Şimdi Ara

Öğrenci Pasosu Başvurusu(İnternetten)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
32.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen gün gerekli belgelerle paso için başvurmaya gittim fakat sadece internetten başvuruların mümkün olduğunu söylediler.Bir kağıt verdiler kağıtta şunlar yazıyor.

1-Vakıfbank IETT paso hesabına 5 YTL yatırılacak
    2-www.iett.gov.tr adresine girilecek form dolacak.
    3-resim gönderilecek formdan çıktı alıp okula mühürletilecek
    4-1 hafta sonra 2 nüsha dekont, form , nüfus cuzdanıyla seçmiş oıldkları bürodan teslim alacaklar.

Benim anlamadığım hangi linkten başvuracağız? http://www.iett.gov.tr/images/sections/3form1.jpg buradaki forumu mu çıkaracağız yoksahttp://www.iett.gov.tr/basvuru/indirimliseyahat.php bu linkten mi başvuru yapacağız?

Sanırım ikinci linkten başvuru olacak fakat orada resim istiyor.Vesikalık fotoğrafımı nasıl bilgisayara geçirebilirim?Yardımcı olun lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 6 Mart 2010; 19:59:46 >

• Up
  • Up!
  • linklere bakmadım ama fotoğrafını taratarak bilgisayara geçirebilirsin.
  • Benimde paso çıkartmam lazım, hasanpaşa mıydı neydi? Kadıköy tarafında oraya gidecektim, gitmiyimmi yani?
  • telefonla filan fotoğrafı çekebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Yacan3.

Benimde paso çıkartmam lazım, hasanpaşa mıydı neydi? Kadıköy tarafında oraya gidecektim, gitmiyimmi yani?

Gitme hocam gidenlere bu yazanların yazdığı kağıdı verip yolluyorlarmış...Deniyorum şimdi fotoğraf çekicem bakalım olacak mı.
  • resmin varsa,vesikalığını da çekebilirsin, ışıklı bir ortamda çekip bilgisayarda kenarları kesersen anlaşılmaz bile sonradan çekildiği
  • 3form1 i çıkarttırıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyguard_26 -- 6 Mart 2010; 23:15:43 >
  • bireysel başvurularda şuanda sadece 2009 yılı pasoları verilecektir deniyor 2009 larında süresi yakında dolucak eğer size paso çok lazımsa tamam ama değilse 2010 alın oda heralde 1 ay sonra falan başlar
  • 2009 yılı pasom zaten var.Okulda yeni pasolar için başvuru kağıdı vermişlerdi fakat ben lazım olmaz diye almamıştım.2010 için almak istiyorum yani.Peki onun dağıtımına başlandıktan sonra gidip elden başvuru yapabilir miyim?
  • Up!
  • Acaba ben suan paso çıkartabilirmiyim nasıl olucak o iş
  • Upppppp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.