Şimdi Ara

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
2
Favori
189.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acaba classic ııı le sedan farklı yerlerde üretildiği için olabilirmi?...
  • herkese aracının kazasız binmesini dilerim.2011 48000 tl verip corolla 1.4 d elegant aldım.açıkçası aradaki 8500 tl yakın fiyat farkı azdeğil astra sedan çok hoş bir araç.1996 dan beri üçüncü corollam.gönlümde hep opel olmuştu.param yetmediği için corolla almıştım ,sorunsuzluk vede servis kalitesi beni hep toyota kullanmaya teşvik etti.son aracımı almadan öncede maltepede opel bayine gitmiştim her zaman olduğu gibi wv,opel nasıl olsa satıyoruz mantığını hiç değiştirmediklerini gördüm.aracı aldıkmı en az beş yıl ben( onbir yıl bindim) binmek gerekiyor.ilerki günlerde opel ne çıkarır işte can alıcı nokta bu.yinede bana göre astra sedan hele teknik grisi çok hoş araba.çok param olsa bir tane alır ara,ara opelede binerdim.şunuda unutmayalım servis her zaman uzun vadede hangi marka olursa olsun ucuzdur.hele birde çin devrede olduğu bu günlerde. selamlarson olarak bir ayrıntı vereyim.manuel aracım 42 km ortalamda 5.5 litre yakıt tüketiyor.astra nasıl bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpcanmehmet -- 7 Aralık 2010; 2:50:08 >

• cevaplarınız için teşekkürler ama bugün bayiden aradılar, siyah ve beyaz haricinde hiç bir renk olmadığı bu durumda en erken temin edebilecekleri siyah olduğunu söylediler. siyah rengi biz aslında seviyoruz ama çevremizdekiler çizikleri belli eder göze battığı için çizerler diye söylediklerinden renk değişikliğine gitmiştik. neyse kaderde siyah varmış. şimdi aracımız siyah olacak. haftaya belki de bu cumartesi elinizde olur dediler. aldığımız gün burada resimlerini yayınlarım.
  • Hayırlı olsun...

Ah bi de şu zamlar olmasa
  • quote:

cevaplarınız için teşekkürler ama bugün bayiden aradılar, siyah ve beyaz haricinde hiç bir renk olmadığı bu durumda en erken temin edebilecekleri siyah olduğunu söylediler. siyah rengi biz aslında seviyoruz ama çevremizdekiler çizikleri belli eder göze battığı için çizerler diye söylediklerinden renk değişikliğine gitmiştik. neyse kaderde siyah varmış. şimdi aracımız siyah olacak. haftaya belki de bu cumartesi elinizde olur dediler. aldığımız gün burada resimlerini yayınlarım.

kazasız belasız kullanın inş.. bol bol foto bekliyorum bende ...
  • merhaba arkadaşlar
    bende antalyada sedan 111. yıl modelinden bir araç aldım. bugün depoyu doldurdum fakat menzil 577km , aktüel tüketim 8.8 olarak görünüyor.
    şehir içi kullanım için bu değer biraz yüksek değil mi? şehir içi ideal değerler 6.3 görünüyor hadi bizde de 7 olsun. Aradaki fark normal mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcanturk

merhaba arkadaşlar
    bende antalyada sedan 111. yıl modelinden bir araç aldım. bugün depoyu doldurdum fakat menzil 577km , aktüel tüketim 8.8 olarak görünüyor.
    şehir içi kullanım için bu değer biraz yüksek değil mi? şehir içi ideal değerler 6.3 görünüyor hadi bizde de 7 olsun. Aradaki fark normal mi sizce?

benzinli mi dizel mi aldınız ?birde ne kadara aldınız ? ben bugün 38.500 TL ye nehir gri renginde dizel aldım.

iyi günlerde kullanın.
  • dizel aldım aynı fiyata almışız. Allah kasasız belasız kullanmayı nasip etsin
  • quote:

merhaba arkadaşlar

kazasız belasız kullanmanız dileğiyle....
  • quote:

merhaba arkadaşlar

2500'dü galiba depo fulledikten sonraki menzil değeri

quote:

