Şimdi Ara

Mercedes-Benz C Serisi Yeni Kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
7.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mercedes-Benz C serisinden 180K almak istiyorum. Sifir ya da bir kac yasinda bir arac alacagim ama karar veremedim. Gordugum kadariyla 2009 yilinda kasa degismis, dogru mudur? 2009' dan once koseli farli kasa var mi? Diger sorum ise; 2009' dan sonraki modellerde Avantgarde goremedim, sadece Elegance mi var? Son sorum ise; Donanim paketleri arasinda ki belirgin farklar neler? Bildigim kadariyla Prime, Luxury, Fascination, Fascination AMG paketleri mevcut.

Simdiden tesekkur ederim.

Ekleme;
    -Mercedes amblemi bazi araclarda panjur uzerinde oluyor, bu ek bir secenek mi yoksa bir donanim paketiyle mi oluyor?
    -Siz hangi donanim paketini onerirsiniz, Avantgarde, Elegance, Prime, Luxury...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvthsgm -- 4 Mart 2010; 23:34:08 >

• Eğer resimdeki gibiyse; THERMATIC otomatik klima (2 bölgeli)

Bir de yanlış bilgi vermişim; aux girişi [2] Audio 20 CD, C 200 CDI BlueEFFICIENCY ve C 180 KOMPRESSOR BlueEFFICIENCY modellerinde opsiyoneldir diyor. Yani talep etmeniz gerekecek veya ikinci el aldığınızda torpidoya bakmanız gerekecek.

Buradan daha detaylı bakabilirsiniz.

http://www.mercedes-benz.com.tr/content/turkey/mpc/mpc_turkey_website/tr/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/c-class/w204/equipment_accessories/standard_optional_equipment.0002.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehed -- 10 Mart 2010; 23:50:08 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.