Şimdi Ara

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
2
Favori
189.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: extraslan

quote:

Orijinalden alıntı: emRe15422

quote:

quote:

quote:

İyi geceler herkese arkadaşlar. Bizde babamla astra 111. yıl enjoy paketinden almaya karar verdik ama benim merak ettiğim bir ayrıntı var acaba renkli grafik ekranı 111.yılda yok mu yada opsiyonel mi ? ve eğer bayiden rice etsek araca opsiyon olarak ekleyebilirler mi. Beni bi aydınlatırsanız çok sevinirim herkese kolay gelsin

Araçta Grafik Bilgi ekranı standart zaten 111.yıl donanımında.

Biliyorum standart oldugunu ama renkli degil diye biliyorum bir bilgin varsa aydinlatir misin beni. Turuncu pek hos durmuyorda

Renklı değıl.4 mesaj üste bak işte o fotoğraftakinin aynısı.

tüh be renklisi çok hoş duruyordu neyse sagol verdiğin biligler için

Önemli Değil.ama açılırken opel logosu renklı galiba:D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi geceler herkese arkadaşlar. Bizde babamla astra 111. yıl enjoy paketinden almaya karar verdik ama benim merak ettiğim bir ayrıntı var acaba renkli grafik ekranı 111.yılda yok mu yada opsiyonel mi ? ve eğer bayiden rice etsek araca opsiyon olarak ekleyebilirler mi. Beni bi aydınlatırsanız çok sevinirim herkese kolay gelsin

Araçta Grafik Bilgi ekranı standart zaten 111.yıl donanımında.

Biliyorum standart oldugunu ama renkli degil diye biliyorum bir bilgin varsa aydinlatir misin beni. Turuncu pek hos durmuyorda

Renklı değıl.4 mesaj üste bak işte o fotoğraftakinin aynısı.

tüh be renklisi çok hoş duruyordu neyse sagol verdiğin biligler için

Önemli Değil.ama açılırken opel logosu renklı galiba:D

hehe tamam sagol arkadaşım ardımların için :)

• herkse iyi bayramlar arkadaşlar acaba sedan 1.3 cdti enjoy için fiyat alan varmı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaner

yakaladığım menzil değerini paylaşmak isterim

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan)

buda benim depoyu fulledikten sonraki menzil değerim:

Ama 714km götürdü

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

yakaladığım menzil değerini paylaşmak isterim

buda benim depoyu fulledikten sonraki menzil değerim:

Ama 714km götürdü

919 da lamba yandı ve doldurduk

• arkadaşlar izmirden sedan 111. yıl için 39200 , hb cdti için 35900 fiyat aldık,uygun mudur acaba sizce? daha bayi araştırmalı mıyım? daha hb mi sedan mı karar veremedik ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizsenturk -- 17 Kasım 2010; 10:56:13 >
  • Biz de o kadara almıştık sedanı.

Daha uygun bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Sedanların diz mesafesi daha geniş. + 111. yıl
  • quote:

Biz de o kadara almıştık sedanı.

çok teşekkür ederim,tüm yazdıklarınızı okudum zaten, ilk arabam olucak da, astra da kesin kararımı verdim bayram sonu sedan-hb belli olucak, korkuyorum biraz sedandan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizsenturk

quote:

çok teşekkür ederim,tüm yazdıklarınızı okudum zaten, ilk arabam olucak da, astra da kesin kararımı verdim bayram sonu sedan-hb belli olucak, korkuyorum biraz sedandan :D

neden korkuyorsunuz ki ??
  • slm arkadaşlar bende 2 ay önce siyah astra 111.yıl dizel aldım... bi kaç sorum olacak cevplersanız çok sevinim....

1) benim araç harekete geçince kapılar otamatik kitlenmiyor
    2) gizli menüleri ben bulamıyorum
    3) aracım şuan 1000 km de ve sadece şehir içi kullandım ortalama yakıt tüketimi 7.0-7.1 arası sizce bu değer düşermi zamanla?

şimdiden teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: realozer

slm arkadaşlar bende 2 ay önce siyah astra 111.yıl dizel aldım... bi kaç sorum olacak cevplersanız çok sevinim....

