Şimdi Ara

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
2
Favori
189.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmir içi ben kullandığımda genelde 5.5, babam kullandığında 7 civarı
    (Bornova-Balçova arası + öğlen trafiği (alsancakta) ve akşam trafiği (sahilde))
    Turbo dizel bir araca alışması baya zaman alacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaner

quote:

Orijinalden alıntı: turquaz60

arkadaşlar benim araçta şehirler arası idare eder(4.9lt/100km )ortalama hız 89km/h
    ama şehir içi çok yüksek bir değerde(9.8lt/100km) ortalama hız 19 km/h
    şehir içini bir değerlendiriverin size zahmet..
    az yaksın diye dizel aldık acayip uçuk bi rakam gibi geldi bana..
    teşekkürler..

Seninki gerçekten uçuk

Kullanım tarzın nasıl?? Ayrıca 19 km/h çok dur-kalk olduğuna işaret gibi... Doğru mudur?

O bişi değil.Bizimki şehir dışı 10.7/100km 130 u geçmedik şehir içi 50 yi geçmemişizdir 17.1/100km araba 1300 km de belki normaldir.

• 10lt civarı yakanlar bence normal değil , bir servise danışın yani rodajdan sonra mx 2lt düşer ki şehirdısı 10dan 7 ye düşse acaip fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PisagorAmca

O bişi değil.Bizimki şehir dışı 10.7/100km 130 u geçmedik şehir içi 50 yi geçmemişizdir 17.1/100km araba 1300 km de belki normaldir.

Sizinki benzinli ama
  • quote:

quote:

Sizinki benzinli ama

Ben dizel sandım , benzinli olarak değerler normal malesef.

• quote:

quote:

Sizinki benzinli ama

• Nisan ayı fiyat listesine baktım birde ne göreyim aman Allah Astra Sedan 44,000 olmuş.
  • Yaz sonunda 38 milyara almadığın araç 44 milyar olunca insan kahroluyor emin olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYgt

Yaz sonunda 38 milyara almadığın araç 44 milyar olunca insan kahroluyor emin olun

Hiç üzülme arkadaşım. Bu sene sonu yine kampanya yaparlar 44.000 lik araç olur 40.000 Ne farkeder sanki araç değerini koruyor. Bu olmazsa öteki olur. toYota ve VW de zam yapmış..
  • Hocam zaten benzin fiyatlarından zar zor biniyoruz ne yapacağız hiç bilmiyorum valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYgt

Hocam zaten benzin fiyatlarından zar zor biniyoruz ne yapacağız hiç bilmiyorum valla

Çok haklısın. Rio sedan tam bizlik :)
  • Arkadaşlar astra sedan 115hp 2011 model için görüşleriniz ? çekişte sıkıntı var mı ? veya yokuşta kalkışlarda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asomcag

Arkadaşlar astra sedan 115hp 2011 model için görüşleriniz ? çekişte sıkıntı var mı ? veya yokuşta kalkışlarda ?

hiç bir sıkıntısı yok bizimki 115 hp çok seri bir araba.Sizi yarı yolda bırakmaz.
  • 3 aylık bir aradan sonra bugün oturdum direksiyon başına
    Servis lambamız yanıyor 1n5p şeklinde, kayıtlı arıza kodu şükürler olsun ki yok
    İzmir ş.içi 40 km kullandım. 2 lt yaktı. (Bostanlı sahil-çevre yolu-bornova içi)
    Şehri de özlemişim ya

Selamlar
  • astra sedan enjoy 111.yıl 1.6 benzinli aracımı inşallah bu hafta içi teslim alıyorum işlemler bitmek üzere...bilgileri paylaşırım...
    37600 e aldım aracı arkadaslar...
  • Arkadaşlar bu gün OPEL Astra 1.3 sedan enjoy plus sıfır aracı teslim aldım.Alana kadar bir çok forumda yazılanları okudum ve gerçekten çok endişelendim...Yok gaz yemiyor, yok klima açık gitmiyor, yok rampada 60 ı geçmiyor,vs. vs....Bu gün anladım ki bunların hepsi saçma sapan ve herhalde bu yorumları yapan kişiler bu araça binmeden önce ferrari kullanan kişilermiş....Ben geçen salı 2007 model 1.6 HDI 110 beygir gücünde Citroen C5 imi sattım ve bu gün astra sedanı aldım.şu an çok mutluyum çünkü forumlarda yazanların hiç birinin (olumsuz) doğru olmadığını gördüm..Hep kılima açık kullandım 160 km kadar yol yaptım otoban dahil ve ne 1-2 nci vites sorunu, ne kalkış sorunu,ne hız sorunu,ne performans sorunu yaşamadım.Tabiki C5 gibi değil ve öyle olması beklenemez ama, hiç te azımsanacak bir durumda değil araç gayet memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim...90 BG araç için gayet yeterli ve performanslı..4 kişi ile sıfır motor olmasına rağmen klima açıkE_5 eskihisar sapağı ile gebze arasındaki rampayı sürekli hızlanan bir ivme ile 140 ile 6 ncı vites çıktım...Rampaya 110 civarı bir hızla girdim hem virajlı hep bozuk bir yer..Bilenler bilir...Bu fiyata bu donanım performans çok bileee..Opel olması ayrı bir avantaj...

