Şimdi Ara

otomatik Sigara sarma makinası için boş filtre nerden bulabilirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
22.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar otomatik sigara sarma makinası aldım fakat boş filtre internette hiç bir yerde bulamıyorum bunların satıldığı yeri bilen varmı bizim semtimizde bir sigara satıcısına sordugumda Eminönün de bulabilirsin dedi ama tam olarak yerini bilen varmı.
  • benim babam kulalnıyorduda bu aralar tüm türkiyede sıkıntı varmış çünkü
    filtreleri ithal eden araç devrilmiş
    filtre fiyatları 3 liradan 10 liraya fırlamış durumda
    en iyisi bi süre beklemek
  • mercan dıye bı yer varmış orda satılıyormuş yerını tam bılmıyorum öğrenınce yazarım
  • Öncelikle sigarayı inşallah bırakırsınızda böyle bi ihtiyacınız kalmaz hiç..
    Eminönü mısır çarşısı civarında ve mahmut paşa çıkarken hem aktarlarda hemde seyyar tezgahlarda görüyorum arada.. Bi bak istersen o taraf..
  • gitti gidiyordan alabilirsin tütünspot diye arattır..
    edit : ''serkantakur tavsiyesi ile ulaştım size'' diyerek msj at her konuda yardımcı olur ..güvenilirdir.. burdanhttp://profil.gittigidiyor.com/tutunspot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan_takur -- 3 Mart 2010; 15:01:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvo360

mercan dıye bı yer varmış orda satılıyormuş yerını tam bılmıyorum öğrenınce yazarım

orada satılıp satılmadığını bilmiyorum fakat mercanı tarif edebilirim. beyazıt meydanına git orada istanbul üniversitesinin arka bi kapısı var oradan çık aşağıya git veya katlı otopark diye çevredekilere sor onlar tarif eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkani

Öncelikle sigarayı inşallah bırakırsınızda böyle bi ihtiyacınız kalmaz hiç..
    Eminönü mısır çarşısı civarında ve mahmut paşa çıkarken hem aktarlarda hemde seyyar tezgahlarda görüyorum arada.. Bi bak istersen o taraf..

tavsiye için tskler şimdi söyle ben aslında tutun içmiycem kıyılmış karabaş otu ile çekilmiş çörek otu karışımını piponun içinde veya saigara kagıdına sararak içiyorsun hem cigerleri temizliyormuş hemde sigaranın verdigi hazzı alıyorsun ayrıca karabaş otunun sigarayı bıraktırıcı etkisi var osmanlı zamanında da sigarayı bırakmak için kullanılıyormuş bu ot hatta karabaş otunu kaynatarak içmekte aynı etkiyi yapıyor pipo aldım fakat KARABAŞ OTU tütün gibi olmadıgı için sürekli sönüyor ve biraz zahmetli pipo olayı bu yuzden.Bende sigara kagıdına sararak içmeye karar verdim.Hatta istiyenlere formulu yazıyım

Kıyılmış karabaş otu : 200 gr
    Çekilmiş çörek otu : 75 gr ikisini karıştırın bu kadar.
  • Hoşgeldiin ömer
  • Ankarada var 200 lük 7.5 250 lik 10 lira. elbelltte 200 lükten alıyorum daha hesaplı. Tütünü de süperdir isteyene yer söylerim Ankara da şunu açıkca yazayım sakın ola Maltepe pazarndaki üçkağıtçıya gitmeyin.
  • Aydın'da varsa banada söleyin acil kaliteli tütün lazım.
  • Artık pek bulunmuyor makinaları.Ama genelde kovanları satan tabancayıda satıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inferno!

Artık pek bulunmuyor makinaları.Ama genelde kovanları satan tabancayıda satıyor.

Ankarada tam tersi filtre alcaksan tütünde alacaksın diyorlar. zaten 3 liralık filtreye 8-10 lira veriyoruz bir de tütün almak zorunda kalıyoz. Kendi tütüncümde filtre old sürece sorun yok gerçi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Love You My Angel

http://www.keyif-shop.com/asp/listgroup.asp?group=4L

sadece filtre stokta yok yazıyor malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepduru85

quote:

son sigaraya gelen zamlardan sonra keyifshop tan çok alışveriş yaptım... fakat ilk alışverişinizde güzel tütün ve malzeme gönderiyor ,,ama sonrasında kalmış tütün ,bozulmuş tütün gönderiyor .. o yüzden dikkat edin .. ben elazığ dan tütün alıyorum .. yeri merkezi memnunum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepduru85

quote:

sadece filtre istiyorsan bu üründür ve stokta var

http://www.keyif-shop.com/asp/show_stock.asp?product=Ssm9
  • Bu sadece olduğu gibi filtre. Milletin sıkıntısı tütünü boşaltılmış filtreli kağıt diyim. o kutudakiler işte ama kutuyu alan ya yanında makine alacak ya tütün zorla satıyolar.
  • Arkadaşlar tüm tütün ve sarma ürünlerini temin edebilirim.. Uygun fiyata. gg den yada sahibinden.com dan özel satış açabilirim. Denemeniz için az miktar gönderimi yapılır, memnun kalırsanız istediğiniz miktarda alışveririş yaparsınız..
  • istanbul anadolu yakasında satan yerler var mesela kaynarca ve pendikten alıyordum ben.netteki fiyatlar cok ucuk 200luk filtreyi 5 liraya alıyorum daha ucuzu bilen varsa..
  • kağıda elimle sarıp yalayıp içmek daha zevkli
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.