Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT 9 VE MK ARCADE COLLECTION (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.485
Cevap
4
Favori
285.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kratosu biriktirip alabilecegin tek sey HARCLIGINiz yada Maasinizdan yapacaginiz odemedir.
    Diger turlu beklemeyin sanal puanla yada altinla alimini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urthas

Yavaş derken neyi baz alıyorsunuz? Bana yavaş gelmedi de ondan soruyorum.

UMK baz alınıyor bu oyunu kimse 3 boyutlu istemiyor tam olarak 2 boyutlu istiyorum istiyoruz =) araya 3 boyutlu grafikler girince hantallaşıyor doğal olarak sıkıntı buradan doğuyor

Not : 3 boyuttan kastım yeni teknoloji 3D değil

quote:

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

kratos u bişey biriktirip çıkarıoz (puan yada altın) oyunu bitirince en sonundaki videoda gösteriyo
    o değilde 2. fataltyler nasıl yapılıo yaw uzaktamı olmak gerek ?

Close, sweep, far gibi açıklamaları olur.
    Her fatality kendisine özel alalade yerlerde olmayabilir. Ama istediğin yerde yapabildiğin fatalitylerde oluyordu MK da

Close : Dibinde
    Sweep : Hafif aralık olmalı
    Far : Uzak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 17 Mart 2011; 11:58:02 >

• Scorpion'da ağaçlı stagedeyken stage fatality nasıl yapılıyor bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cCc_lollol_cCc

Scorpion'da ağaçlı stagedeyken stage fatality nasıl yapılıyor bilen var mı?

Demoda yok o Fatality.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

UMK baz alınıyor bu oyunu kimse 3 boyutlu istemiyor tam olarak 2 boyutlu istiyorum istiyoruz =) araya 3 boyutlu grafikler girince hantallaşıyor doğal olarak sıkıntı buradan doğuyor

Not : 3 boyuttan kastım yeni teknoloji 3D değil

Evet UMK çok hızlı bir oyundu. Ama bana bu da iyi geldi. Uzun senelerden beri ilk defa MK dan bu kadar keyif aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urthas -- 17 Mart 2011; 13:27:47 >
  • Krypt sistemi mk deception gibi olacakmış twitterden yazmışlar
    MK Deception'daki krpyt nasıldı diyenler için?

• tr psn ye de gelmiş yeni farkettim daha :) iniyor bakalım oyun çocukluğumun oyunuydu bakam nasıl olmuş
  • Oyunu cok begendim,oynarken resmen eski atari salonundaki günlere döndüm.Kesinlikle cikar cikmaz alacagim.
  • Umarım tuş kombinasyonlarını kendi elimiz ile değiştirme seçeneği vardır.Yıllardır korunma tuşu idi.Şimdi ise ye alınmış.Ve ile yumruklar , ile tekmelerdi.Keşke öyle kalsaydı , ne gerek var alışkanlığı bıozup tuşların yerini değiştirmeye

• quote:

Orijinalden alıntı: engincheats

Umarım tuş kombinasyonlarını kendi elimiz ile değiştirme seçeneği vardır.Yıllardır korunma tuşu idi.Şimdi ise ye alınmış.Ve ile yumruklar , ile tekmelerdi.Keşke öyle kalsaydı , ne gerek var alışkanlığı bıozup tuşların yerini değiştirmeye

değiştirebiliyıorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: engincheats

Umarım tuş kombinasyonlarını kendi elimiz ile değiştirme seçeneği vardır.Yıllardır korunma tuşu idi.Şimdi ise ye alınmış.Ve ile yumruklar , ile tekmelerdi.Keşke öyle kalsaydı , ne gerek var alışkanlığı bıozup tuşların yerini değiştirmeye

sabah uykulu olarak tek round attım dikkatimi çeken ilk şey tuşlar oldu. Normalde MK da Aparkat üstte hafif yumruk altta olurdu tekmelerde de aynısı ama bunda tam tersi tuş dizilimi Street Fighter gibi geldi bana
    Uykulu olarak gördüğüm bir rüya değildir umarım

• Oyun güzel olmuş insan eski günlerine dönüyor. Serinin özüne dönmesi iyi. Grafikler ise daha iyi olabilirmiş videonun sonunda Kratos bana tuhaf geldi. Gow 3 ilerlemeli oyun olmasına ragmen bundan daha detaylı karakterler ve ışıklandırma var.
  • Scorpion wins flawless victory "FATALITY"
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1N6

Oyun güzel olmuş insan eski günlerine dönüyor. Serinin özüne dönmesi iyi. Grafikler ise daha iyi olabilirmiş videonun sonunda Kratos bana tuhaf geldi. Gow 3 ilerlemeli oyun olmasına ragmen bundan daha detaylı karakterler ve ışıklandırma var.

Şahsi fikrim oyun arcade temelli olduğundan grafik kısmına önem vermiyorlar . Aynı şeyi Namco'da yaptı Tekken 6 ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

quote:

Orijinalden alıntı: cCc_lollol_cCc

Scorpion'da ağaçlı stagedeyken stage fatality nasıl yapılıyor bilen var mı?

Demoda yok o Fatality.

Bende kendimi yırtıyorum niye yapamıyorum diye. Sağol bilgilendirdiğin için.
  • Bu oyunda multiplayer olacak di mi?
  • dövüş oyunlarındaki en iyi online sistem mk9 da olacakmış açıklama geldi,
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarist999

Bu oyunda multiplayer olacak di mi?

Bence Olmayacak Hocam Aciklanmadi hala..

Saka bi yana kesin olacak Hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unzerstörbar -- 17 Mart 2011; 17:47:32 >
  • Demodaki karakterlerin finishing moves listesini bulamadım arkadaşlar, bilen varsa konuya ekleyebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REAL MADRID -- 17 Mart 2011; 18:26:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Demodaki karakterlerin finishing moves listesini bulamadım arkadaşlar, bilen varsa konuya ekleyebilir mi?

Move List'i açtıktan sonra tuşuna bas görürsün en aşağıda.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.