Şimdi Ara

Paxil antidepresan kullanan varmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
3
Favori
190.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aranizda Paxil antidepresan kullanmis yada kullanan var mi? Ve bu surecte kilo mu aldiniz yoksa kilomu verdiniz?

• paxil aldırır
  • Ekşisözlükten baktım bazı kişiler vermiş bazı kişiler almış
  • zyzapin

clapixol

sormodren

kullanıyorum
  • 30dan fazla ilaç kullanmışlığım var tek değiştirmediğim ilaç paxil, 4 yıldır aralıksız alıyorum iyi geliyor bana, ayrıca baya bi kilo verdirdi..
  • slm.acil şifalar diliyorum.ben ilk olrak 2008 yılında kullanmaya başladım 1 yıl kullandım tamamen düzeldim.2009 sonunda aniden tekrardan başladı rahatsızlığım hala kullanıyoum bi hafta ilaç almadım bi sorun çıktı 4 gündür şidetli baş dönmesi mide bulantısı ve en kötüsü kabuslar bırakırken çok dikkat etmeniz gerekiyor kesinlikle aniden kesmeyin.şimdi keske hiç başlamasaydım diyorum ama kullandığım dönemdede çok faydasını gördüm.evet kilo aldırıyor 44 kilodan 60 kadar çıktım.acil şifalar.
  • ben kullandım hala da kullaniyorum cok sağlam kilo aldım dikkat et...Hiç bir zaman doymuyorsun , doyma hissi diye bir şey yok bu ilaçlar kullanılırken
  • Bende hala kullanıyorum 2 ay oldu. 6 kilo aldım. Fakat şu son 3 gündür pek iştahım yok. Birde kendimi boşlukta hissediyorum bi' garibim. Siz kullanırkende arada sırada böyle oluyor muydu? Geçici midir?
  • evet geçiçi, bilmiyorum sana ne için verdiler ama neyse =) Ben yanında baska bir ilaç daha kullanıyordum.Remoren'di ismi sanırım cok fena uyku yapıyordu ben sabah 8 de kalkan adam oglen 11 12 den önce kalkamiyordum doktor ilaci keseli 1-2 gün oldu tekrar 8 de kalkmaya başladım..Çok fazla dikkat etmen gerekiyor yediklerine tutman gerekiyor kendini yoksa fena kilo yapar birde göbek yaparsin.
  • Anksiyete için verdiler. Kaygı bozukluğu. Geçmek bilmeyen huzursuzluklar, sebebi olmayan sıkıntılar. Ben yanında plegicil damla kullanıyorum. Uyusam tüm gün uyuyabilirim ama uyumadığımda da dayanabiliyorum. İştahım açık olsun da kilolar önemli değil zaten zayıfım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

zyzapin

clapixol

sormodren

kullanıyorum

Paxil?
  • Arkadaşım kullanıyor 3-4 aydır. 2 yıl evvel sigarayı bırakmıştı Paxil' den sonra yeniden başladı. Küfürlü konuşmalara başladı. Arkadaşlarını şakayla karışık elle taciz etmeye başladı.
    Benim gördüğüm Paxil bastırılmış duyguları açığa çıkardı.

• 5 yıldır kullanıyorum..Başlangıçta ilk 3ay hiç bir faydası olmamıştı ancak sonra önceki takıntılarımın,düzen ve titizliliğimi bıraktım vurdumduymaz kendine aşırı güvenen sosyofobilerimi yenen biri oldum çıktım ama bu kezde paspal cesaretli birine döndüm..bide son 6 aydır uykuya dalarken sanki çelik bir yayın boşalması gibi geriliyorum bu ayda bir kez oluyor prospeküsünde uzun süreli kullanımdan olduğu yazılıyor.Şişmanlatma yada kilo alma bende hiç olmadı sanırım yavaş yavaş bırakmanın zamanı geldi ama güzel bi ilaç
  • Bende yeni 3. ayımı doldurdum. Şuan herşey güzel. 8 kilo aldım. Aşırı zayıftım. Şimdi kendime geldim. Ama bir 8 kilo daha alsam çok iyi olacak :) Endişeli halim ve takıntımdan eser yok.
  • obsesif kompulsıf boz.tedavsınde mı kullnılıyr ? etken addesı lıtyum mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norpitiyan

obsesif kompulsıf boz.tedavsınde mı kullnılıyr ? etken addesı lıtyum mu
    Daha çok sosyal fobi ve depresyon diye biliyorum.
  • quote:

etken madde paroksetin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

ım seroxat la aynı ozellıkkler

sosyl fobı rahatszlıgı olnlr bıraz anltırlr mı korkular nasıl neler hıssedıyorlar?

psıkolojıye gırıs dersı konum da :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

ım seroxat la aynı ozellıkkler

sosyl fobı rahatszlıgı olnlr bıraz anltırlr mı korkular nasıl neler hıssedıyorlar?

psıkolojıye gırıs dersı konum da :)

mesesla bir kızla konuşmaka istersin ama konuşamazsın çok heyecanlanırsın, iki büklüm olur miden guruldar gibi heyacan tabanlı şeyler hissedersin

sosyal fobili kişi yaşadığı çoğu şeyde bunları hissediyor, o kadar basit şeylerde bile böyle hissetmek sosyal fobiliyi daha da kötü hale getiriyor,

• reçetesiz satılıyo mu bu ilaç
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.