Şimdi Ara

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
2
Favori
189.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yiter

Bende yeni aldım aracı ve 3-4 defa hız sabitleyiciyi kullandım sorun olmadı hiç.. istediğim hıza gelince tuşuna basıyorum devreye girdimi ayağımı gazdan çekip keyfime bakıyorum..

Hocam belirttiğiniz gibi sizin araç 111 olarak gelmemiş Enjoy+Plus demiştiniz. İç mekan ve dış mekandan fotoğraf ekleyebilir misiniz acaba?

Konsol yine Piano Black mi , jantlar nasıl? Bunlar önemli noktalar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYgt

quote:

Orijinalden alıntı: yiter

Bende yeni aldım aracı ve 3-4 defa hız sabitleyiciyi kullandım sorun olmadı hiç.. istediğim hıza gelince tuşuna basıyorum devreye girdimi ayağımı gazdan çekip keyfime bakıyorum..

Hocam belirttiğiniz gibi sizin araç 111 olarak gelmemiş Enjoy+Plus demiştiniz. İç mekan ve dış mekandan fotoğraf ekleyebilir misiniz acaba?

Konsol yine Piano Black mi , jantlar nasıl? Bunlar önemli noktalar :)

Fotoğraf eklemeyi bende çok istiyorum ama aracı bir türlü temiz denk getiremedim malum kış aylarındayız.. İlk yıkadığımda ekleyeceğim..

Evet 111. Yıl siparişi vermiştik ama 111. Yıl üretimi bittiği için Enjoy+Plus olarak geldi..

Konsol piyano black jantlar 111.yıl jantı.. tek fark 111. yıl logolu paspas yok ve yine kapı eşiği yok..

• Temel değişiklik yok o zaman güzel hocam , fotoğrafları bekliyorum :)
  • herkese merhabalar...
    topiği baştan sona okudum; sağolsun bilgi ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlardan oldukça yararlandım ve kafama takılan bi çok soruya cevap bulabildim
    aile kalabalıklaşıyor bizde hayırlısıyla
    bende diğer araçlara göre kıyasladığımda astra sedan almayı düşünmeye başladım
    ancak biraz geç kalmışım ki sitede enjoy plus liste fiyatı 42719 görünmekte...
    bu durumda aracı hediyesiz 40500'e alabilirsem sizce uygun mudur? bir de sn yiter bahsetmiş yeniler 111 yerine enjoy plus gelmeye başlamış
    aracın 2011 model olduğunu nasıl anlayabiliriz? herkese kazasız güzel günler dileklerimle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zt

herkese merhabalar...
    topiği baştan sona okudum; sağolsun bilgi ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlardan oldukça yararlandım ve kafama takılan bi çok soruya cevap bulabildim
    aile kalabalıklaşıyor bizde hayırlısıyla
    bende diğer araçlara göre kıyasladığımda astra sedan almayı düşünmeye başladım
    ancak biraz geç kalmışım ki sitede enjoy plus liste fiyatı 42719 görünmekte...
    bu durumda aracı hediyesiz 40500'e alabilirsem sizce uygun mudur? bir de sn yiter bahsetmiş yeniler 111 yerine enjoy plus gelmeye başlamış
    aracın 2011 model olduğunu nasıl anlayabiliriz? herkese kazasız güzel günler dileklerimle...

Sayın zt.. şuan bayilerde zaten araç yok.. gelenler gemi ile geliyor ve satılıyor.. ben aracı alırken 20 güne yakın süre gelmesini beklemiştim. Alınan faturada geliş tarihi, hangi gümrükten girdiği, gümrükten geciş tarihi ve benzeri bilgiler zaten yazıyor. Çoğu bayide eskiden kalan bir aracın olduğunu sanmıyorum.. Varsa da 20 Şubatta gelen furyadan kalan araçtır.. Sedan astraların 2011 modellerinde piyano lake konsol ve özel alaşım karartılmış jantlar mevcut. 40,500 iyi bir fiyat sayılır. Çoğu bayinin hediye olarak veriyorum dediği yangın tüpü trafik seti paspas zaten araçta olması gerekenler. Hediye olarak verdik diyorlar. Anahtar tesliminde de zaten trafik sigortası vergisi şusu busu yapılıyor.. Onu da hediye olarak veriyoruz diyorlar. Ekstradan taktıkları 100-150 TL. değerindeki karter korumalar. Uyduruk zenonlar vs. Varsın oda olmasın, Biraz sıkı pazarlık yapın ve kesin olarak aracı almak istediğinizi fakat en son limitinizin 40.000 olduğunu, uzun bir süre de hesap kitap yaparak maksimum +500 verebileceğinizi satış temsilcisine belirtin. İşinize yarayacaktır. 40,500 e bırakma olasılıkları yüksek. Ben aracı almadan önce Adana, Osmaniye, Mersin, Hatay ve Ankara olmak üzere 9 bayiyi telefonla aradım. 2 sine de yüzyüze görüşerek fiyat aldım. Verdikleri fiyatlar arasında maksimum 300 ila 1000 TL fiyat farkı oynuyor. Zaten limitleri hemen hemen bellidir.