• quote:

Orijinalden alıntı: daylili

Arkadaşlar bu gün OPEL Astra 1.3 sedan enjoy plus sıfır aracı teslim aldım.Alana kadar bir çok forumda yazılanları okudum ve gerçekten çok endişelendim...Yok gaz yemiyor, yok klima açık gitmiyor, yok rampada 60 ı geçmiyor,vs. vs....Bu gün anladım ki bunların hepsi saçma sapan ve herhalde bu yorumları yapan kişiler bu araça binmeden önce ferrari kullanan kişilermiş....Ben geçen salı 2007 model 1.6 HDI 110 beygir gücünde Citroen C5 imi sattım ve bu gün astra sedanı aldım.şu an çok mutluyum çünkü forumlarda yazanların hiç birinin (olumsuz) doğru olmadığını gördüm..Hep kılima açık kullandım 160 km kadar yol yaptım otoban dahil ve ne 1-2 nci vites sorunu, ne kalkış sorunu,ne hız sorunu,ne performans sorunu yaşamadım.Tabiki C5 gibi değil ve öyle olması beklenemez ama, hiç te azımsanacak bir durumda değil araç gayet memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim...90 BG araç için gayet yeterli ve performanslı..4 kişi ile sıfır motor olmasına rağmen klima açıkE_5 eskihisar sapağı ile gebze arasındaki rampayı sürekli hızlanan bir ivme ile 140 ile 6 ncı vites çıktım...Rampaya 110 civarı bir hızla girdim hem virajlı hep bozuk bir yer..Bilenler bilir...Bu fiyata bu donanım performans çok bileee..Opel olması ayrı bir avantaj...

aracınız hayırlı olsun...bende performansından gayet memnunum bendeki araç 8800 Km lerde ve inanın 5000 kmlerden sonra hem yakıt hem performans daha bi değişiyor ...

• Hayırlı olsun; Allah kazasız sürüşler nasip eylesin.
    quote:

Orijinalden alıntı: daylili

Arkadaşlar bu gün OPEL Astra 1.3 sedan enjoy plus sıfır aracı teslim aldım.Alana kadar bir çok forumda yazılanları okudum ve gerçekten çok endişelendim...Yok gaz yemiyor, yok klima açık gitmiyor, yok rampada 60 ı geçmiyor,vs. vs....Bu gün anladım ki bunların hepsi saçma sapan ve herhalde bu yorumları yapan kişiler bu araça binmeden önce ferrari kullanan kişilermiş....Ben geçen salı 2007 model 1.6 HDI 110 beygir gücünde Citroen C5 imi sattım ve bu gün astra sedanı aldım.şu an çok mutluyum çünkü forumlarda yazanların hiç birinin (olumsuz) doğru olmadığını gördüm..Hep kılima açık kullandım 160 km kadar yol yaptım otoban dahil ve ne 1-2 nci vites sorunu, ne kalkış sorunu,ne hız sorunu,ne performans sorunu yaşamadım.Tabiki C5 gibi değil ve öyle olması beklenemez ama, hiç te azımsanacak bir durumda değil araç gayet memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim...90 BG araç için gayet yeterli ve performanslı..4 kişi ile sıfır motor olmasına rağmen klima açıkE_5 eskihisar sapağı ile gebze arasındaki rampayı sürekli hızlanan bir ivme ile 140 ile 6 ncı vites çıktım...Rampaya 110 civarı bir hızla girdim hem virajlı hep bozuk bir yer..Bilenler bilir...Bu fiyata bu donanım performans çok bileee..Opel olması ayrı bir avantaj...

• selam herkese
    2011 model astra seden 1.3 dizel aracın ilk 3500 km 1 litre yag yakması normal midir kullandıgım yag 0-40 mobil 1 new life ,bu benim ilk dizel arabam bana acayip geldi bana yardımcı olursanız cok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cvoboda

selam herkese
    2011 model astra seden 1.3 dizel aracın ilk 3500 km 1 litre yag yakması normal midir kullandıgım yag 0-40 mobil 1 new life ,bu benim ilk dizel arabam bana acayip geldi bana yardımcı olursanız cok sevinirim

tahminim 0-40 yağ ince gelmiştir olabilir mobil 5w-40 da olabilir ...birde sıfır araçlarda genelde görülen durum bir durum
    ...
    http://www.mobiloil.com.tr/Turkey-Turkish-LCW/carengineoils_which-oil.aspx

linke bakabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurdilek -- 10 Mayıs 2011; 15:30:21 >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.