Şimdi Ara

Arkadaşlar plesteyşın 2 veya 3 de 7-10 yaş arası oyunlar güzel oyunlar varmı kuzenim için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zeka oynu gibi internet sayfalarındaki sacma sapan oyunlar gibi olmasın yanlız...

• Vallaha dostum yanlış yere açmışsın konuyu burası pc bölümü ama harry potter oyunlarından al.Çocuklar sever öyle sihirli büyülü şeyleri
  • Playstation 3 için Little Big Planet var. Gerçekten çok zevkli oyun. Videolarına bakmanı tavsiye ederim.
  • plesteyşın
  • quote:

Orijinalden alıntı: crysisKİNG

plesteyşın

kendi için arıyor heralde bu 7-10 yaş arası oyunları

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay_reis

quote:

plesteyşın

Bile bile yazmış, bunu anlayamayacak kadar acizsiniz.

• Crash bash yardır gitsin bütün seriyi
  • Bu arada yeni farkettim 2 veya 3 diyo.Ulan milletteki paraya bak arkadaş.Serisini dizmiş playstationun.Ben babama küçükken bi micro genius aldıramamıştım.Galiba artık babamı sevmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

Bu arada yeni farkettim 2 veya 3 diyo.Ulan milletteki paraya bak arkadaş.Serisini dizmiş playstationun.Ben babama küçükken bi micro genius aldıramamıştım.Galiba artık babamı sevmiyorum

• quote:

quote:

plesteyşın

Arkadasım, yabancı dılde bır kelımeyı arkadas dogru bır sekılde yazamamıs olabılır. Bununla dalga gecıp, eglenmeyı calısmanı kınıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ploff

quote:

quote:

plesteyşın

Arkadasım, yabancı dılde bır kelımeyı arkadas dogru bır sekılde yazamamıs olabılır. Bununla dalga gecıp, eglenmeyı calısmanı kınıyorum.

ya ustam bu kadar büyütmeye gerek yok bi kere konuyu açan arkadaş bilerek yanlış yazmış :):) dalga geçilmesi biraz milleti eğlendirmesi için büyütmeyelim

• Benim önerim araba yarışları yada pes,fifa gibi futbol oyunları olacaktır.Bunun dışında spyro var,crash var,Jak and Daxter var.

Bize gelen ufaklıklar ps2'de pes,midnight club 3,tekken 5,WWF,nfs oynuyorlar.

Bunun dışında elimdeki oyunları çözebilen,oynayabilen ufaklık görmedim.(Persona,Final Fantasy vb. oyunlar.Alayı Japon RPG'si zaten.)

Hani ne kadar buraya tavsiye yazsakta ps2 olsun,ps3 olsun psp ve hatta xbox 360 olsun bunlar hep biraz daha olgun,yetişkin kişilere göre konsollar.Yani 18+ konsollar.

Bunlarda çocukların kavrayabileceği oyunlar bulmak çok zor bulsan da sıkılıyorlar.

En iyisi evde minik varsa bi wii almak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

Vallaha dostum yanlış yere açmışsın konuyu burası pc bölümü ama harry potter oyunlarından al.Çocuklar sever öyle sihirli büyülü şeyleri

+1
  • ps3 e eyepet ve little big planet
  • arkadaşın dediğine katılıyorum eyepet tam aradığınız şey olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynekm -- 8 Mart 2010; 23:23:12 >
  • little big planet fiyat ve oyun olarak güzeldir
  • GOAL 3.Ben 6-7 yasımda cok oynardım.Atarinin efsanesi..Bence atari alın bir tane yanına goal3.Yağmurlu havalarda sahaya yıldırım düşerdi.Yıldırımın etkisiyle oyuncuların bazıları yere düşer 2-3 saniye yerde durduktan sonra kalkıp oyuna devam edecek kadar azimli futbolcuların olduğu bir oyun.Camurlu sahalarda oyuncular batardı.Her takımın kendine özgü bir özel vuruşu vardı.Oynamaya bir başlasın playstation2'yi playstation3'ü arayacağını pek sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem787 -- 9 Mart 2010; 19:19:31 >
  • Bilerek yanlış yazdıysa bunda konuyu açan arkadaşa söylüyorum; başka yere yaz yazım yanlışlarını, ona gülebilirsin. Senin yazım yanlışını okumak zorunda değiliz. 2.ise zaten Türkçesi'de böyle okunmaz, "pileysteyşın" yazsa hadi neyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Bilerek yanlış yazdıysa bunda konuyu açan arkadaşa söylüyorum; başka yere yaz yazım yanlışlarını, ona gülebilirsin. Senin yazım yanlışını okumak zorunda değiliz. 2.ise zaten Türkçesi'de böyle okunmaz, "pileysteyşın" yazsa hadi neyse.

genellikle playstation kafelere gittiğinizde arkadaşın dediği gibi tercüme ederler bunuda dip not olarak söyleme isteği duydum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.