Şimdi Ara

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
2
Favori
189.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kontak açık olsun Müzik sistemi bağlamaz olayı

@turquaz60:

Doğru söylemiş

@tny:

Yavaş! Daha yenicecik o araba

• Arkadaşlar ben de bu kol desteğinin ayarlanabilir olmayışından muzdaribim.Vitesi çok engelliyor.Bir de araba da göz eksikliği rahatsız edici.Ruhsatı koyacak yer bulamadım.Torpidoya attık şimdilik.Zaten kol desteğinin altındaki ufacık yer haricinde torpşdo harici başka bir yer yok.Acaba sonradan bir ilave yapılabiliyor mu.Arka koltukta da kol desteği olmaması bir de şoför için bardak tutucu gibi elzem şeylerin olmaması üzücü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: explorer313

Arkadaşlar ben de bu kol desteğinin ayarlanabilir olmayışından muzdaribim.Vitesi çok engelliyor.Bir de araba da göz eksikliği rahatsız edici.Ruhsatı koyacak yer bulamadım.Torpidoya attık şimdilik.Zaten kol desteğinin altındaki ufacık yer haricinde torpşdo harici başka bir yer yok.Acaba sonradan bir ilave yapılabiliyor mu.Arka koltukta da kol desteği olmaması bir de şoför için bardak tutucu gibi elzem şeylerin olmaması üzücü.

Kol desteğini uzun yolda ve genelde cc açtığımda vites değiştirmiceksem indiriyorum. Ş.içi hep kalkık
    Göz konusu Astra G'de de aynı Güneşliğe takılan CD'lik var, onun not bölümü var oraya sıkıştırıyorum ya da torpidoya atıyorum. Ayrıca gözlük kabı taktırabilirsin, ben yaptırdım 18 TL'ye Egem İzmir'de.

Astra G'de torpido kapağı iki kademeli idi ve alt kademede bardak yerleri mevcuttu. Astra H'da da var mı ya hatırlayamadım (Denizlideyim artık Cuma bakarım-@izmir)

Astra H Sedan Elegancelarda arka kol dayama var, benim Astra G'de de var ama bunda yok Bi işi de adam gibi yap be opel

• Ayarlanabilir olmayışı derken? En yukarı kaldırıp komple indirdikten sonra; yavaş yavaş kaldırıp size uygun yükseklikte durduğunuzda sabit kalıyor.

quote:

Arkadaşlar ben de bu kol desteğinin ayarlanabilir olmayışından muzdaribim.Vitesi çok engelliyor.Bir de araba da göz eksikliği rahatsız edici.Ruhsatı koyacak yer bulamadım.Torpidoya attık şimdilik.Zaten kol desteğinin altındaki ufacık yer haricinde torpşdo harici başka bir yer yok.Acaba sonradan bir ilave yapılabiliyor mu.Arka koltukta da kol desteği olmaması bir de şoför için bardak tutucu gibi elzem şeylerin olmaması üzücü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonjovi0433

Ayarlanabilir olmayışı derken? En yukarı kaldırıp komple indirdikten sonra; yavaş yavaş kaldırıp size uygun yükseklikte durduğunuzda sabit kalıyor.

quote:

Bence kastedilen Vectra C'lerdeki gibi ergonomik kolçak (1., 3. ve 5. vitesler için öne; 2., 4., ve 6. vitesler için arkaya kayan kolçak)

• OPEL ASTRA SEDAN SİYAH DUVAR KAĞIDI OLAN ARKADAŞ VARMI VEYA İNTERNET ADRESİ VEREBİLECEK ARKADAŞ VARMI ACABA?
  • Merhaba,
    Arkadaşlar sıfır araç alanlar fren disklerini kontrol ettirsinler!!Benim arka disklerde çok fazla çizik vardı,Ankara'da yetkili servise götürdüm,balataların hatalı olduğunu ve disklerle birlikte garantiden değiştireceklerini söylediler.İlgi alakaları çok iyiydi.
    Aracım Astra Sedan Enjoy cdt,1400km'de.
    Saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahing

Merhaba,
    Arkadaşlar sıfır araç alanlar fren disklerini kontrol ettirsinler!!Benim arka disklerde çok fazla çizik vardı,Ankara'da yetkili servise götürdüm,balataların hatalı olduğunu ve disklerle birlikte garantiden değiştireceklerini söylediler.İlgi alakaları çok iyiydi.
    Saygılarımla..

sorun olduğunu nerden anladın peki kardeş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omergenc23

quote:

Orijinalden alıntı: Sahing

Merhaba,
    Saygılarımla..

sorun olduğunu nerden anladın peki kardeş?

