Şimdi Ara

TURKCELL 3G Data Hattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
15.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

benim çok enteresan bir sorunum (belki de sorun değil bilemiyorum) var, iki gün önce Kontratsız olarak 3G VINN E180 Modem aldım, yanında bir de faturalı hat aldım mecburen, 3 telefonumda da 3G ibaresi full olmasına rağmen, VINN ile sadece EDGE görebiliyor ve bağlanabiliyor. Turkcell MH yi aradığımda size önce bölgenizde 3G yok dediler, bende telefonlarımın hepsinde gördüğümü beyan ettim sonra da sistemden baktığında DATA HATTI DEĞİL NORMAL FATURALI HAT VERİLMİŞ dediler bu yüzden EDGE ile bağlanacaksınız dendi,

şimdi sorum şu (kusura bakmayın uzattım ama); DATA HATLARI ile NORMAL BİR FATURALI HAT ARASINDA "bağlantı türünü etkileyecek" bir fark var mıdır? EDGE hızında da bir problem yok ama neden 3G var iken EDGE de kalayım değil mi?

Forumda bilen arkadaşlar muhakkak vardır dedim, birkaç başlığa yazdım kalabalık etmeyim başlık açmayım dedim ama arada kaynadı hep.
    şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

bende data hattı almak istiyorum
    ama ilk vergiler
    sabit ücret ve detay hakında bilgim yok
    taahhütlü istemiyorum
    gerekirse her ay paket almak istiyorum
    bi de üst limit var mı misal 50 tl dolunca internet kesilsin. gibi

kontörlü hattı faturalı data hattı yapabilirmiyim taşıyarak. vergi öder miyim

herhangi bir operatörden turkcell e geçtiğinizde vergi ödemezsiniz hazırkart a geçiş yaparsanız biraz daha pahalı internet paketleri fakat güvenli faturalıda 199 tl ye gelince hız düşürülüyor fark edilmesi için sanırım ama devam ediyor

fatura stop olayı vodafone da var, ama turkcell istiyorsanız link i bi inceleyin

http://www.turkcell.com/bireysel/servisler/internet/internetpaketleri/faturalihat

eğer turkcellden alınma iPhone unuz var ise;

http://www.turkcell.com/bireysel/cihazlar/iphone/iPhoneinternetkampanyasi

karar sizin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.