Şimdi Ara

ASTRA G HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİNİZ... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
9
Favori
122.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sıradan bi anahtarcıda yaptırdım. Orjinal bi tane anahtar vardı arabamı aldığımda her ihtimale karşı yedek yaptırdım yetkili servise sorun isterseniz biraz tuzlu olabilir ama orjinal anahtarınız olur. Bide aracınız kodu olması lazım Opel card diye bi şey olması gerek orda yazıyor immobilizer koduydu yanlış hatırlamıyorsam biliyorsunuz immobilizer olmadan araç çalışmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-NZ-93

Ben sıradan bi anahtarcıda yaptırdım. Orjinal bi tane anahtar vardı arabamı aldığımda her ihtimale karşı yedek yaptırdım yetkili servise sorun isterseniz biraz tuzlu olabilir ama orjinal anahtarınız olur. Bide aracınız kodu olması lazım Opel card diye bi şey olması gerek orda yazıyor immobilizer koduydu yanlış hatırlamıyorsam biliyorsunuz immobilizer olmadan araç çalışmıyor

Bende 1 tane orijinal anahtar var zaten ama kapıları açıp kapatmiyor?

• nebigil25 N kullanıcısına yanıt
    Sizinkindede uzaktan kumanda arızalı o zaman. Benimkide arızalı ama alıştım artık kapıları açıp kapatırken doğan slx gibi hissediyorum ama içine binince olay bi başka oluyo

• Arkadaşlar 2009 dan beri 2 tane astar g değiştim şuan yine astra g aldım 2001 elegans.Yalnız bilen varsa şu konsoldaki cd koyma yerleri ne işe yarıyo.Size astra hakkında çok yardımcı olabilirim.Baskı balatasını değişeceğim arabanın tam bitmedi ama rulmanı yemesin diye değiştiriyorum.
  • Astra g kasa almak istiyorum yağ yakiyor diye soyleniyor.LPG ye uyumu varmi uyumsuz diye söyleniyor. birde 1.4 alıp benzinlimi binmeli yakıtı ne olur cok yakarmi yoksa 1.6/mutlaka LPG limi almalı

• arkadaşlar öncelikle kısmet olursa bende yarın opel astra 1.4 classic 2000 model almayı düşünüyorum açıkcası 12000 tl param vardı ve başka arabalara bakıyordum opel hiç aklımdan gecmezdi merak ettiğim 1.4 cok yakarmı zaten şehir içi fazla kullanmaya niyetim yok.etrafımda opel kullanan olmadığı için nasıl bir sürüşü var bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.
  • selcukn40 S kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle 1.6 LPG li 1.4 motor 1.6 dan daha çok yakıyor kasaya biraz güçsüz kalıyor sorduğunuz 2 motorlu astra g den kullandım 1.6 olan kendi aracimizdi 1.4 kesinlikle gitmiyor klima zaten acmayin iyice düşüyor performansı

• Super bi bilgi oldu cok tesekkur ederim

Rica ederim ek olarak LPG konusunda bir problem yaşamayacağınızı söyleyebilirim 90.000 de iken landirenzo taktırdım en son sattığımızda 230.000 di ve motorla ilgili hayla bir sıkıntı yaşamamıştık birtek montajı yapan ustadan kaynaklı sıkıntılar yaşandı.
  • Buda cok guzel bi bilgi.lpg li opel yag yakar diorlar 100bin km sonrasinda ozellikle.bu doğrumudur.

• ARKADAŞLAR ASTRA G FACEBOOK GRUP BEKLERIZ
    https://www.facebook.com/groups/1590903211122615/
    yok kardeşim bi gram yakmıyo ama arabana bakacaksın
     ASTRA G HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİNİZ...
  • ben tavsıye etmem 1.4
    https://www.facebook.com/groups/1590903211122615/
    yok kardeşim millet bi tutturmus yag yakıyor ınanma 1.4 tavsıye etmem
  • Yağ yakma deil de eksiltiyor diorlar

• 2005 model classic 1.4 16V 90 beygir lpgli aracim var. 113000 de. 74000 den beri bende ve memnunum. Yağ yakma klima açıkken gitmeme gibi bir sorun yaşamadım. Klima açıkken performans biraz düşebilir ama hissedilir derecede bir düşüş değil. Uzun yolda da klima açık veya kapalı cekiste pek bir fark görmüyorum. tek eksigi hiz sabitleyici olmamasi ve takacak bir usta veya servis bulamayisim.arabami seviyorum.
    Keyifli sürmüşler.

• Şu an 2012 Comfortline Passatım var. Ben 7 sene 2003 model Astra sedan kullandım.Astrayı kardeşime verdim hala sorunsuz kullanmakta.30bin kmden beri lpgli.Şu an 120bin falan olması lazım kmsi.

1.4 Konusuna gelince arabada 4kişiden fazla oturan varsa performans hissedilir derecede düşüyor dolayısıyla yakıtda artıyor ama 4 kişi binerseniz performansı idare eder.Bana önceleri bayağı iyiydi performansı ama Passata binince gitmiyor gibi geldi.Özellikle 330 Bmw kullanıncada Passat gitmiyor gibi geldi. :) bu çkasayı çekip çekmeme muhabbeti kişinin kendisinde biter. 1.4 alacak arakdaslar arabayı sürsün öyle alsın onun dısında 1.6 o kasaya yetiyor artıyor :)
  • Arkadaşlar 2004 astra sedanım var. Direksiyon airbag kapağı ve korna yırtılma sorununu nasıl hallettiniz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

Arkadaşlar 2004 astra sedanım var. Direksiyon airbag kapağı ve korna yırtılma sorununu nasıl hallettiniz acaba

böyle hallediliyor hocam

http://www.hepsiopel.com/Opel-Astra-G-Airbag-Kapagi-Korna-Kapagi-Tirnakli,PR-1406.html
  • yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Peki üstad bu şekilde değiştiren var mı hiç bildiğiniz? Çok kötü duruyor tam oturmuyor falan diyorlar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.