Arkadaşımla sanayiye gitmiştik,arkadaşımın ustasına uğradık.Aracı sıfır aldığımızı,sağına soluna bakmasını rica ettik.Bazen nakliyat sırasında araçlar hasar görebiliyormuş.Disklerdeki çizikleri teslim alırken farketmemiştim,usta hemen farketti,ön disklerde çizik olmadığı için kullanıcı hatası olamaz dedi,garantiden değiştirilmesini iste,sakın diskleri taşlatma dedi.Çizikler yanlış üretilen balatadan kaynaklanıyormuş.Normalde frenlerde herhangi bir sıkıntı yada ses yok ama bu şekilde kullanılırsa herhalde çizikler artar.Zaten servise gösterdiğimde hemen değişmesi gerektiğini,garantiden değişmesi için hemen yazı yazacaklarını belirttiler.Araçla ilgili herhangi bir sıkıntı yok,taş gibi maşallah.Bu arada ilk aldığımda lastik basınçlarıda 38'di.Onuda kontrol ettirin bence.
    Saygılar..

• fiyatlarda tekrar bi düşme olur mu
  • 40.400 TL nin altına düşmediklerini söylemişti bayi geçen hafta teslim almaya gittigimde...
  • arkadaşlar setting e 10 saniye bastıktan sonra bi ses geliyo, ondan sonra BC ye basıyorum ama olmuyo
    gizli menuye girmiyo.. 1 kese girdim ondada nasıl girdiğimi hatırlamıyorum.. sonrada çıkamadım..
    bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: turquaz60

arkadaşlar setting e 10 saniye bastıktan sonra bi ses geliyo, ondan sonra BC ye basıyorum ama olmuyo
    gizli menuye girmiyo.. 1 kese girdim ondada nasıl girdiğimi hatırlamıyorum.. sonrada çıkamadım..

Sesi duyduktan sonra BC ye her basışında ekran değişir BC'ye basılı tutma normal bas
  • quote:

arkadaşlar setting e 10 saniye bastıktan sonra bi ses geliyo, ondan sonra BC ye basıyorum ama olmuyo

radyo veya cd açık olması gerekiyor galiba...

bugün izmire gidip geldim (bergamadan yaklaşık 100 km)

izmir ikea'ya vardığımda BC ekranı aşağıdaki gibi... :)
    dönüşte akşam trafiği yoğun oldu ve eve geldiğimde ortalama 4,1 oldu...

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan)

• quote:

Orijinalden alıntı: bilal55b

quote:

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan)

istanbul şehir içi tüketimi 30 KM/h ortalama hızda 6.6 lt.

• quote:

Çok iyi

cc açtın mı hiç, yol heralde müsaitti baya 3,9 gördüğüne göre...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaner

quote:

Çok iyi

cc açtın mı hiç, yol heralde müsaitti baya 3,9 gördüğüne göre...

yolun ilk 70 km si cc 6. vites 90 la katettim ortalama 3,8 lere düştü. sonra şehir içine girdik ışıklar dur kalk varışta 3,9 ort. oldu...

dönüşte aynı yolu geri geldim biraz daha sıkışıktı ort. 4,1 oldu

/>

• herkese iyi akşamlar arkadaşlar, bugün teslim aldım aracımı ve ankaradan izmire geldim.
    ortalama hızım 100-110 arasındaydı, yakıt tüketimi 6,6 litreydi.
  • Arkadaşlar Selamlar,

Ana bilgi ekranından anlık ve ortalama tüketimleri kaldırma şansımız yok mudur? Sürekli görmek zorunda mıyız? Özellikle anlık tüketimi?

Teşekkürler.
  • İyi geceler arkadaşlar Ankara Opalda 13 ocakta 41000 TLye sipariş verdiğim gümüş gri aracımın bu perşembe geldiğini söylediler ancak aracı indirirken bagajında çökme oluşmuş 1300 TL hasar indiriminden bahsettiler ve ayın 25inde aynı renk aracın yine ellerinde olacağını söylediler. Ben 25inde gelecek aracı istedim ne de olsa 0 araç alıyorum ne gerek var...
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.