Şimdi Ara

Faturalı hattı kontörlü hatta çevirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
18.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 532 li hat alıp onu kontörlü hatta çevirmek istiyorum.Toplam ne kadar bir ücret öderim ? Faturalı hattı faturasıza geçirmek için zaman gerekli mi? Bu sorulara cevap arıyorum arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim :)

• Değişmediyse yeni alınan 532 li hatlarda bir senelik taahüt oluyor. Bu taahüdün bedeli 50 TL olması lazım. + vergi olayı var + tarife yada kullanımınıza ait bedel oluyor. Tahminimce 100 TL civarı.
  • Çok masraflıymış ya Bide hat ücreti var nerden baksanız 30 tl 150 tlye maal olucak herhalde.
  • İşin ilginç tarafı faturalıdan çıkmak isteseniz bir sürü ücret çıkarıyorlar,

hazır karttan faturalayı geçseniz bilmem kaç paraya şu kadar dakika bedava veriyorlar....
  • şimdi ben faturalıdan çıksam kontorluye gitsem son fatura kabarıkmı geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osmanselim

şimdi ben faturalıdan çıksam kontorluye gitsem son fatura kabarıkmı geliyor

bunu gidip turkcell iletişim merkezine soracam, o zaman doğru bilgi sahibi oluruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Çok masraflıymış ya Bide hat ücreti var nerden baksanız 30 tl 150 tlye maal olucak herhalde.

faturalı hatların ücreti yoktur bazı uyanık telefoncular 532 li hatları ücret karşılığında satıyorlar ama 532 li hat tahhüdünden cayma ücreti 40 lira civarında birşeydi bir yıl beklersen bu ücreti ödemezsin tabi bide yeni faturalı hat alınca vergiler oluyo normalde taksit taksit ödeyebiliyorsun ama iptal edince onuda peşin alırlar büyük bi ihtimalle
  • evet ben de 532 hattımı kontorluye cevirmek istiyorum
    numarası kalsın bari
  • Sanırım 2009 Ağustos öncesi alınan 532 li hatları kontörlüye çevirebilirsiniz. Ancak vergi bizden yada verginiz taksitle kampanyalarından yararlanan abonelere vergi olayı yansır. Vergiden muaf olabilmek için en az bir yıl geçmesi gerekir.
  • Turkcell İletişim Merkezine sordum, geçiş ücretsiz, hemende geçiliyor. Zaten sitede bilgi verilmiş....

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/tarifeler/tarifedegisikligi/faturalidanhazirkartagecis
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.