Şimdi Ara

metrekare simgesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
106.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar metrekare nasıl yazılıyor yani simgesini yapamıyorum wordde

• yukarıdan ekle yada inserte bas oradan symbol yada sembol ekleye gel oralarda tüm simge3ler var karıştır
  • ekle nesne menüsünden denklem 3.0 da yaptım şimdi oldu... pek anlamam word den falan aman hemen buldum..
    belkim daha kolay yolu da vardır

• m2 yaz , 2'yi seç, biçim-yazıtipi de orda altta efektler var ordan üst simgeye onay ver al sana m2...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: cscageonly

ekle nesne menüsünden denklem 3.0 da yaptım şimdi oldu... pek anlamam word den falan aman hemen buldum..

En kolay yolu Equation Editörü kullanmaktır. Ekle|Nesne|Denklem ... ile yapılabilir. Zaten bu şekilde yapmışsın, word'den pek anlamadığını belirtmişsin demek ki anlasan word'ü baştan yazacaksın.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: penguin

quote:

Orijinalinden alıntı: cscageonly

ekle nesne menüsünden denklem 3.0 da yaptım şimdi oldu... pek anlamam word den falan aman hemen buldum..

En kolay yolu Equation Editörü kullanmaktır. Ekle|Nesne|Denklem ... ile yapılabilir. Zaten bu şekilde yapmışsın, word'den pek anlamadığını belirtmişsin demek ki anlasan word'ü baştan yazacaksın.

valla ne bilem kolaymış demek ki bu word bi kaç gün çalışıp uzmanı olayım madem

• x üzeri 2 var. m yadıkatn sonra ona basılı olark 2 yaz sonra tekrar x üzer2 yi kaldır.
    artı eksi yazarkeba altı çizili iken artıya basabilirsin.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: kesif35

x üzeri 2 var. m yadıkatn sonra ona basılı olark 2 yaz sonra tekrar x üzer2 yi kaldır.
    artı eksi yazarkeba altı çizili iken artıya basabilirsin.

arkadaş açıkça anlatmış işte artık bu konuyla ilgili daha fazla soru sorulmaz diye düşünüyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cscageonly -- 23 Ağustos 2005, 13:10:14 >
  • m³ m² bunları yapabilmen içinkolay yol şudur. klavyende sol tarafta bulunan Alt tuşuna basılı tut ve klavye numaralarından 0178 zi tuşladığında (²) 0179 tuşladığında (³) işareti çıkacak
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Hakan_ece

m³ m² bunları yapabilmen içinkolay yol şudur. klavyende sol tarafta bulunan Alt tuşuna basılı tut ve klavye numaralarından 0178 zi tuşladığında (²) 0179 tuşladığında (³) işareti çıkacak

buda ascii kodu ile kısa yoldan yapılış galiba. öyle değilmi?
  • En kolayı bu he ©® bunlarda benim favorilerim ³²
  • Peki bende bir şey sorayım dos ta iken ~ şu karakteri nasıl koyarız
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ecom86

Peki bende bir şey sorayım dos ta iken ~ şu karakteri nasıl koyarız

benim içinde muallakta ya o soru lütfen cevap Topicki takipteyim
  • Buldum ya Alt 0126 imiş
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ecom86

Buldum ya Alt 0126 imiş

• ayrıca alt gr üi tuşları ile de çıkıyor...
    yıllar önce uzun uğraşlar sonucu bulmuştum. ascıı krakter tablosunu kaybedince insan klavyedeki her türlü tuş kombinasyonunu deneyebiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arescom -- 24 Ağustos 2005, 9:45:26 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: arescom

m2 yaz , 2'yi seç, biçim-yazıtipi de orda altta efektler var ordan üst simgeye onay ver al sana m2...

• bazen eski klavyede o tuş vardı.~ hatta benim note bookta alt gr ü ye bastıktansonra ikinci harfi yazrken çıkıyor.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: arescom

m2 yaz , 2'yi seç, biçim-yazıtipi de orda altta efektler var ordan üst simgeye onay ver al sana m2...

aynen böyle yap
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.