Şimdi Ara

Taksiciler!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yol istersin vermezler, gittiğin mesafe kısaysa içten içe söverler.
    Nedir bunlardan çektiğimiz?

Bugun başıma bir olay geldi.

Eskişehir'de
    Barlar sokağı neden bir yer var.
    Tek yön.
    Sağlı sollu barlar mevcut.
    Benden bu sokaktan geçip az ileride bulunan otoparka arabamı bırakacağım.

Bir taksici kenarıya parketmiş arabayı. Arabanın yanından biraz geniş bir araç gelse geçemiyecek.
    Benim önümdede taksici var yakmış flaşörleri yolcu indiriyor.
    Doğal indirebilir bindirebilir yolcuları tek yön sonuçta.

Neyse yolcuları indirdi, adam yandaki taksiciyle muhabbet ediyor.
    Selektör yaptım oralı olmadı.
    Kısa bir korna dokundum, yine oralı olmadı.
    Bir süre daha bekledim adam umarsızca yolun ortasında bekliyor muhabbet ediyor.
    Bu sefer kızım kornaya uzun bastım.
    Adam indi geldi yanıma, ne basıyorsun iki saatir kornaya kardeşim görmüyormusun müşteri bekliyorum dedi.
    Yahu usta 10 dakikadır bekliyorum şu otoparka giricem sende oraya gir bende gireyim ben girince sen geri gel dedim.

Yook adam hala cevap veriyor.
    Sonra diğer taksicide geldi, ne var kardeşim ne işin var bu sokokta caddeden gitsene demez mi..
    Sanane ne işim varsa var, çekin arabalarınızı polis çağıracağım yoksa dedim. Delirdim sonunda.

Polis mi çağıracan? g.... yiyosa çağırırsın hadi bakalım dedi eleman.
    Aradım 155, çağırdım polisi polis geldi arabaları çektirdi ama adam plakamı almış. Gece bar çıkışı takip etti beni yolda devamlı taciz. Önüme geçiyor sağlıyor solluyor, selektör felan yapıyor. Durdum ne var ya dedim? Görüşecez seninle dedi bastı gitti.

Bu taksiciler neden bu kadar artist?

Hadi dedim akşama kadar direksiyon sallıyolar onca insanlar uğraşıyorlar alttan alayım ama yok yaramıyor.
    Bunlara illa hayvanlık mı yapıcaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 21 Şubat 2010; 4:17:14 >

• Taksiciler sonuçta cahil insanlardan oluşmaktadır görmezden geliceksin,en son gördüğüm olayı forumda paylaşmıştım "taksici ve bagajındaki döner bıçağı "o gün den beri taksici korkum daha da arttı

http://forum.donanimhaber.com/m_24410269/mpage_1/f_/key_//tm.htm#24410269
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.