Orijinalden alıntı: metaner

yakaladığım menzil değerini paylaşmak isterim

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan)

• Merhaba arkadaşlar
    şehir içi yakıt tüketimi ile soru sordum ama şehir içi kullanan yok galiba,
    rölanti devirleriniz yazarsanız sevinirim bende 8000 sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iphone3G

quote:

merhaba arkadaşlar

benzinli mi dizel mi aldınız ?birde ne kadara aldınız ? ben bugün 38.500 TL ye nehir gri renginde dizel aldım.

iyi günlerde kullanın.

hayırlı olsun çok güzel bir seçim olmuş özellikle renk konusunda eğer fotoğrafını çektiyseniz paylaşabilirmisiniz? nehir griyi astra sedan da hiç görmedim daha öncede o yüzden tekrar güle güle binin...

• merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.. malatya kavuklardan 38300 e anahtar teslim opel astra sedan 111. yıl 1.3 cdti araç aldım..
    yanında hediye olarak paspas, ecza çantası, karter koruma, trafik seti verdiler.. yalnız ben temmuz bandrolunu ödememek için ocakta teslim alacağım.. yorumlarınızı okudum.. çok faydalı gerçekten.. kullanan arkadaşlar yeni keşfettiği şeyleri paylaşırsa sevinirim.. bu arada araç beyaz..
  • turquaz 15 gündür bekliyorum 1.3 cdti manuel hb ,ne tıkırtı var,ne sıkırtı.Böyle giderse senin gibi mi yapsam ne yapsam.Araba Kavuklarda bekler,ay sonu muamelelere başlarız,mtv 1' i yatımamış oluruz yani...
  • bence de öyle yapın matem.. yalnız benim araç orada. otoparkta bekliyor..
    beklemesi çok sıkıntı gerçekten.. ama 200 lira karımız var, o da az değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: joseph33

quote:

Orijinalden alıntı: iphone3G

quote:

merhaba arkadaşlar

iyi günlerde kullanın.

hayırlı olsun çok güzel bir seçim olmuş özellikle renk konusunda eğer fotoğrafını çektiyseniz paylaşabilirmisiniz? nehir griyi astra sedan da hiç görmedim daha öncede o yüzden tekrar güle güle binin...

bir çok kişi gibi bende ocağı bekliyorum teslim almak için 200 TL 200 TLdir mantığı ile yaklaştım. :) teslim alınca fotoları paylaşırım.

ama bu arada bana tüketim değerleri yüksek gibi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: turquaz60

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.. malatya kavuklardan 38300 e anahtar teslim opel astra sedan 111. yıl 1.3 cdti araç aldım..
    yanında hediye olarak paspas, ecza çantası, karter koruma, trafik seti verdiler.. yalnız ben temmuz bandrolunu ödememek için ocakta teslim alacağım.. yorumlarınızı okudum.. çok faydalı gerçekten.. kullanan arkadaşlar yeni keşfettiği şeyleri paylaşırsa sevinirim.. bu arada araç beyaz..

karter koruma illaki önemlidir. ancak bu araçlarda sorun çıkaracak gibi mi duruyor. çoğu kullanıcı bunu ya yaptırmış ya da aracı alırken bayiye yaptırtmış...
    maliyeti ne kadar bilen var mı ?
  • karter koruma bayide 100 tl diye duydum takmasıda 30 -40 falandır en fazla ...ancak internette yedek parça satan sitelerde karter koruma 70 tl civarı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurdilek -- 15 Aralık 2010; 14:59:29 >
  • Herkese iyi akşamlar arkadaşlar, bende bugün astra sedan 1.6 easytronic 111.yıl aldım, hayırlı uğurlu olur inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blessman

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar, bende bugün astra sedan 1.6 easytronic 111.yıl aldım, hayırlı uğurlu olur inşallah.

iyi günlerde hatasız kazasız kullanın
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.