• Bende bugün aldım aracı yarın teslim alacağım 1.3 dizel enjoy plus paket beyaz renk 40.500 TL,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Bende bugün aldım aracı yarın teslim alacağım 1.3 dizel enjoy plus paket beyaz renk 40.500 TL,

Hayırlı uğurlu olsun , iyi günlerde kullanın.
  • quote:

Bende bugün aldım aracı yarın teslim alacağım 1.3 dizel enjoy plus paket beyaz renk 40.500 TL,

İyi günlerden kullanın, kazasız & hatasız sürüşler olsun
  • bizde ailecek yapılıyız o yüzden bu araba ailemize uygun .haziran temmuz gibi almayı düşünüyoruz şu anda 8.000 tl peşinimiz var temmuza kadar daha ne kadar ekleyebilirsek ona göre alıcaz.peki fiyatta bir düşme olurmu ? ve bu arabanın en büyük negatif özellikleri neler ?
  • bende almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Kalkışta aracın zorlandığı söyleniyor. Bir de şehir içi yakıt tüketiminin fazla olduğunu duydum. Bana 41,500 bıraktılar. Bu dönemde daha ucuza alan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serberk

bende almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Kalkışta aracın zorlandığı söyleniyor. Bir de şehir içi yakıt tüketiminin fazla olduğunu duydum. Bana 41,500 bıraktılar. Bu dönemde daha ucuza alan var mı?

Bügün aldım üstadım yukarıda da bellirttim 40.500 TL ye,
  • hayırlı olsun güle güle kullanın.....
  • arkadaşlar 1,6 kullanıp tüp taktıran varmı birde garanti kapsamına giren lpg markaları varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: genckaptan26

arkadaşlar 1,6 kullanıp tüp taktıran varmı birde garanti kapsamına giren lpg markaları varmı ?

Garanti kapsamına giren lpg markası opel'de landirenzo diye biliyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_29216313/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metaner -- 2 Mart 2011; 17:57:46 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serberk

bende almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Kalkışta aracın zorlandığı söyleniyor. Bir de şehir içi yakıt tüketiminin fazla olduğunu duydum. Bana 41,500 bıraktılar. Bu dönemde daha ucuza alan var mı?

Bügün aldım üstadım yukarıda da bellirttim 40.500 TL ye,

arkadaşlar opelin sitesinde

Astra Sedan 1.6i 16V - 115 HP Enjoy 42.443 36.443
    Astra Sedan 1.6i 16V - 115 HP Easytronic Enjoy 44.974 38.974
    Astra Sedan 1.3 CDTi Dizel - 90 HP Enjoy 45.698 41.048
    Astra Sedan 1.6i 16V - 115 HP Enjoy Plus 45.214 39.214
    Astra Sedan 1.6i 16V - 115 HP Easytronic Enjoy Plus 47.744 41.744
    Astra Sedan 1.3 CDTi Dizel - 90 HP Enjoy Plus 48.469 42.719

42 yazıyor bayiden pazarlıklamı aldınız?

• 40.500 tl ye alan arkadaşım yanindaki hediyeler neler ? ve 39.500 tl ye düşürebilirmiydin yada bulunabilinirmi ?
  • 40.500 TL ye aramadığım yer pazarlık etmediğim bayi neredeyse kalmadı en sonunda kendi memleketimden aldım aracı bugün teslim alacaktım ama plaka yetişmedi yarına kaldı yanında hediye filan yok sözde hediyeleri paspas yangın tüpü trafik seti gibi ıvır zıvır, benim ekstradan yaptırdıklarım gözlük kabı çam ve kapı nikalaj çıtaları ve alt koruma demiri motoru koruyan bir demir attılar bunların tamamına tahminim de 300 tl gibi bir para vereceğim,
  • 40,500 nereden hangi bayiden aldınız. Bilgi verirseniz sevinirim. Aracı kullandıktan sonra avantaj ve dezavantajlarını yazarsanız sevinirim.
  • Merhabalar,
    28.02.2011 tarihinde beyaz sedan CDTI ile aranıza katıldım. fiyat 41.000 TL , boya koruma, motor koruma, döşeme koruma ve karter koruma bu fiyata dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batak12 -- 3 Mart 2011; 8:54:13 >
  • Hayırlı uğurlu olsun.. Kazasız belasız kullanmak nasip olsun.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.