Şimdi Ara

Windows 7 CPU Kullanım sorunu! [Çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
70.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar pcyi açıyorum her şey normal hiç bir program açık değil görev yöneticisine bakıyorum cpu kullanımı %100 sora 70lere falan düşüyor.
    3-4 gün öncesine kadar böyle bir sorun yoktu Son updatei yaptım böyle oldu. İnternette araştırdım bek bir şey bulmadım.
    Bu arada sistem win 7 x64
    amd x2 4000+
    4gb ddr2 667 ram
    8600 ekran kartı

Sizce sorun nedir?

Edit: Sorun Trojanmış temizledim canavar gibi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcus83 -- 17 Şubat 2010; 11:50:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kaLpazan

quote:

Orijinalden alıntı: marcus83

quote:

Arkadaşlar pcyi açıyorum her şey normal hiç bir program açık değil görev yöneticisine bakıyorum cpu kullanımı %100 sora 70lere falan düşüyor.
    3-4 gün öncesine kadar böyle bir sorun yoktu Son updatei yaptım böyle oldu. İnternette araştırdım bek bir şey bulmadım.
    Bu arada sistem win 7 x64
    amd x2 4000+
    4gb ddr2 667 ram
    8600 ekran kartı

Sizce sorun nedir?

Edit: Sorun Trojanmış temizledim canavar gibi oldu

Neyle temizledin?

sisteminde virüs veya zorlayıcı alt servislerin olmadığına eminsenhttp://support.microsoft.com/contactus/ adresinden hotfix talebinde bulunun.Sorununuza uygun çözümü arayın.Hotfix imelinize gelecek ve hotfixler şifre ile unzip yapılabilecek. Benim ramler şişiyordu durduk yere. Gerekli Hotfix leri çektim. Şimdi rahatladı sistem. Hatta ram kulalnımı da baya düştü. 500 MB fark etti.

• Bir de şöyle bir Hotfix talep linki var:
    http://support.microsoft.com/hotfix/KBHotfix.aspx?kbnum=979444&kbln=en-us

Bilgisayara kurmadığım antivirüs ve spyware kalmadı. Resmen 13 aydır format atmıyorum, atmak da istemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.