1) benim araç harekete geçince kapılar otamatik kitlenmiyor
    2) gizli menüleri ben bulamıyorum
    3) aracım şuan 1000 km de ve sadece şehir içi kullandım ortalama yakıt tüketimi 7.0-7.1 arası sizce bu değer düşermi zamanla?

şimdiden teşekkürler....

Slm

1)Bizimki de kilitlenmiyor. HLS modül denen bir parça var. Onu bir araştır derim
    2)Gizli menü settings tuşuna baya uzun bi süre basınca bip diye bir ses duyuyosun bc tuşu ile görebiliyorsun. Ayrıca klima menüsü de var. (yeni fark ettim ) O da klima tuşlarından ortadaki büyük olana basınca ekrana geliyor.
    3)Bizim de ilk aldığımızda öyle idi. Arife günü sıfırladım ve biraz önce arabadan indim. İzmir ş.içi kullanım ortalama 4,9 lt.'de (arabada bebek hariç 6 kişiyiz ) Zamanla normale dönüyor. Bu arada ben klimayı daha yeni eco moduna aldım. (yani kapattım-2. de bahsettiğim klima menüsünden) Bunun da yakıta büyük etkisi olduğunu unutmamak gerek .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denizsenturk

quote:

neden korkuyorsunuz ki ??

hani ilk arabam olucak ya, sürücü kursu harici hiçbir deneyimim yok, kullanabilir miyim diye korkum var.öte yandan 36 bin hb e verceğime 39 bin sedana veririm diyorum :D son 3 günüm kaldı karar vermek için

• Valla ben deneyimimi astra cd hb'de kazandım 10 yaşındayken almıştık 17de direksiyona geçtim

Sedanı, hb'den daha rahat park ediyorum

Aile ile kullanacaksınız sedanı alın derim
    Genç işi olacaksa eğer hb+kp

• arkadaşlar beyaz renk 1.3 cdti 111.yıl sedanı ankara opaldan aldım haftasonu arabayı 600 km kadar kullanıcam daha önce dizel araç kullanmadım acaba rodaj için hangi devir aralıklarında seyretmeliyim,birde kasko yaptıran oldumu (2011) fiyat verebilirseniz sevinirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurdilek

arkadaşlar beyaz renk 1.3 cdti 111.yıl sedanı ankara opaldan aldım haftasonu arabayı 600 km kadar kullanıcam daha önce dizel araç kullanmadım acaba rodaj için hangi devir aralıklarında seyretmeliyim,birde kasko yaptıran oldumu (2011) fiyat verebilirseniz sevinirim?

Hayırlı olsun kazasız hatasız kullanın

Kasko 1100-1200 tl arası bizimki yanlış hatırlamıyorsam
  • teşekkürler ....
  • Hayırlı olsun.Kaça aldınız acaba en son 38000 diyorlar? Tabii 39250 diyende yok değil.
  • benim kasko aynı araç için 824 lira ak sigortadan yapılma kasko indirimi maalesef yok diğer araçta kasko indirimi iki araca birden işletemedim
  • arkadaşlar ilginize çok teşeekür ederim...biz ankaradan 37000 tl fiyata aldık ancak plaka masrafları pul,sigorta bana ait yani 37500 e geldi ...haftasonu plakamı çıkarabilirsem teslim almaya ankaraya gidicem....bu arada bayii adı opan yukarıda opal yazmışım yanlışlıkla...arkadaşlar ankaradan balıkesire yaklaşık 600 km yol yapcam sürekli aynı deviri kullanmadan 2000 2500 dd arası kullansam motoru zorlarmıyım...??
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurdilek

arkadaşlar ilginize çok teşeekür ederim...biz ankaradan 37000 tl fiyata aldık ancak plaka masrafları pul,sigorta bana ait yani 37500 e geldi ...haftasonu plakamı çıkarabilirsem teslim almaya ankaraya gidicem....bu arada bayii adı opan yukarıda opal yazmışım yanlışlıkla...arkadaşlar ankaradan balıkesire yaklaşık 600 km yol yapcam sürekli aynı deviri kullanmadan 2000 2500 dd arası kullansam motoru zorlarmıyım...??

sıkıntı olmaz sadece iyi bir yerden mazot al bir de araçta 2000-3000 devir tercih et derim yoksa bursa çıkısında çok canın sıkılır
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.