Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (1285. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12831284128512861287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldığım günden beri sorunsuz oynuyordum ama 2 gündür lagdan oyun oynayamıyorum resmen. Önümde keklik gibi duran adamları bile vuramayacak duruma geldim. sbit serverlarım var. hep onlarda sorunsuzca oynuyordum ama 2 gündür oyundan mıdır internetten midir nedense artık oyun oynanmıyor. sizde de var mı böyle bir durum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akay75

İlk video denemem.öyle süper sahneler yok ama güzel bir şey yapmaya çalıştım.iyi seyirler...

Videoları nasıl yapıyorsunuz .Hangi video programını kullanıyorsun mesela.bende yapıcam .

Bu arada listede çok kişi yok eklerseniz sevinirim:Asilsiz-Adam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

İlk video denemem.öyle süper sahneler yok ama güzel bir şey yapmaya çalıştım.iyi seyirler...

Videoları nasıl yapıyorsunuz .Hangi video programını kullanıyorsun mesela.bende yapıcam .

Corel VideoStudio ProX4 kullandım. nickini de ekledim

• Orijinalden alıntı: akay75

Videoyu beğendim hocam. Elinize sağlık.

• quote:

quote:

quote:

Teşekürler

• Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Videoyu beğendim hocam. Elinize sağlık.

teşekkür ederim

• quote:

3:04 de bildiğin adamın kafına saplamışın bıçağı hiç etik değil kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

Aldığım günden beri sorunsuz oynuyordum ama 2 gündür lagdan oyun oynayamıyorum resmen. Önümde keklik gibi duran adamları bile vuramayacak duruma geldim. sbit serverlarım var. hep onlarda sorunsuzca oynuyordum ama 2 gündür oyundan mıdır internetten midir nedense artık oyun oynanmıyor. sizde de var mı böyle bir durum ?

ttnet netlimitsiz kullanıyorsan ve hızın 1mbit e düştüyse; internet hızı ile ping ve jitter doğru orantılı olduğundan sorun yaşıyorsundur..

Sürekli aynı ping değerinde oynadığın oyunu, 10-20 ms daha yüksek oynamaya başlarsan farkı hemen anlarsın.. Geçiş dervresindesin buna da alışırsın..

Tabii benim ki kendi başıma gelen olay sonucu sana çıkarımda bulunduğum varsayım
  • Aslında ping varken daha avantajlısın bu oyunda ... bir video vardı bulamadım şimdi bulursam koyarım
    benimde superonline 50 mbbit şimdi hız 1 mbbite düştü daha avantajlı oluyorum daha iyi oynuyorum

Bu arada DICE BAFTA'da 3 ödül aldı ;

Best Audio
    'Game' award of 2011
    Best Multiplayer

BSC'de konu açılınca kaosu görün şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel™ -- 17 Mart 2012; 0:31:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patates5

quote:

quote:

3:04 de bildiğin adamın kafına saplamışın bıçağı hiç etik değil kardeş

çok canımı sıkmıştı o eleman tebelleş olmuştu sürekli o bana ben ona Allah ne verdiyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay75 -- 17 Mart 2012; 0:38:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K1pqHog5D2U#!
    1.08'den sonrasına bakar mısınız :()

kahkaha attım ya çok güzel

• Dediklerim gerçek oluyor
    Yeni DLC ile gelen oyun modu Conquest "DOMINATION"
    Tanıdık geldi mi ?

Yakında : Search and Destroy , Free For All

quote:

Inspired by these memories, we used the spawning systems from Battlefield 3 Team Deathmatch and came up with a Conquest mode adapted for smaller spaces. We called it Conquest Domination, and it worked beautifully.

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]

• Yav arkadaş hep bana mı denk gelir böyle şeyler? Ne zaman bir server'a girsem beni attığı takımın ya 10 ya da 15 ticket'ı kalmış oluyor hiç bir şey yapamadan yeniliyoruz. Oyunu istatistik için oynayan birisi değilim ama oyun zevkinin içine ediyor bu olay.

Edit: Az önce aynı olay yine oldu, Rus takımında başladım tam yenecez o kadar kill almışım, birden karşı takıma attı, 10 ticket kalmışkende yer değişemedim tabi, yine yenildik.

Ve yine az önce SV98 ile jeep te giden bi düşmana no scope sıktım yaklaşık 100 metreden ve öldürdüm, ama video yok tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 17 Mart 2012; 9:22:38 >
  • quote:

Güzel olmuş. Bu çoklu ekran olayını nasıl yapıyorsunuz veya şöyle sorayım hangi programı kullandınız bu montajı yapmak için?

Edit: Pardon önceki yorumları okumadığım için görmemişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 17 Mart 2012; 9:28:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Beyler şu adamı nasıl banlatabilirim?
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/R832LD01/stats/352124340/
    2 mermide indiriyor lavuk. 114 saat oynamışım bu zamana kadar hiç hack görmedim bugün 2 kere buna benzer lavuklara denk geldim

adamın profiline gir sağ üstte üçgen içinde ünlem işareti vardı ordan reportla

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

Yav arkadaş hep bana mı denk gelir böyle şeyler? Ne zaman bir server'a girsem beni attığı takımın ya 10 ya da 15 ticket'ı kalmış oluyor hiç bir şey yapamadan yeniliyoruz. Oyunu istatistik için oynayan birisi değilim ama oyun zevkinin içine ediyor bu olay.

Edit: Az önce aynı olay yine oldu, Rus takımında başladım tam yenecez o kadar kill almışım, birden karşı takıma attı, 10 ticket kalmışkende yer değişemedim tabi, yine yenildik.

Ve yine az önce SV98 ile jeep te giden bi düşmana no scope sıktım yaklaşık 100 metreden ve öldürdüm, ama video yok tabi.

Nasıl denk geldi yaa benim böyle yaptığım güzel bi kill vardı, caspiandaki kocaman antenin üzerindeydim 4-5 smaw roketim vardı, cq large oynuyordum D bölgesindeki kornet launcher'a oturmuş adamı 2 rocketle indirmiştim antenin üzerinden smaw ile ama tabi videoya alamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: aLperenDepp

quote:

2 mermide indiriyor lavuk. 114 saat oynamışım bu zamana kadar hiç hack görmedim bugün 2 kere buna benzer lavuklara denk geldim

Sağol, reportladım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

Yav arkadaş hep bana mı denk gelir böyle şeyler? Ne zaman bir server'a girsem beni attığı takımın ya 10 ya da 15 ticket'ı kalmış oluyor hiç bir şey yapamadan yeniliyoruz. Oyunu istatistik için oynayan birisi değilim ama oyun zevkinin içine ediyor bu olay.

Nasıl denk geldi yaa benim böyle yaptığım güzel bi kill vardı, caspiandaki kocaman antenin üzerindeydim 4-5 smaw roketim vardı, cq large oynuyordum D bölgesindeki kornet launcher'a oturmuş adamı 2 rocketle indirmiştim antenin üzerinden smaw ile ama tabi videoya alamadım

Valla bende çok şaşırdım, hatta yaptıktan sonra istem dışı havaya zıpladım sevinçten.
    Keşke Fraps açık olsaydı.

• Beyler birşey soracam. Dün akşam yatarken kafama takıldı. Bu sabah kalkıp sorayım dedim.

Duydum ki Steam Mobile uygulaması varmış. Origin Mobile'da var mı? ya da Battlelog Mobile?
  • quote:

quote:

quote:

Sağol, reportladım

bu hilecilerin hepsini reportlamak lazım

• 
Sayfa: önceki 12831284128512861287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.