidir kendisi. İtalyandır ayrıca. Sen dinle şimdi hayran kalırsın. Youtube üzerinden dinleyebilirsin şimdilik.

Evet dinlemeye başladım. Çok güzeller, bu bestekarı araştıracağım. Teşekkürler.
  • portekiz halk müzigi " fado " parçalarıda kullanılabilir

http://www.youtube.com/watch?v=hESur8rzDpY
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muşmula

Müzik de zengin fakir diye ayrılıyormuş bunu da gördük .

Efendi, kimsenin müziği zengin fakir diye ayırdığı yok. Senin yaptığına bit yeniği aramak denir. Konsepte uygun bir müzik bulabilmek için daha açıklayıcı olması amacıyla öyle bir nitelendirme yaptım. Tavuk döner satan bir yere gidip bu müzikleri çalarsan nasıl olur ?
  • enigma ve era gruplarına bak bi.
  • Güzel bir piano albümü çok iyi olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

ismail yk - facebook

Bas gaza aşkım bas gaza
  • quote:

Orijinalden alıntı: systemstyle

Güzel bir piano albümü çok iyi olur bence.

+5565165
  • Kesinlikle,Jazz müzik ve kategorik alt türevleri Zaten Elit mekanların vazgeçilmez müzik türü budur.
  • www.di.fm
  • Arkadaşlar, bu kadar ilgileneceğinizi düşünmemiştim. Açıkcası biraz şaşırsamda çok memnun kaldım. Ne kadar teşekkür etsem azdır.
  • tuluyhan ugurlu,nercan dede,loreena mckenitt,yasmin levy,concha buika,mor karbasi,mari boine,regina spector,orient expresions,laleh,yansimalar,beirut,songs:ohia,dead can dance(kesinlikle),portishead,bibio,zulal,the pieres,brooklin funk essentials,ghymes,enigma,babazula,s.a.r.s.....
  • Farid Farjad
  • elsiane
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.