Şimdi Ara

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
2
Favori
189.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Astra Sedan 1.6i 16V - 115 HP Enjoy 111. Yıl pakedi Kampanyalı 37.721 lira fiyatı var .

Sormak istediğim bu fiyat 111.yıl diye indirimli mi bindirimli mi?

• Bindirimli.

Elegance paket + Easytronic vites + metalik boya ÖTV indirimi sırasında 36.500 liraya almıştım.

Çok gazladılar, çok.
  • Öyleyse çok da bindirim yok
  • piano black?
  • indirim mi var bindirim mi? bir bilen anlatırsa sevinirim...
  • arkadaşlar ne dersiniz? bu araç alınır mı? astra sedan enjoy 111 paketini almayı düşünüyorum ...
  • görebildiğim kadarıyla daha önceki donanım isimlendirmelerine göre enjoy+elegance paket olmuş
    fazladan cosmo'da standart olan piano plack ön konsol kaplaması ve arka park sensörü var

ötv indiriminde bu araç bu donanımla 33-34 gibi bir fiyata satıldı diye hatırlıyorum
    hatta bir arkadaşım dizel sedan elegance olanını 35 bin liraya almıştı
    fiyat çok iyi değil, ama ya aralık ayını beklemek gerek indirim için
    ya da 111. yıl olmasa da olur dersen belki bayi bayi gezip elinde 2009 aracı kalan var mı diye bakmak gerek

bence diğer markaların fiyat ve donanımlarıyla kıyaslarsan alınır derim
    eğer benzinli araba alıcam diyosan, kalite belli donanım ortada
    daha önce şu paraya satıldı bu paraya satıldı diye bakmanın anlamı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanerkan

görebildiğim kadarıyla daha önceki donanım isimlendirmelerine göre enjoy+elegance paket olmuş
    fazladan cosmo'da standart olan piano plack ön konsol kaplaması ve arka park sensörü var

ötv indiriminde bu araç bu donanımla 33-34 gibi bir fiyata satıldı diye hatırlıyorum
    hatta bir arkadaşım dizel sedan elegance olanını 35 bin liraya almıştı
    fiyat çok iyi değil, ama ya aralık ayını beklemek gerek indirim için
    ya da 111. yıl olmasa da olur dersen belki bayi bayi gezip elinde 2009 aracı kalan var mı diye bakmak gerek

bence diğer markaların fiyat ve donanımlarıyla kıyaslarsan alınır derim
    eğer benzinli araba alıcam diyosan, kalite belli donanım ortada
    daha önce şu paraya satıldı bu paraya satıldı diye bakmanın anlamı yok

teşekkür ederim...

• Civic ya da Corolla'nın baz donanım fiyatının 37-38 bin olduğunu düşünürsek gayet alınası bir alternetif...
  • 111. yıl astraların jantlarıda koyu bir renk olması lazım.
  •  Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan)
  • Eğe böyleyse güzel görünüyor gibi..
  • bence araçta, donanımlarda güzel...jantlarda şık olmuş..yalnız bu jantları hiç görmemiştim...tr de satılan sedan 111.yıl araçlarında bunlar mı var acaba...merak ettim..
  • su saatten sonra 36 bine cok rahat verır opel bayı o aracı hele bu kadar satıslardan yoksun oldukları bır donemde daha yolda 1 tane opel astra gormedım olur sey degıl vallahı 1 tane olmazmı 1 tane yok yolovada tek 1 astra... ınsanlar bu kazık fıyatlarla halıyle almak ıstemıyor bır yerde tıp degıl cepten cıkcak para soz konusu... kaldıkı goruyoruz yaptıkları satıs oranları araclar hep ellerınde patladı ozellıkle astra... C segmentınde yer bıle almıyor ılk 10 da dahı yok dua etsınlerde eskı astraları satıyorlar yoksa durum vahım
  • Para olacak hemen alırdım vallahi. Şu beyaz manyak gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAVİ

bence araçta, donanımlarda güzel...jantlarda şık olmuş..yalnız bu jantları hiç görmemiştim...tr de satılan sedan 111.yıl araçlarında bunlar mı var acaba...merak ettim..

evet bu şekildeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanaslan

su saatten sonra 36 bine cok rahat verır opel bayı o aracı hele bu kadar satıslardan yoksun oldukları bır donemde daha yolda 1 tane opel astra gormedım olur sey degıl vallahı 1 tane olmazmı 1 tane yok yolovada tek 1 astra... ınsanlar bu kazık fıyatlarla halıyle almak ıstemıyor bır yerde tıp degıl cepten cıkcak para soz konusu... kaldıkı goruyoruz yaptıkları satıs oranları araclar hep ellerınde patladı ozellıkle astra... C segmentınde yer bıle almıyor ılk 10 da dahı yok dua etsınlerde eskı astraları satıyorlar yoksa durum vahım

Keşke dediğiniz gibi olsa. Geçen hafta 111. yıl Astra'yı incelemeye gittim , Ankara'da bir bayiye. Zerre indirim yapılmamakla beraber ellerinde sadece otomatik vitesli 111.yıl vardı. Düz Enjoy'dan pek de fazla farkı yok. Ama sırf 111.yıl özel jantı ve piano black konsolun hoş görüntüsü için fiyat farkı kabullenilebilir seviyede.

• ne fiyat veridler otomatiğine?
  • Liste fiyatı üzerinden verdiler. 40.150 mi 40.350 civarı mı ne birşey olması lazımdı.
  • bu arabada eksik olan birsey var ne bilemiyorum ama araca baktıgımda bir butunluk hisis uyandırmıyor ozellikle arkası aracın kendini tamamlamıyor ya hb sin e asltık bu ondan boyle yada arkasını tam uyumlu yapamadılar bilmyorum aama bu aracta arkadn bakkınca bir eksiklik var mesela bu lineada da var hatta tekerlerkriene baktııgmda sanki tekerleri igreti gibi bi garp geliyor o arabada
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.